101

Re: Analinis seksas

reikia lubrikantus vartoti ....pades ...Visos Paneles turetu tai vartoti

102

Re: Analinis seksas

geras smile afigena tema wink big_smile:D:D:D

103

Re: Analinis seksas

Aleksandras, 25 parašė:

eglei17.tikrai netiesa.juk burna irgi tik valgyt skirta.bet manau ni vienas neatsiskytu,kad ten atsirastu jo pimpaliukas

vaikinas gal...bet as tikrai nenoreciau, kad burnoj mano atsidurtu pimpaliukas :X tai vaikinai ir i sikna ir burna kisht neatsispirtu ziuriu...:) aisku ne visi smile

104

Re: Analinis seksas

egle nieks nezino kas bus rytoj smile big_smile

105

Re: Analinis seksas

egel.paziurek kokie laikai,tu gyveni dar aborigenu amziuje,sprendzian is tavo mastysenos,kad zinai tik viena poza.pavartyk kamasutra igysi daugiau fantazijos.

106

Re: Analinis seksas

na kada nors uz daug daug metu uzsimanys kazko naujo oa jai sakys jezzz pasiziurek i veidrodi ne ne ne o tada galvosi ot kvaila nepabandziau to jauna budaam dabar jau velu ":)

107

Re: Analinis seksas

teisingai smile big_smile o jei ji nesutinka tada einama pas tu kurios sutinka smile big_smile:DD:D arba pas kekses

108

Re: Analinis seksas

Analinis sexas gerai tik tada kai vyriskos gimines atstovas yra svelnus ir mokantis prieiti... O toks kuris tik, kad save patenkintu, tai vietoj merginu isvis tokiam neduociau smile bet analinis sexas yra ir reiskias jis gerai... beto mergina gali patirti ir orgazma... jei kasnors nezinojot tai imanoma, jei merginos nezinojo, tai jus galit patirt keturis orgazmus 1. Klitorinis orgazmas 2. Maksties orgazmas(iprastinis) 3. ANALINIS ir 4. Visus vienu metu smile

109

Re: Analinis seksas

Loreta, 25 parašė:

pritariu,kad lytinis organas-smegenys!!!!o tai daryti pasiryzciau tik su mylimu vyru ir po ilgo bendro gyvenimo kartu...


zinot, pritariu Loretai. o kai kiti vaikinai puola - duok smile kaip aborigenai dar uzsivykit lazdom.siaip skirtumas tas, kad mes i tai ziurim siek tiek rimciau, o bicai atv. malonumas jega ir greitai prie reikalo, tai merginu nuomine uztat ir susiformavus tokia, o kai dar grubiai pavaro, tai isvis sakes

110

Re: Analinis seksas

kartais visai nieko;) as tolieruoju..:)

111

Re: Analinis seksas

Juk "ten" 0 erogeniniu zonu......

112

Re: Analinis seksas

Vilmantas, 24 parašė:

Juk "ten" 0 erogeniniu zonu......


bet visi tie organai yra vienas salia kito ir nuo organo juda

113

Re: Analinis seksas

draugelis pasakojo jog ispanijoj merginos religingos ir bijo nekaltybe prarast,tai iki vestuviu tik analini ir varo

114

Re: Analinis seksas

jo jo big_smile dar maciau klipuka, kuris reklamuoja analini, kaip alternatyva, kad nepastot big_smile
o Vilmantui tai siulau daugiau pasidomet zmogaus fiziologija ar siaip straipsneliu paskaityt.

115

Re: Analinis seksas

fūūūū tongue

116

Re: Analinis seksas

esu bandzius,bet tikrai daugiau sito nedarysiu man tai nepatiko:::d15

117

Re: Analinis seksas

Vaiva, 23 parašė:

esu bandzius,bet tikrai daugiau sito nedarysiu man tai nepatiko:::d15

maladec:)

118

Re: Analinis seksas

Dominyka, 24 parašė:

Patarimas visiems vyrukams,kai tik uzeis noras pagalvokit kaip jauciates kai uzkieteja....ir sedit ilgai tual. tikriausiai nesinori kad uzpakalis suplystu......negerbet jus merginu.....tai va o tas jausmas tikriausiai kokius tris kartus didesnis. Tikriausiai visi jus labai susijaudinat kai kitam skauda,kazkoks sadizmas. Visu pirma normaliai ismokit....kad merginos alptu is malonumo.


po analinio sexo uzpakaliukas issitampo ir nebebuna viduriu uzkietejimo, kaka pati lengvai iskrenta...

119

Re: Analinis seksas

nu tai gal tema "kaip lengviau prasikt?"  uzhvedam? :DDDd

120

Re: Analinis seksas

Labai gera seip, bet daznai tai nerekomenduotina big_smile ne o jai rimciau nieko pries gera tikrai wink