201

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

keista man matyt cia merginu ir moteru nuomones bei tuos pasakymus"jaunesniems sakau ne" ir pan,kodel?gal bandet kazka jau ir teko nusivilt?o kartais nepagalvojat apie tai,kad jei jiems gerai-sekmes,taip ir toliau?kodel i vyresnius vyrus,kurie turi jaunesnes drauges ar zmonas ziurima teigiamai,o jei moteris ar mergina turi jaunesni drauga-ziurima kreivai?beje,moteris uz vyra gyvena ilgiau....siaip,pasisakiau cia tik todel,kad pati turiu jaunesni drauga,su kuriuo jauciuos laiminga ir kuris yra protingesnis uz kai kuriuos gerokai uz save vyresnius vyrus...tad moterys ir merginos, neskubekit smerkt poru,kuriose vyras jaunesnis ir niekada nesakykit niekada wink

202

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

NIEKADA GYVENIME wink

203

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

tikiu,kad nenoretum draugaut su 13-meciu wink

204

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

na, as turejau 3 metais viresne ir aplamai nemanau kad amzius lb daug ka reiskia.
pats su nepilnametemis gal ir nelabai noreciau susideti, bet del amziaus tikrai neatstumciau smile

205

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

su jaunesniu draugauti labai gerai :::822

206

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Mielas,grazus bendravimas svarbiausia,o ne amzius:::807..,tad kodel gi ne!:::b18

207

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Pilana tokiu merginu kaip ir vaikinu  Jai viresnis nereiskia jog protingesnis Na bent tikrai nevisada

208

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Liucina, 16 parašė:

NIEKADA GYVENIME wink

Pasiziurek i savo amziu!!!! ka jau sneket apie jaunesnius??? big_smile

209

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Koks skirtumas kiek kam metu , svarbiausia kad butu smagu su kitu zmogum , butu apie ka bendraut , butu bendru interesu . O tos , kurios sako jog " jaunesnio vaikno niekad nenoreciau " tikriausia niekad jo ir neturejo , del to ir nezino kokie tie jaunesni buna padyke :::858 O del to kad  moterys subresta anksciau ir jieshkosi sau poros pagal prota tipo ir intelegta " - yra nesamone ... kaip visi mes zinom - shirdziai neisakysi !!! ( be to buna tokiu protingu 18meciu ir tokiu atsiprashau durnu 40meciu , nepriklausomai nuo lyties ) .

210

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Liucina, 16 parašė:

NIEKADA GYVENIME wink

na manau su amzium pasikeis ta tavo nuomone ir visai busi nieko pries tureti jaunesni vaikina smile

211

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Jei tau maziau nei 20 metu, manau draugauti su jaunesniu vaikinu neprestizas, taciau kuo vyresne tampi, tuo jaunesnis vaikinas duoda pranasumu smile

212

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

NA as manau kasd paneles ziuri i vaikinus pagal savo skoni.. tai0p as pripazystu draugavau su jaunesniu uz save ir sxuklydau tai padarydama.. jis visiskas mulkis buvo juo netgi pasitiketi negali buvo ir iki sios negalime:(( o vat mano draugei tai atvirksei sekasi jai yra 17 metu o jos vaikinui tik 16, ir jie draugauja jau 4 metus, niekaip nesuprantu kaip ji ji kencia juk jis toks beviltiskas netgi demesio i ja nekreipia..  Vat ka daro meile vaikiniu:)):DDD

213

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

nu nezinau bent jau kiek panu buvau turejes iki 19 metu tai visos uz mane bent jau metais vyresnes buvo.. big_smile paleva man butu su vaikais tiek bendraut tiek pramogaut.., galbut todel kad visi mano draugai uz mane bent jau 4 metais vyresni...

214

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

nieko nematau blogo draugaujant su jaunesniu vaikinu. draugaujant su jaunesniu yra ir pliusu ir minusu, kaip ir visur

215

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Taip, ir netgi jaunesniuose vyruose izvelgiu privalumu. Jauni- daug langviau suvaldomi viresnes ir patyrusios paneles smile Toki lengva priristi prie saves, nes jautiesi pranasesne, o jis tave priima kaip autoriteta, ar tam tikra motinos atitikmeni. Yrodyta moksliskai, kad seimos kuriose zmona vyresne, dazniau isvengia smurto atveju, ju santykiai stabilesni. Darykite isvadas.

216

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Žinoma,kad sutikčiau.Svarbu,koks jo mąstymas, o ne amžius.Retai,kada primas aplenkia antrąjį,todėl  merginos nori sau lygiaverčių, o tokius randa tik vyresniųjų tarpe smile Elementaru smile

217

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Man cia paskaicius kai kuriu zmoniu nuomones juokas ima. Merginos/moterys ieskodamos susiranda 10 ir daugiau metu vyresnius  vyrus, o kai jau jie pasenta bega ieskoti jaunesniu, va tokiu moteru tai niekaip nesuprantu.

218

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

as manau kad jaunesnis metais gal normalu, bet ne 5 ar dar daugiau ... Man 25 o vaikinam kurie turi 20 ar 21 metus  nezinau dazniausiai ne ka pasakyti as noriu jau visai kitu dalyku o jie siulo tik draugyste, kad ir rimta smile gal istikruju kai bus man 30 o jis bus 25 metu vaikinas kitaip ziureciau bet vistiek  .

219

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

ziurint ant kiek metu jausnesnis vaikinas...koks jo mastymas...koks jis pats per zmogus....:::807 jei viskas :::556...tai kodel gi ir ne :::960:::a37

220

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

koks skirtumas ,koks metu skirtumas .svarbu ,kad jiems gerai:))Nu aisku man nepatinka tik tokios poros kur panos vaiksto kaip su seneleis:::042