241

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

yra ir labai daug graziu paneliu i klubus nueikite kol nebuvau tai ir as galvojau taip ,bet jos drasios patcios karesi bet lietuvaites man mielesnes

242

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

Sveiki gal kas nors aplink Haugesund'a randasi? Nuobodu be bendravimo biski.

243

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

sveiki. na kaip jum sekas?

244

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

kaip keista ieskome vieni kitu norway visais budais ir paaikeja,kad visi randames salia,kas i Bergena?:::402

245

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

Pasirodo daug jusu cia Norvegijoje smile siaip sutikau labai mazai

246

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

taip norgeje daug lietuviu ir visi iesko vienas kito:::011:::011

247

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

gyvenu osle ir merginu lietuvaiciu tikrai daug dirba yra net baras kur barmenes lietuves

248

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

merginos is oslo gal noretumet susitikt

249

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

darbais visi uzsiverte nera kada ir beieskot, bent jau pas mane susibure yra apie 10 zmoniu kompanija:)

250

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

yra cia visko bet ne merginu

251 (redagavo Augustinas, 21 2012-01-14 22:07)

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

nu nzn as kai gyvenu siaures norgei, Bjerkvik'e, tai tikrai, nerealei nuobodu , kaimas, klubai mieste, mergu nekaska cia, o ir lietuviu, vienas kitas metosi, tai jau ir planuoju kilt i lietuva atgal :]

252

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

Taip,teisybe,as taip pat gyvenu siaurineje dalyje  Misvajeri,man cia tikras kaimas,nera kas veikti,o ka jau kalbeti apie jaunima.Labai nyku.

253

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

gyvenu osle gal panele kokia atsirastu noriu susitikti

254

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

Gyvenau ir as siaures Norvegijoje irgi kaime sesis metus,dabar Begene esu,labai didelis skirtumas nera ka net lyginti:::402

255

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

gyvenu Tynset:) taip tuscia cia nera ka veikt:) bet sedi i masina ir nuvaziuoji kur reikia:) ir atsiranda ka veikt

256

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

Roberta, 24 parašė:

Na jau na jau yra ir paneliu toj norvegijoje,ir tikrai nemazai,bent jau aplink bergena:)

NA na kur ce aplink ta bergena yra tiu paneliu?:)

257

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

Bergene paneliu yra tik reikia zinoti kur ju ieskoti:::402

258

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

ir kaip reikia suzinoti?:D

259

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

Jau metai su puse gyvenu norvegijoje labai liudnai , nes lietuviu cia mano amziaus nera. O norvegai man nemieli zmones. Gyvenu siaurei Ørnes- netoli Bodø smile Kitais mokslo metais tureciau gyventi ir pacioj bodø.Jei kas ten gyvenat ar aplink privalot su manim susisiekt!!!! ;DD nes man labai liudna cia. Facebook -http://www.facebook.com/rasita.kriauciunaite?ref=tn_tnmn

260

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

nekokioj vietoj gyveni salyne:0 BET TEN GRAZU