101

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

seip skirui... bet ar tau patiktu jei tau krautu makaronus o po to paliktu ant ledo tai na***** tai daryti kitiems??????

102

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

toks gyvenimas wink

103

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Eh.. Sutikau draugauti su jaunesniu ir nieko gero ...  Todel, kad jautiesi atrama jam... O pati neturi kur atsiremt .

104

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Giedre, 18 parašė:

Eh.. Sutikau draugauti su jaunesniu ir nieko gero ...  Todel, kad jautiesi atrama jam... O pati neturi kur atsiremt .

pasitaiko visokiu....

105

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

giedre kokia tu savanaude big_smile

106

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

giedre :)siaip netokiame amziuje su jaunesniais draugauti as kalbu galima kai jau bent virs 21 esate smile pati daer labai jauna wink nors man tiktum smile

107

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Audrius, 23 parašė:

giedre :)siaip netokiame amziuje su jaunesniais draugauti as kalbu galima kai jau bent virs 21 esate smile pati daer labai jauna wink nors man tiktum smile

big_smile zinai ce tema ne kad vaikinas jaunesne imtu big_smile o kad mergina jaunesni big_smile o tau 23 o jai 18 smile ce tipo neitema tongue (no hard feelings)
o be to, manau visos panos galetu uzsikabint ant viresnio (siek tiek viresnio) amziaus vaikino... bet ar ant jaunesnio... smile taip nroeciau turet kokio pvz 17-18m mergina big_smile

108

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

mantas turesi :0 as turejau 2 metai vyresne kai man buvo 15 bet nzn nu viskas ciki buvo bet ji stume nedave :0 as ir parisau ot kvailas buvau parisant sake duosiu duosiu ir pan smile o as ytioi kietas ne viskas nebereikia ar kazka panasaus :0 dabar pagalvoju blyn taip  celkos ir nesu dares :0 taip niekam nekakltybs ir neatemiau i r blyn kiek sansu kad tai buvo pirmas ir paskutinis toks sansas :0 ot kvailyyyys as buvau ......

109

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Nesutikciau su jaunesniu draugauti!

110

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

o man patinka jaunesni,as matau tame privaluma...

111

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

o as manau kad jaunesni vaikinaj kaip tik geriau,yra gan daug privalumu....visomis prasmemis....

112

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

abejoju nebent vaikinas butu subrendes nepagal savo amziu

113

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

o ka tipo tokiu manaj nera? pvz as... blemba mane net knisa klasiokai vien tode lkad jie kiaurus metus vien tik durniuoja mokyklos suole... nu ir t.t. didele ce pasaka tongue

114

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Che, kazkada turejau beveik pora metu jaunesni uz save,, bet visgi jautesi metu skirtumas,, Asmeniskai man amzius ne kriterijus,, aisku proto ribose big_smile buna panu, kuriom patinka jaunesni wink.... anksciau pati tokia buvau,, o va dabar pasikeiciau, ir jau tejp nebera ........ pradejo patikt labiau vyriskesni big_smile:D

115

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

ir as niekad netikejau, kad suaugusi panele galetu draugauti su jaunesniu.. bet viena mano grupiokiu, kuriai 22m, pries keleta menesiu pradejo rimtai draugauti su 18meciu. Is pradziu ji pati jaudinosi, guodesi, nezinojo kaip cia bus..bet dabar yra labai laiminga ir sako, kad nei vienas vyresnis vaikinas negaletu jo pakeisti smile zodziu, visko gyvenime buna smile

116

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Ugne, 22 parašė:

ir as niekad netikejau, kad suaugusi panele galetu draugauti su jaunesniu.. bet viena mano grupiokiu, kuriai 22m, pries keleta menesiu pradejo rimtai draugauti su 18meciu. Is pradziu ji pati jaudinosi, guodesi, nezinojo kaip cia bus..bet dabar yra labai laiminga ir sako, kad nei vienas vyresnis vaikinas negaletu jo pakeisti smile zodziu, visko gyvenime buna smile

bent jau db jiems gerai... smile jej atvirai tai pavydziu tokioms poroms big_smile

117

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

su žymiai jaunesniu - nedraugaučiau. bet vieneri metai - nieko baisaus... ;> nors vyresni - protingesni :::817

118

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Na,cia priklauso nuo zmogaus.Tarkim man jei atvirai jaunesni nelabai patinka-kaip vaikinai.Kaip draugai aisku jie saunus.Taciau man asmeniskai daug idomiau bendrauti su vyresniais vaikinais.

119

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

ir visalaik tas pats... bet zinot buna ir visai idomiu ir protingu ir t.t. vaikinu jaunesniu

120

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

nuotykiams taip... bet rimtai draugystei turbut ne... bet kaip sakoma "niekada nesakyk niekda"...