181

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

nieko berniukai praeis jums tas amzhius:))) oi dar praeis:) patikekit ir ash zhiurejaw i wyresnes 17 metu... nors ka cia ash ir dabar i wyresnes pazhiuriu ir paflirtuoju:)

182

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

16-18 visada amzius labai daug reiksmes turi kazkodel, o veliau jau kitaip viskas.. smile

183

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

esu draugavusi su uz save jaunesniu 5metais...mylejau jy ir db dar jauciu sy ta jam...man amzius netrugde is pradziu bet veliau supratau kad metai turi ytakos tolimesniam gyvenimuj...issiskyrem bet jis manes nepalieka ramybej.lb mane myli...gaila man jo...manau kad dar pabandysim but kartu nors zinau kad sunku bus...bet su juo as buvau laiminga,kokia nebuvau budama su vyresniais...jie per dag rimti,truksta lengvabudiskumo kai kuriuose dalykuose...galiu tik tiek pasakyti kad neysimyli zmogaus pagal jo metus...jei tikraj myli tai metai nieko nereiskia:::138http://forumas.ieskok.lt/imgload/4233

184

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Jei norisi valdyti ir šėlti reikia rinktis jaunesnį, jei norisi būt globojama ir valdoma vyresnį- čia iš asmeninės patirties...

185

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Irma, 24 parašė:

esu draugavusi su uz save jaunesniu 5metais...mylejau jy ir db dar jauciu sy ta jam...man amzius netrugde is pradziu bet veliau supratau kad metai turi ytakos tolimesniam gyvenimuj...issiskyrem bet jis manes nepalieka ramybej.lb mane myli...gaila man jo...manau kad dar pabandysim but kartu nors zinau kad sunku bus...bet su juo as buvau laiminga,kokia nebuvau budama su vyresniais...jie per dag rimti,truksta lengvabudiskumo kai kuriuose dalykuose...galiu tik tiek pasakyti kad neysimyli zmogaus pagal jo metus...jei tikraj myli tai metai nieko nereiskia:::138http://forumas.ieskok.lt/imgload/4233

na,dar priklauso ir nuo tavo pacios poziurio i draugyste,santykius,ka tau reiskia rimtumas,ta pati atsakomybe,na bet zinoma,ne metuse esme(taip liaudis sako big_smile ),sekmes tau apsisprendime wink

186

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Viktorija, 18 parašė:

Jei norisi valdyti ir šėlti reikia rinktis jaunesnį, jei norisi būt globojama ir valdoma vyresnį- čia iš asmeninės patirties...


drisciau papriestarauti jums panele smile)) turbut mamyciukas buvau smile) mane globoja manoji, nors ji jaunesne smile) draugiskai abu smile) na, man gera, kai manimi rupinasi, bet nepamirstu to daryti ir pats smile) nezinau kaip likimas man suklostys gyvenima, bet nezinau ar vyresne jau taip blogai smile) na, siuo metu didziausias skirtumas, kurio nebijociau 2-3 metai smile)

187

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

siuo metu turiu jaunesni, kai susipazinau labai nustebau, kadangi vaikinukas labai realistiskai ziurintis y gyvenima ir tikrai ne is tu kurie laksto palei kiekviena sijona... seip manau ne metuose esme, svarbu kad zmogus sirdziai mielas butu..

188

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

jei ner koks mazvaikis palei metus tai kodel gi ne smile

189

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

daug atveju zinau kada jaunesnius pasiima:)

190

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Viktorija, 18 parašė:

Jei norisi valdyti ir šėlti reikia rinktis jaunesnį, jei norisi būt globojama ir valdoma vyresnį- čia iš asmeninės patirties...

Asmenine patirtis..... nu jega..... beja, kelinta patirtis???? big_smile

191

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Jaunesniems sakau NE!

192

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

O man labai ptinka jaunesni, na iki 16m. wink Tokie meilučiai dar panų nesugadinti big_smile

193

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

As draugavau su vaikinu kuris buvo ir mazesnis uz mane  ir jaunesnis metais su puse :::416 ir buvo puiku, svarbiausiai jis buvo atkaklus ir subrendes savo mastymu , elgsena ....

194

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Jauni issilakstyt linke...

195

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

na gal geriau reiketu pakeisti pavadinima: AR YRA MOTERU ,KURIOS SUTIKTU DRAUGAUTI SU JAUNESNIU VYRU...............

196

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Clara, 31 parašė:

na gal geriau reiketu pakeisti pavadinima: AR YRA MOTERU ,KURIOS SUTIKTU DRAUGAUTI SU JAUNESNIU VYRU...............

Tai kad sitam forume ne daug moteru lankosi, tai nebutu kam sneketi tokia tema..... todel ir sukurta tema apie merginas o ne moteris.... ;D

197

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

yra, buvo ir bus :)svarbu, kad amziaus skirtumas per daug akiu nereztu

198

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Vija, 26 parašė:

yra, buvo ir bus :)svarbu, kad amziaus skirtumas per daug akiu nereztu

O kieno akiu????
Kiek suprantu jei porai gerai, tai jiems akiu ir nerezia.... o kitu nuomone jau turetu buti ir nesvarbi.... :V
Bet su tuom kad "yra, buvo ir bus" tai tikrai sutinku..... ;D

199

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Aukse, 29 parašė:

Jaunesniems sakau NE!

nu ir kodel tu cia taip neeeee:V

200

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

na pamaciau jusu mastima,ir iskart sakau kvaileles jus esat!!!sutinku jei merginai 19 vaikinui 16,tai neiseis nieko,nes mastymas skiriasi,bet jei merginai 26, o vaikinui 24 ar 23,jau zmones subrende ir tie keli metai nieko nereiskia,kai paaugsit suprasit ir i senus diedus neziuresit