41

Re: Narkotikai ir menas

narkotikai tai paslepta savizudybe...nelinkiu patirt gilios apstinencijos busenos. taip tai duoda atotruki nuo realaus pasaulio ir t.t.t. bet neilgam. esu ir skaites ir mates tokiu zmoniu kuriniu,bet visa tai nera tikra....   gyvenimas per trumpas ,tad manau verta ji paliest blaiviu protu....

42

Re: Narkotikai ir menas

va kaip tik paskaitoj destytojas pasakojo, kad senovej menininkai svaiginos, kad is pasamones ateitu kokie tais  vaizdiniai, atsikeldavo, paeskizuodavo, o darba igyvendindavo budami blaivaus proto smile

43

Re: Narkotikai ir menas

Dora, 18 parašė:

Ka manote? Ar smerkiate meininkus kuriems narkotikai atstoja muzas?
Jei esate skaite tokiu autoriu kuriniu, ar mate paveiksliu, koki paliko ispudi?

"Narkotikai ir Menas" nediskriminuoju narkomanu, alkoholiku, iskrypeliu, etc, etc, jei menas aukstos kokybes, raiskiai perteiktas, sukeliantis tam tikras emocijas, nesvarbu kokios rases tas zmogus, is kokios shalies, vyras ar moteris, kokius ir kiek narkotiku vartojq, kiek ir kokio alkoholio isgeria... gal tie faktai ir svarbus bandant isigilinti i rasytojo mintis ir jo "auteur"(i vikipedija kas nezinot) mena, bet kas liecia mano poziuri i jo mena tai nieko nekeicia... aplamai diskriminacija tai zmonijos didziausia problema... tikriausiai del to ir kyla tokios temos... "ar skaitai vienos ar kitos rases rasytoju knygas", "koks tavo poziuris i vienos ar kitos salies gyventojus", "ka manai apie vienu ar kitu stiliumi besidomincius-besirengencius zmones", "vienos ar kitos muzikos besiklausancius"... manau pasaulis butu kitoks jei zmones labiau ziuretu i zmogaus vidines vertybes, nesvarbu ar kaip menininko ar kaip paprasto zmogaus....

44

Re: Narkotikai ir menas

Alfredai, sukuriau tema ne tam, kad diskriminuoti meninkus vartojancius narkotikus. Nesakau, kad jie kuo blogesni ar geresni uz kitus. Tiesiog domiuosi narkotiku itaka ju kuriniams, ypac tapybai ir literaturai. O del to, kad juos varotja, man nei silta nei salta - kiekvieno asmeniskas pasirinkimas.

45

Re: Narkotikai ir menas

Irenėjus, 28 parašė:

narkotikai tai paslepta savizudybe...nelinkiu patirt gilios apstinencijos busenos. taip tai duoda atotruki nuo realaus pasaulio ir t.t.t. bet neilgam. esu ir skaites ir mates tokiu zmoniu kuriniu,bet visa tai nera tikra....   gyvenimas per trumpas ,tad manau verta ji paliest blaiviu protu....

Man atrodo, kad tokie darbai kaip tik yra tikri, kadangi haliucinogenai paleidzia i darba pasamone kuri paprastai yra uzspausta ir nenaudojama. Zinoma tam nevisada prireikia narkotiku, bet retas tesugeba atpalaiduoti savo vaizduote be narkotiku. Aisku, nesakau, kad visi meninkai dabar turetu pradeti kazka vartoti, bet ir nesmerkiu vartojanciu.

46

Re: Narkotikai ir menas

Dora, 19 parašė:
Irenėjus, 28 parašė:

narkotikai tai paslepta savizudybe...nelinkiu patirt gilios apstinencijos busenos. taip tai duoda atotruki nuo realaus pasaulio ir t.t.t. bet neilgam. esu ir skaites ir mates tokiu zmoniu kuriniu,bet visa tai nera tikra....   gyvenimas per trumpas ,tad manau verta ji paliest blaiviu protu....

Man atrodo, kad tokie darbai kaip tik yra tikri, kadangi haliucinogenai paleidzia i darba pasamone kuri paprastai yra uzspausta ir nenaudojama. Zinoma tam nevisada prireikia narkotiku, bet retas tesugeba atpalaiduoti savo vaizduote be narkotiku. Aisku, nesakau, kad visi meninkai dabar turetu pradeti kazka vartoti, bet ir nesmerkiu vartojanciu.

O aš smerkiu. Geras darbas visų pirma turi turėti aukštą techninį lygį ir teigiamą energetiką. Alkoholikai ir narkomanai, deja, to padaryti negali... smile

47

Re: Narkotikai ir menas

Diva, 34 parašė:
Dora, 19 parašė:
Irenėjus, 28 parašė:

narkotikai tai paslepta savizudybe...nelinkiu patirt gilios apstinencijos busenos. taip tai duoda atotruki nuo realaus pasaulio ir t.t.t. bet neilgam. esu ir skaites ir mates tokiu zmoniu kuriniu,bet visa tai nera tikra....   gyvenimas per trumpas ,tad manau verta ji paliest blaiviu protu....

