21

Re: Analinis seksas

na to dar nebandes smile tj nagaliu nieko pasakyti ...

22

Re: Analinis seksas

manau kad tai iskrypimas,arba normalaus sekso anomalija kazkokia

23

Re: Analinis seksas

Analinis sex, tai tik viena is daugelio pozu. O ar jis patinka mums, reiketu klausima tada iskelti...ar jis sugeba ieiti taip, kad........troksciau vel ir vel....???vyrai, jei jega grusit, nieko nepasieksit!

24

Re: Analinis seksas

Jei moterį tinkamai sužadinsit, tai viskas bus liuks.

25

Re: Analinis seksas

:DD...nu ir **** kas per humoristai cia prisirenka smile) netingeciau paskaityciau big_smile:DD.. ne ka mazesni kadrai nei as big_smile big_smile .. . nu o del temos tai dauguma merginu sakys slykstu o dauguma vaikinu sakys man tai patinka..ir nieko nepakeisi.. nu o tos kurios nemeginot tai nesakykit kad tai slykstu nepameginusios,,

26

Re: Analinis seksas

Nu man ir juokas ima is kai kuriu  gatava nudet as juos :::509

27

Re: Analinis seksas

Erika, 26 parašė:

Nu man ir juokas ima is kai kuriu  gatava nudet as juos :::509

Erika, ziuriu tu viska cia isbandzius, pati protingiausia esi, aktyviai intymiose temose reiskies. taip ir apie tave galima ka nors pagalvot.

28

Re: Analinis seksas

Aleksandrai tai apie mane nieko negalvok, juk neprasau tongue O jei reiskiu savo nuomone, tai dar nereiskia, kad viska isbandzius.

29

Re: Analinis seksas

Man kartais patinka analinis seksas,aisku as tai darau tik su savo mylimu vyru:)

30

Re: Analinis seksas

na net nezinau,man toks vaizdas,kad po to uzpakali visa diena skauda...:)

31

Re: Analinis seksas

nu cia vaizdo jokio nera, tik ciuju jausmas:D

32

Re: Analinis seksas

na va ir as to jausmo labai nenoriu........;D

33

Re: Analinis seksas

yra visokiu nuomoniu..taip ir turi buti nforume..
na o as esu prie analini sexa ir nei dariau tai nei bandysiu.

34

Re: Analinis seksas

sexas kuris labai daznas siais laikais

35

Re: Analinis seksas

Danguole, 20 parašė:

na net nezinau,man toks vaizdas,kad po to uzpakali visa diena skauda...:)


Daryk naktį, po to miegok ir neskaudės wink))

O šiaip tai visai nieko sekso rūšis, tik kas per daug tas nesveika, tačiau, kai abu partneriai to nori, gerai atsipalaiduoja ir vienas kitu pasitiki, tik tada galima pasiekti abipusį malonumą.

36

Re: Analinis seksas

na analinis is tiesu visai nieko, tik is tiesu labai jau jo po skauda, bet juk svarbu pati patyrei malonuma ir kitam ji suteikiai...o siaip esu uz bet koki sexa ir bet ka ismeginti....

37

Re: Analinis seksas

analinis neeeeeeeeeeeeee, mano nuomone ta skylute ne tam skirta

38

Re: Analinis seksas

Jurgita, 24 parašė:

analinis neeeeeeeeeeeeee, mano nuomone ta skylute ne tam skirta

Taip, teisingai, ta skylute ne tam skirta, bet... juk ir ystatymai kuriami, kad juos lauzyt ar apeidineti... big_smile

39

Re: Analinis seksas

nu man tai analinis nelabai....kazkaip su draugem diskutavom ir ismastem teorija, kad kam vyrui reikalinga mergina jei jam reikia siknaskyles? tai tam jis gali susirasti drauga ir abu zaisti smile))) o siaip ismeginti verta kad tai zinotum;)
o vienas mano draugas sakydavo, kad po 7 kartu moterims ima patikti. sakau is ko tu tai suzinojai, o jis sake, kad jam po "visko" jis paklausdavo ir jos prisipazindavo. tai negi merginos sakys kad zinai tu sianakt buvai niekam tikes?!...
nors velnias zino, jei kam tai patinka tegu taip ir patiria malonuma, svarbu, kad tai butu tarpusavio susitarimas ir noras. kuo daugiau idomybiu lovoj tuo geriau:)
sekmes besimylint! wink

40

Re: Analinis seksas

Pagal anonimines apklausas - 25% moteru tai praktikuoja. Bet yra istirtas toks dalykas, kad moterys daznai nesako teisybes net ir tuo atveju kai apklausa anonimine smile Slapukes smile Tad realus procentas yra gerokai didesnis.
Siaip dalis moteru del anatominiu ypatybiu analinio sekso metu patiria labai stiprius orgazmus. Manau todel sita tema is forumu ir neisnyksta niekad big_smile
O skauda tuo atveju kai nesugebama atsipalaiduoti ir kai partneris grubus. Be to nera ko ir noreti, kad  analinis seksas butu populiarus - daug vyruku ir normaliu budu nesugeba merginos patenkinti, kur jau ten analiniu kur reikia ypatingo svelnumo ir atsargumo... smile Kur merginos nebijos, jei vaikinai eina prie reikalo be ceremoniju ir duodasi kaip pneumatiniai kujai big_smile Svelnumas, iaudrinta vaizduote, ilgos preliudijos - tai yra gero sekso (taip pat ir analinio) garantas.
Kazkodel visi pamirsta kad pagrindinis lytinis organas yra smegenys smile