21

Re: padekit man mane paliko

oi,ne....:)

22

Re: padekit man mane paliko

Aleksandras, 21 parašė:

padejau big_smile

o galima suzinoti kaip padejai?

23

Re: padekit man mane paliko

panau jam padejimas tai kad moraliskai padedi...Gintaute tada cia gali nesijuokti koks skirtumas kiek antrai pusei metu svarbu tai kad buvo meile ir jos nera...

24

Re: padekit man mane paliko

bet kas ji paliko taip ir neaisku.!!!???

25

Re: padekit man mane paliko

Ievute, 19 parašė:

zinot ka as darau,kai tik suuodziu,kad galiu likti ant ledo,pati palieku,td maziau skauda sirdi:D bet vis vien skauda....:/

siaip daugiau. jei ka man po mėnesio 15. tai aš už trylakamečisu dvejais metais vyresnė. ir jei ką tokiame amžiuje 2 metai yra didelis skirtumas protinguoli.

26

Re: padekit man mane paliko

Gintaute, 14 parašė:
Ievute, 19 parašė:

zinot ka as darau,kai tik suuodziu,kad galiu likti ant ledo,pati palieku,td maziau skauda sirdi:D bet vis vien skauda....:/

siaip daugiau. jei ka man po mėnesio 15. tai aš už trylakamečisu dvejais metais vyresnė. ir jei ką tokiame amžiuje 2 metai yra didelis skirtumas protinguoli.

na tu ir suskelei smile ismok cituoti... dabar esi pajuokos obejktu. bent jau man.

27

Re: padekit man mane paliko

UZJAUCIU IR TIEK smile

28

Re: padekit man mane paliko

cha cha cha. tai dabar galime visi kartu pasijuokti is manes. cha cha cha. priekabiu isekojimas. apgailetina.
o tu paliktasis neliudek. greitai nauja merga susirasi.

29

Re: padekit man mane paliko

is pradziu ejo 1 tema o baigesi kita tai  pie kuria rasyt :DDDDDDDD

30

Re: padekit man mane paliko

bent as tai patariu jei merga turi tacka ar tewai ja turi subadai su peiliu padangas isdauzai stiklus ir nueini namo ir visas piktis baiktas bent as taip darau big_smile:D:D:D:D:D:D:D

31

Re: padekit man mane paliko

Paulius, 14 parašė:

bent as tai patariu jei merga turi tacka ar tewai ja turi subadai su peiliu padangas isdauzai stiklus ir nueini namo ir visas piktis baiktas bent as taip darau big_smile:D:D:D:D:D:D:D

nu ne padangos kaltos, ir teveliai nieko deti, beto juk visada galima susigrazinti prarasta meile, tiesiok istaisyk klaidas kurias padarei ir galbut vel busit kartu smile

32

Re: padekit man mane paliko

...bus tu meiliu neimk i galva! smile visada buna pirmas kartas ir jis tikrai nepaskutinis!

33

Re: padekit man mane paliko

nea, nu gerai ce sugalvojai, kai kai kas numirs[aisku nelinkiu] irgi i foruma tema kursi?;D ek ek..

34

Re: padekit man mane paliko

nenukabink nosies

35

Re: padekit man mane paliko

nenukabink nosies

36

Re: padekit man mane paliko

gyvenime reik visad turet atsargini varijanta:-]

37

Re: padekit man mane paliko

...jo atsarginis variantas niekada nepamaiso! :?

38

Re: padekit man mane paliko

ka cia bepadarysi.ji tawe paliko ir taskas.laikykis.jei meiles nebuvo,tai nieko baisaus.jaunas juk.ryt kita susirasi

39

Re: padekit man mane paliko

Prisigerk big_smile

40

Re: padekit man mane paliko

Nusisamdyk striptizo sokeja big_smile