Man atrodo, kad tokie darbai kaip tik yra tikri, kadangi haliucinogenai paleidzia i darba pasamone kuri paprastai yra uzspausta ir nenaudojama. Zinoma tam nevisada prireikia narkotiku, bet retas tesugeba atpalaiduoti savo vaizduote be narkotiku. Aisku, nesakau, kad visi meninkai dabar turetu pradeti kazka vartoti, bet ir nesmerkiu vartojanciu.

O aš smerkiu. Geras darbas visų pirma turi turėti aukštą techninį lygį ir teigiamą energetiką. Alkoholikai ir narkomanai, deja, to padaryti negali... smile

Stereotipiskai ziurint taip, bet pasitaiko ir isimciu.

48

Re: Narkotikai ir menas

Taip ir galvojau kad tie visi menininkai pūva ;( o paskui mokytojei užduoda vaikams pamokų iš narkomanų išgyvenimų tongue išvis tie reikalai šu*@as atsiprašant menas ir narkotikai visi kartu... reikėtų išrinkti tuos darbus kūrie buvo sukurti blaiveme stovije smile o ne ten kai kažas prisigėrė ,prisiuostė ar tapė kai su muza lovoje vartės tongue o paskui sako "Vaikučiai lauksiu jūsų interpretacijos iki panktadienio :::259" kaka visa tai :::b54 sako "Nerūkikit vaikai...!" ,bet mokomės iš narkomanų ;D
-
-
Bet gerbiant Dora ir atsakant i jos klausima , "Ar narkotikai  itakoja menui" ,manau kad kartais apsvaiges zmogus padaro neitiketinus dalykus :Vmanau nes mastimas ju pasikeicia

49

Re: Narkotikai ir menas

Alfredas, 23 parašė:
Diva, 34 parašė:
Dora, 19 parašė:
Irenėjus, 28 parašė:

narkotikai tai paslepta savizudybe...nelinkiu patirt gilios apstinencijos busenos. taip tai duoda atotruki nuo realaus pasaulio ir t.t.t. bet neilgam. esu ir skaites ir mates tokiu zmoniu kuriniu,bet visa tai nera tikra....   gyvenimas per trumpas ,tad manau verta ji paliest blaiviu protu....

Man atrodo, kad tokie darbai kaip tik yra tikri, kadangi haliucinogenai paleidzia i darba pasamone kuri paprastai yra uzspausta ir nenaudojama. Zinoma tam nevisada prireikia narkotiku, bet retas tesugeba atpalaiduoti savo vaizduote be narkotiku. Aisku, nesakau, kad visi meninkai dabar turetu pradeti kazka vartoti, bet ir nesmerkiu vartojanciu.

O aš smerkiu. Geras darbas visų pirma turi turėti aukštą techninį lygį ir teigiamą energetiką. Alkoholikai ir narkomanai, deja, to padaryti negali... smile

Stereotipiskai ziurint taip, bet pasitaiko ir isimciu.

be jokių stereotipų... kad ir kokio nuostabaus balso dainininkas būtų: jeigu jis išvarvėjusiom akim šnarpšia nosį ant scenos - kad ir kokie laimėjimai jo praeityje buvo - tai jau ne šou. Ir jeigu dailininkas kažkada galėjo tapyt, o paskui po dozės tik dažų dėžę netyčia išvertė ant drobės, o visi aikčioja iš nuostabos dėl konseptualiai naujos technikos ir ieško toj peizelionėj egzistencinės prasmės... tai už meno ribų... Kurti reikia iš vidaus, o ne iš narkotikų... jeigu negali kurti be kvaišalų - NEKURK! nes greičiausiai neturi ką pasakyti... smile

50

Re: Narkotikai ir menas

Pritariu Divai imasi kvaisalu nes nebeismano ka daryti,zmones issieme ir paruke pradeda bludyti. Peizalioja bet ka ,o mes turim galvoti "Kas cia ?"

51

Re: Narkotikai ir menas

Pritariu daugumos nuomonei,kad menui nepakeliui su kvaisalais. Pazistu viena dailininka, kuris neprotingai vartojo alkoholi... Taciau proto, matyt, turejo ir laiku sustojo. Ankstesnieji darbi, kurie gimdavo po kibirais isgero alkoholio,kaip diena nuo nakties skiriasi, nuo dabartiniu drobiu,kai smegenis veikia blaivus mastymas. Drobes skaidrios ir sviesios. Neblaiviose peizlionese tik juodi , pilki ir melyni tonai....Ir jis nebevartoja jokiu kvaisalu. Kaifuoja nuo rytu kulturos ir filosofijos, nes ten rado atspirties taska.

