81

Re: Analinis seksas

jegule..

82

Re: Analinis seksas

slykstu kazkaip big_smile

83

Re: Analinis seksas

viska reikai isbandyti smile visai geras wink bet tik nesuprantu as tu geju blyn tuos reik saudyti wink big_smile

84

Re: Analinis seksas

man kai vaikinai pasiulo analini tai sakau as pasiemu savo vibratoriu ir ji pradziai tave padulkinu.... tai nei vienas iki siol nesutiko

85

Re: Analinis seksas

eik tu sikt chia tai tokiai jau nzn ka padaerychiau L) big_smile:D:D
krc ismeschiau pro langa wink big_smile:DD

86

Re: Analinis seksas

o ka.ji gerai sneka.

87

Re: Analinis seksas

pries analini uzbekit i sex shopa nusipirksit tepaliuku ir neskaudes lengvai slys smile




tik ziurekit po analinio berniukai tiesiai i dusa kad ir su preziku   nes paskui niekas nesuzadins jusu pimpaliuku oraliniu smile

88

Re: Analinis seksas

nera blogu pozu ir tik  netinkami partneriai smile

89

Re: Analinis seksas

Na man kazkaip irgi atrodo, kad ta skylute ne tam skirta... bet ka as galiu zinoti kas bus kai turesiu savo vyra su juo gyvensiu desimtis metu..kas ten zino ka as isbandinesiu?:) xixi:) bet dabar mastau, kad tikrai tikrai ne...tik bijau sakyti zodi niekada:D bet man tikrai slykstoka atrodo...

90

Re: Analinis seksas

mantaij pvz toks vaizdas,kad cia dauguma vaikinu apie seksa galvoja tik kaip apie malonuma jiems,o paneles pamirstamos:}

91

Re: Analinis seksas

bet yra paneliu kurios pacios to nori smile

92

Re: Analinis seksas

vajeeezzz mergios mergos  vienai 10000 metu reuik kad sugalvotu ka nauja kitos galvoja apie mus kaip aparatus smile gerai masto nu nenuostabyu jums dar tik 17 smile big_smile

93

Re: Analinis seksas

eglei17.tikrai netiesa.juk burna irgi tik valgyt skirta.bet manau ni vienas neatsiskytu,kad ten atsirastu jo pimpaliukas

94

Re: Analinis seksas

Viskas gerai, kas abiems priimtina, o šlykštu tik tada, kai nesiprausiama (Madonos žodžiais)

95

Re: Analinis seksas

Fu istikruju...Siaubinga,istikruju tcia vaikinai ziuri,kad tik jiems butu geriau,o neatsizvelgia i merginu norus...Kisa kur nori,kad tik save patenkintu,o jeigu kas jums ikistu,tada paziuretume ar jus dar noretumete to....Tad galvokit ir apie kitu skausma,malonuma ir jausmus!...

96

Re: Analinis seksas

lina girdejai apie analini malonuma ?? as ne smile big_smile:D bet sako buna smile big_smile:D:D

97

Re: Analinis seksas

tai cia juk nera prievarta.jai moteris nenori tai jos nieks neprivers,kalba apie tai kad toks seksas ymanomas,ir yra moteru kuriom tai patinka,bet kad tai yvyktu turi stengtis vyras.

98

Re: Analinis seksas

jo pasistenkim smile big_smile

99

Re: Analinis seksas

ismokit drugeli daryt:D esu kazkur girdejes:D batai,pana nerealei uzsikaifuoja:D

100

Re: Analinis seksas

Nebandyta... smile Bet ateity tikrai bus isbandyta.. nepatiks, tai nepatiks.. daugeliui dalyku esu tolerantiska [: