81

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

nu as frojoj radau degaliniu, tik neraso apie dujas :? bet gal bus kas ten zino big_smile
tai keliai bragus tada apalyginus su kitoms salimis :?

Karolina, 19 parašė:

vaikinai jusu lietuvoi truksta,ir cia uzdirbsit tik jai grysit...o kad norveges baisios tai pritariu ju kalba taip pat ne ka grazesne:D


o tu nepagalvojai kad norvegems gal ir mes baisos ir musu kalba negrazi :?

82

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

Zmogeliai norvegija yra pati brangiausia pasaulio salis,tai ka jus norit,kad butu pigu ir isvis labai saunu kad cia mokami keliai,nes uz tuos pinigus visada juos sutvarko,o ne taip kaip kitose salyse,duobutes ant duobuciu...

83

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

tai del to ir gerai kad viskas brangu tikimybe kad atlyginimai atitinkami pagal ekonominius sumetimus is nieko nieks neatsiranda
gal zinote norvegu darbo agenturu saitu anglu kalba nes norvegiskai nemoku o ieskau darbo europoj...

84

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

Lina, 20 parašė:

Zmogeliai norvegija yra pati brangiausia pasaulio salis,tai ka jus norit,kad butu pigu ir isvis labai saunu kad cia mokami keliai,nes uz tuos pinigus visada juos sutvarko,o ne taip kaip kitose salyse,duobutes ant duobuciu...


ne tik norvegija siaip ir svedija kiek zinau, visose skandinavijos salyse pradyvenimas bragus. beje ne visi keliai norvegijoj mokami. dauguma tiltu ir tuneliu. tokia info gavau is ten gyvenanciu ir dirbanciu.
ne tik norvegijoj taip daro kad uz keliu mokecius kelis sutvarko, kiek zinau ir kiek skaiciau taip daro ir vokietija, sudeda toki asfalta kuris yra daug patvaresnis negu pas mus lietuvoj.
>>> o agenturu saitu tai as nezinau...

85

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

kiek pastebejau dauguma lietuviu ir lietuvaiciu dirba vidurio ar siaures norwegijoj (plius sostine), o ar yra pietineja, ties Kristiansanda ar panasiai?

86

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

Kazkaip man siauresnis krastas kur daznai bunu labiau patinka,daugiau grazesniu vietu

87

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

as norvegijoje ir as viena ir liudna man, gaila, kad toli nuo oslo

88

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

Skaiste, o tai kokiam mieste gyveni?

89

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

sveikuciai tautieciai smagu matyt kad ir cia lietuviskas gyvenimas verda...:)

90

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

sveikas tautieti ir laba visiem kas cia sedit,as is porsgruno

91

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

kaip cia visi suraso savo keistus miestu pavadinimus,tai net sunku ir atrasti toki...arba visai net nz kurioje puseje...Mane tai lengvai galima  atrasti Trondheim-Orkanger big_smile

92

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

nu mano tai super lengvas -skien cia as gyvenu, cia pas mus tikrai mazai lietuviu
  o tu lina tolokai visai...:::041

93

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

nezinau kur tas skien

94

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

pietine dalis nuo oslo apie simtas km

95

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

nu va as jau oficialiai kaip 4 sav norvegijoje wink guvenam hitroj o dirbam frojoj big_smile o lietuviu cia apstu big_smile neliudna big_smile

96

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

lina zinau kad cia lietuviu apstu pati dabar buvau gide hitroj ir froya saloje...tai matem tris lietuviu masinas...O as cia daug lietuviu pazystu,mano miestelyje ju tirai netruksta big_smile

97

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

uztat pas mus cia vieni vyrai - ir nera paneliu tai didelis negerumas:::041

98

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

Lina, 20 parašė:

lina zinau kad cia lietuviu apstu pati dabar buvau gide hitroj ir froya saloje...tai matem tris lietuviu masinas...O as cia daug lietuviu pazystu,mano miestelyje ju tirai netruksta big_smile


kad cia nera kur gidaut :? froja per kazkaur 1val su masina galima apvaziuoti, o hitra siek tiek didesne... tai nematau kur cia galima but gide.... po sala ir paciam galima pavazinet.
ir tavo info apie keliu mokescius buvo siek tiek klaidinga, moket uz istisus kelius nereikejo, nuo svedijos iki frojos atvaziavom ir tik uz viena tunelini 100 kronu sumokejom (hitros tuneli).  nu jei beldies i koki vadinama miesta tai ten jau neblogai tuos mokescius plesia big_smile o siaip nera cia taip jau baisu tongue

99

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

Lina visuose bomsopuose reikia moketi,o jeigu jus nemokejote tai cia jusu problemos,nes kaip nesusimoki jus nufotkina,jau cia gyvenu ne vienus ir ne du metus tai geriau zinau....Kas kur ir kaip....Tad apie kelius teisybe,tik kad lietuviai rizikuoja,o As gidavau del to,kad jie net nezinojo kur tos salos randasi....Ir siaip aprodziai ivairiu ivairiausius kampelius kur dauguma lietuviu net neuzsuka....Tad cia man tik pramoga....

100

Re: Lietuviai gyvenantys Norvegijoj

hai,ka cia paistot apie prostes... Pauliau,tau kazkas makaronu ant ausu prikabino...ir oi kokiu...:::639