41

Re: Analinis seksas

Audrius, 29 parašė:


Kazkodel visi pamirsta kad pagrindinis lytinis organas yra smegenys smile

Tai va iš kur pasirodo kilęs posakis "nep..k man proto" big_smile:D:D

42

Re: Analinis seksas

Is patirties galiu pasakyt, kad moterys iki ~25m. nelinkusios eksperimentuoti ir neiesko ko tai naujo, todel joms analinis, oralinis, is pirmo karto ir pan. daznai buna tabu, vyresnes kur kas palankiau ziuri i sekso paivairinima.

43

Re: Analinis seksas

oralini isbandziau gerokai pries man sukako 25-eri. ne tik isbandziau, bet ir mielai praktikavau ir tebepraktikuoju. o analini daug veliau. ir patiko is pirmo karto. bet ruostis jam reikia ilgokai, o kai degi aistra norisi kuo greiciau, tad geriau paprastas budas smile

44

Re: Analinis seksas

Patarimas visiems vyrukams,kai tik uzeis noras pagalvokit kaip jauciates kai uzkieteja....ir sedit ilgai tual. tikriausiai nesinori kad uzpakalis suplystu......negerbet jus merginu.....tai va o tas jausmas tikriausiai kokius tris kartus didesnis. Tikriausiai visi jus labai susijaudinat kai kitam skauda,kazkoks sadizmas. Visu pirma normaliai ismokit....kad merginos alptu is malonumo.

45

Re: Analinis seksas

tai gal tau cia taip ir buna... kitos paciso praso... ir jos tai toleruoja!

46

Re: Analinis seksas

... kad ir ka belankstytume... ateis laikas, kai ish 100 pasisakanciu priesh analini... liks gal  kokie 2 zmogeliukai, kurie taip ir numirs jo neishbande. :-)

47

Re: Analinis seksas

Jolanta, 33 parašė:

... kad ir ka belankstytume... ateis laikas, kai ish 100 pasisakanciu priesh analini... liks gal  kokie 2 zmogeliukai, kurie taip ir numirs jo neishbande. :-)

sutinku! big_smile

48

Re: Analinis seksas

pritariu,kad lytinis organas-smegenys!!!!o tai daryti pasiryzciau tik su mylimu vyru ir po ilgo bendro gyvenimo kartu...

49

Re: Analinis seksas

kiek cia baisybiu prirase apie skausma... smile skauda, bet tikrai ne beprotiskai, ir malonumas nugali. gimdand labiau skauda smile

50

Re: Analinis seksas

Man vapščė neskauda, gal aš šiaip kokia nesveika? smile Malonu ir tiek.

51

Re: Analinis seksas

Judita, 14 parašė:

manau kad tai iskrypimas,arba normalaus sekso anomalija kazkokia

kam jau kam o tau čia kišt nosies nederėtu...

52

Re: Analinis seksas

Jei tiket medicininem knygom, analinis yra laaabai blogas dalykas. smile Garantuotas hemorojus, problemos gimdant, po gimdymo ir pan. smile
Jei pimpaliukas butu maziukas ir labai plonutis, tada sutikciau. big_smile Ka daugiau su tokiu nuveixi.. big_smile O as kad ir megstu lauzyti taisykles, man sita skylute visada liks vieninteliam reikalui... smile

53

Re: Analinis seksas

Margarita, 20 parašė:

Jei tiket medicininem knygom, analinis yra laaabai blogas dalykas. smile Garantuotas hemorojus, problemos gimdant, po gimdymo ir pan. smile
As pabandziau, bet man nepatiko. Gulejau dantis sukandus. big_smile Jei pimpaliukas butu maziukas ir labai plonutis, tada sutikciau. big_smile Ka daugiau su tokiu nuveixi.. big_smile O as kad ir megstu lauzyti taisykles, man sita skylute visada liks vieninteliam reikalui... smile

teisinga pasakyta

54

Re: Analinis seksas

JO
:::d17

55

Re: Analinis seksas

:::454

56

Re: Analinis seksas

ANALINIS JEGA :::d09

57

Re: Analinis seksas

Audrius, 19 parašė:

ANALINIS JEGA :::d09

Isbandes abipusi ir labai patiko, kad net po kelis postus apie tai bandai rasyti?... ;D

58

Re: Analinis seksas

geras dalykas smile

59

Re: Analinis seksas

nebukim arabais smile)))))))))) Aisku isbandyti viska reikia

60

Re: Analinis seksas

vqa natatalija zino :::817 beje naturaliai bandei ar su lateksu pasitepei. as manau su tavim ne butu liudna lovoj