221

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Svarbu pasitikejimo savimi savybe ir suteikti saugumo jausma partnerei.  Moterims tikrai kad patinka jaunesni vyrai.

Beyja kaip ir vyrams tiek jauniems tiek seniems 25 labiausia viliojantis amzius.

222

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

jau 2jaunesnius esu turejus:D

223

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

justyte, 17 parašė:

jau 2jaunesnius esu turejus:D


O as du kartus jaunesnis buvau... tai kaip cia dabar suprast...???

224

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Aušra, 19 parašė:

o tokius randa tik vyresniųjų tarpe smile Elementaru smile


Hmmm.... kaip noreciau nesutikti... bet tiek to... big_smile

225

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Sigitas, 23 parašė:

As visai nieko pries "draugauti" su vyriasne mergina... big_smile

Bet jeigu man 26 ir draugauti su kokiu 19 metų. Kaip tau atrodo kaip aš turėčiau jaustis?

226

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Vytaute, 26 parašė:
Sigitas, 23 parašė:

As visai nieko pries "draugauti" su vyriasne mergina... big_smile

Bet jeigu man 26 ir draugauti su kokiu 19 metų. Kaip tau atrodo kaip aš turėčiau jaustis?


manau visiskai normaliai, nereikia sureiksminti to amziaus, nemanau, jog turi buti koks cenzas sitame..nebent tau labai rupes ka mano kiti, va tik del to gali blogai jaustis, jei kreipi i tai demesi, o jei tau gerai su tuo zmogumi tada ir jausies gerai. Kalbu beje is patirties. Man buvo 20, jai 28:)

227

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Paklausk sutenerio, jis nusimano rinkoi shioje srityje ir gerai zinao paklausa smile

228

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Kiek  žmonių ,tiek  nuomoniu  ir  kiekvienas  jaučiasi  teisus .Bet  gyvenime taip  yra  kas  vienam  gerai ,tai  kitam  labai  blogai .  Ir  mes  nepriversime  kito  žmogaus  daryti ,galvoti  ,gyventi  taip  kaip  mums  atrodo  gerai. Tai  žlugdytu  jo  asmenybę. Sako  ,kad  vyresni  subrende ,o  jaunimas  žalias. Patikėkite  manimi  yra  pasenusių  ir  mąstančių  ,kaip  5  metų  vaikas ,[jokios  atsakomybės ,jokių  planų ,ypač  tie  kurie  tapo  degtinės  vergai ] Yra  ir  jaunų  žmonių  su  siekiais  planais  ,atsakomybe  ir  galvoji  ,koks  jaunas  žmogus  ,o kalba  protingai  lig  senis. Čia  apie  bendravimą ,na  o  meilė  ,sunku  patikėti  ,kad  jaunas  galėtų  isimylėti  daug  vyresnį ,nors  gyvenime  visko  pasitaiko.

229

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Na jei tokiam amžiume metai didelę reikšmę turi, tai ką aš žinau. Aš draugavau su 9 metais vyresne ir labai norėjau rimtenių santykiu, bet ji nenorėjo nes jaunesnis. Turbūt gėda buvo, kad aš jaunesnis dėl aplinkinių ar šeimos nariu, o man viskas tiko ir jokios gėdos nebuvo.

230

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Niekada nedraugauciau su jaunesniu:) ir su vienmečiu sunkiai:)

231 (redagavo Vija, 30 2011-08-29 08:55)

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

viskas priklauso nuo amziaus.. kai 16, tai juokingai atrodytu, kai 30 - kas kita smile

232

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Jeigu jau kala per smegenis meile,tai nei vardo nei metu neklausia :::716 tik aisku paskui su laiku,kai jau biski atsipeikeji,paaiskeja ar galima tokia draugyste ar ne smile

233

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

meile tikrai amziaus neklausia, bet jeigu prioriteta teiki ne vien jausmams - astrai ir intrigoms tuomet ir atsizvelgi i pasirinktojo amziu.:::757

234

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

su jaunasniu tikrai nepaprasta,bet as isdrysau viena karta perzengiau viska ir ka.... paragavus negali sustoti, o dabar nerandu kalbos su vienmaciais, ka kalbeti su vyresniais, deja praktika tik jaunesniais, bet tai fantastiska!

235

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

amzius nieko nepasako, svarbu mastymas, gyenimiska patirtis, tikslai, siekiai gyvenime, pomegiai, charakteris ir pan smile
nors anksciau buvau nusistaciusi pries jaunesnius. smile

236

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Kazkada kompleksavau,kad kabina jaunesni.Dabar tai normalu,jei ne per pus jaunesnis.Svarbu,kad pomegiai,poziuriai sutampa ar bent jau panasus.Nekalbu apie tuos,kurie nemoka suregzti paprasciausio sakinio logiskai.

237

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

nu jaunesni bus reikalingi tik tada kai pacios pasensim...

238

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Kristina, 20 parašė:

nu jaunesni bus reikalingi tik tada kai pacios pasensim...

Tai kodel negeriau pasenti kartu su jaunu

239

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

17 ir nera subrendusios...

240

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Sveiki visi, o ka jus manote i tai? Man yra 15metu, o mano draugei yra 18metu.. Zinau jog dabar juokingai gan ir atrodo, bet as manau jog su laiku, tas amziaus skirtumas ir uzsimirs..