52

Re: Narkotikai ir menas

Loreta, 41 parašė:

Pritariu daugumos nuomonei,kad menui nepakeliui su kvaisalais. Pazistu viena dailininka, kuris neprotingai vartojo alkoholi... Taciau proto, matyt, turejo ir laiku sustojo. Ankstesnieji darbi, kurie gimdavo po kibirais isgero alkoholio,kaip diena nuo nakties skiriasi, nuo dabartiniu drobiu,kai smegenis veikia blaivus mastymas. Drobes skaidrios ir sviesios. Neblaiviose peizlionese tik juodi , pilki ir melyni tonai....Ir jis nebevartoja jokiu kvaisalu. Kaifuoja nuo rytu kulturos ir filosofijos, nes ten rado atspirties taska.

na šaunuolis.... :::833 gaila, kad ne visiems taip pavyksta... :::225

53

Re: Narkotikai ir menas

o man tai jokio skirtumo, ypac kas liecia jau seniai gyvenusius menininkus, grozimes ju darbais, skaitome ju literatura, ir man dzin ar jis ten girtas ar blaivus rase..

54

Re: Narkotikai ir menas

apie literatura...kazkur girdejau, kad rasytojai juokias kai vaikams liepia analizuot ju eilerascius, izvelgt ka autorius norejo pasakyt vienokia ar kitokia metafora ir t.t. tai tie rasytojai ir pasake, kad paprasciausiai raso, kad rimuotus ar panasiai, o vaikams liepia kazka izvelgt..nors, gal ir gerai, vaizduote vaiku lavinama..neabejoju, kad ji ir taip laki, tik veliau gyvenimas privercia zvelgti tiesai i akis big_smile na, nebesapaliosiu tongue

55

Re: Narkotikai ir menas

cia gal biski ne i tem,bet papasakosiu viena atsitikima.. big_smile pries kokius 4 metus su draugais rukem zole,tai kai jau ten gerai buvo,tai isivaizdavom kad grojam su visokiais instrumentais big_smile ,tai atsimenu tokiais menininkais patapom,kad Dieve padek ;D

56

Re: Narkotikai ir menas

i tema, i tema Gabijuk wink va ir man panasiai buvo tongue truptui isgeriau..na mergaiciu bury taip linksma pasidare big_smile ..grojo kazkokia radijo stotis (kurios nevirskinu) ir ten visokie instrumentai man labai aiskiai pradejo girdetis..as atsikeliau nuo zemes (viskas vyko lauke) ir "pasiemiau" armonika i rankas ir pradejau vaizduot, kad groju..grupiokes sako..ka cia darai?? :::819 sakau  groju :::212 sako su kuo?su rankom??:::961 sakau (tikiuos nesupyksit uz si zodi) durnele!:::042 su ARMONIKA :::a48:::a37
isimintina buvo smile mielai pakartociau wink

57

Re: Narkotikai ir menas

mielai pakartotum savo grojima ar vakaruska ? big_smile

58

Re: Narkotikai ir menas

na, nelabai beiseitu, nes nebegeriu :::734 bet nors yra ka atsiminti wink

59

Re: Narkotikai ir menas

Ingrida, 22 parašė:

i tema, i tema Gabijuk wink va ir man panasiai buvo tongue truptui isgeriau..na mergaiciu bury taip linksma pasidare big_smile ..grojo kazkokia radijo stotis (kurios nevirskinu) ir ten visokie instrumentai man labai aiskiai pradejo girdetis..as atsikeliau nuo zemes (viskas vyko lauke) ir "pasiemiau" armonika i rankas ir pradejau vaizduot, kad groju..grupiokes sako..ka cia darai?? :::819 sakau  groju :::212 sako su kuo?su rankom??:::961 sakau (tikiuos nesupyksit uz si zodi) durnele!:::042 su ARMONIKA :::a48:::a37
isimintina buvo smile mielai pakartociau wink

wow tai bent, reiks dazniau paskaityt cia wink

60

Re: Narkotikai ir menas

Rasa, 26 parašė:
Ingrida, 22 parašė:

i tema, i tema Gabijuk wink va ir man panasiai buvo tongue truptui isgeriau..na mergaiciu bury taip linksma pasidare big_smile ..grojo kazkokia radijo stotis (kurios nevirskinu) ir ten visokie instrumentai man labai aiskiai pradejo girdetis..as atsikeliau nuo zemes (viskas vyko lauke) ir "pasiemiau" armonika i rankas ir pradejau vaizduot, kad groju..grupiokes sako..ka cia darai?? :::819 sakau  groju :::212 sako su kuo?su rankom??:::961 sakau (tikiuos nesupyksit uz si zodi) durnele!:::042 su ARMONIKA :::a48:::a37
isimintina buvo smile mielai pakartociau wink

wow tai bent, reiks dazniau paskaityt cia wink

eik kaku seska tongue