81

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Tomas, 17 parašė:

Giriasi panos kad anksciau uz baxurus subresta... tegul nejuokina... ;D protas tj juk tas pats... kad papukai atsiranda tj nereiskia kad vyresne kazkuom... tas pats mastymas... tik kad vienas berniukas o kita mergaite big_smile Sugalvok tu man... ;D

oi , sujuokinote......

82

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

ce ziaurus bajeris... seip db i mergu darsa varau big_smile seip merginos isrimto greiciau subresta... jeigu ka tai jos greiciau pradeda sukt galva kaip joms verstis givenime ir t.t.

83

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

bet jos greichiau ir sustoja smile :DD

84

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

argi i metu skirtuma viskas atsiremia? buna tokiu debilu vyresniu vaukinu,ir buna labai protingu jaunesniu vaikinu,draugauju su jaunesiu vaikinu ir nejauciu jokio skirtumo,ir kas cia tokio? kodel taip kategoriskai pries jaunesnius?:) smile viskas normaliai:)

85

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Mantas, 16 parašė:

ce ziaurus bajeris... seip db i mergu darsa varau big_smile seip merginos isrimto greiciau subresta... jeigu ka tai jos greiciau pradeda sukt galva kaip joms verstis givenime ir t.t.

kada tas greiciau? 10 metu? big_smile jos td dar isijautusios su barbem zaidzia kol baxurai smelio dezese su modeliukais draskosi ;D Juk zinot kjp buna... masto visi vienodai... tik gal mergos ta labiau isreiskia :::822

86

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

yra bet mazai kurios gali tai padaryti joms geda pries aplinkinius wink

87

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

ka padaryti pries aplinkinius? protauti????

88

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

as tai berniuka renkuosi, o ne jo amziu... jei jis man patinka ir tinka, tai nesvarbu, kad jis siam pasauly atsirado veliau :V [nius, tik negalvokit, kad leksiu dabar koki 13inius saudyt wink ]

89

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

big_smile:D:D:D

90

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

as tai galechiau ir su vyresne ir su jaunesne smile universal )

91

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Audrius, 23 parašė:

as tai galechiau ir su vyresne ir su jaunesne smile universal )

as irgi galeciau big_smile bet kad ne itokios nei tokios nerandu big_smile

92

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

neieskok jos pacios tave susiras:D

93

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

nu loxas dar esi paaugsi tai rasi smile

94

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

visos sutiktu reikia moketi ikalbeti smile big_smile
mantai paauk :0 arba nzn nu susirask panasia i save smile

95

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Astijus, 23 parašė:

nu loxas dar esi paaugsi tai rasi smile

na manau kad kad paaugsiu tai rasiu tikrai...
bet nemanau kad kai nepazysti zmogaus ir taip sakyti yra teisinga ce kito zmogaus nuvertinimas ir tikrai pasakysiu toks dar kolkas neesu....

96

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Labai idomi tema, klausims merginoms...kaip jos isivaizduoja protinga vaikina?Man 20 as baigiau vidurine isvaziavau i anglija, dabar mokausi, dirbu ir gyvenu, bet man visada rapejo ar merginu tarpe as protingas... galeciau pasakyti, kad esu iskalbus, bet TIKRAI nedrystu kalbinti vyresniu paneliu, nors bendrauti ir sugebu, bet mane atstumia isankstinis ju nusiteikimas, kad as jaunesnis ir turiu but butinai kvailesnis.Is ko jus apsprendziate mano prota?

97

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

danziausiai isvis apie vaikinus sprendiza is ju isvaizdos..... man bent jau taip yra....

98

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

jo taip yra tol kol neprieini ir nepridedi makaronu ant ausu tada jos nieko nebesupranta kiek tau kas tu ko tau ir pan :0 kol neatsitokeja po makaronu smile big_smile

99

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

hmz... smile nevisi taip daro... smile niekados nekabinu joms makaronu... smile nzn, gal todel man taip nesiseka big_smile bet kiek zinau seip jei daug kabinsi tai po to ir juos atgal atgausi tik gai atgaut skaudziai.....

100

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

pfffff jei neskiri makaronu nuo tikru zodziu tai jau gresia subobejimas tau smile big_smile:D:DD