141

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

http://forumas.ieskok.lt/imgload/3589  Niekada nenorejau ir kolkas dar tikrai nenoreciau jaunesnio,juk dar pati esu siek tiek vaikiska...noriu kazko ismokti is mylimo zmogaus,o ne pati ji mokyti,kazkada skaiciau straipsni- 19-mete mergina susilauke kudikio nuo 16-mecio tai ka tas "tetis" dar pats budamas vaiku gali suteikti tam angeleliui ir jo motinai? manau,kad neverta pradet santykiu su jaunesniais, bunant 14,15,16 metu nemanau,kad jau reiketu svajot apie vyresne mergina,pirma isbandykite nerimtus,vaikiskus santykius,viskam savas laikas,sulaukit bent jau 22-23 metu,tapkite nepriklausomais,savarankiskais,o tada draugaukit su kokio tik norit amziaus mergina...

142

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

nu na...juk niekas manau cia nekalba apie tai kaip 17-18mete mergina draugautu su 14-15metu vaikinu...
as va draugavau su 2metais uz mane jaunesniu,toks mazas skirtumas nelabai ir pasijaucia...(ok man tada buvo 22)

143

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

as tai jau du metai kai draugauju su dvejais metais jaunesniu vaikinu,ir visai nesiskundziu:::818

144

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

as gyvenu su 6m.jaunesniu vaikinu ir esu laiminga. galiu pasakyti kad protingesnis ir atsakingesnis nei mano pirmas vyras:::022

145

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Dabar dar nedraugauciau su janesniu, taciau po keliu metu manau bus kitaip. Daugeliui 16-17 metu vaikinams dar tik usai kaltis pradeda, ir jie vis dar vidurineje. Manau siek tiek iskrypusi jausciausi jei vainas dar net pilnos fizines brandos nepasiekes.

146

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

niekados nemaniau kad tokia gera tema uzvesiu big_smile

147

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

ir ziinot ka big_smile siam pasauly yra pilna ivairiu zmoniu smile eh net palengvejo

148

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

aisku kai tau 20m. o vaikinukui tik 15m. tai yra ne kas . bet veliau to skirtumo tikrai nera  , aisku jei tik pas vaikinuka ne kose galvoje .o seip 5-metai tai tikrai nera daug .

149

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

hmm as pora kartu turejau jaunesni vaikina, taciau db esu dawusi sau zodi, niekada daugiau su jaunesniais neprasideti, nes baigiasi vienodai smile nieko gero. jie per jauni tiek mastymu, tiek kitais atzvilgiais. aisku, as nekalbu apie visus, yra ir isimciu smile

150

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Manau visai nuobodu yra rinktis/ atmesti pagal kokią savybę. Manau daugelis renkasi pagal tai kaip smagu / malonu būti drauge. kad galėtų savo bendravimu duoti to ko reikia. O kaip taisyklė vyresni gali duoti tai ko reikia jaunesnėm. Todėl net neturėdama mergina jokių nusistatymų prieš jaunesnį išsirinks vyresnį tik todėl, kad jaunas nemoka patenkinti tų poreikių bendravimu. Bet kiekviena taisyklė turi išimčių smile

151

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

o taip, yra:D

152

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

mano vaikinas ir uz mane jaunesnis ir ka draugaujam ir lb sutarem ir linksma su juo ir gera .jis protingas o svarbiausia kur reikia buna labai rimtas ir profesionalus o siaip visada atsipalaidaves ir patrakes.:) wink gal dauguma merginu/moteru susiduria su dar nesuaugsiu lietuvos poziuriu i tokias poras arba tarkim buna taip kad kai buna vieni tai viskas oki o kai reikia kartu kur nors pasirodyti tada arba jam arba jai pasidaro nesmagu nesuprntu tokiu poru bet ir nesmergiu tk manau jei yra meile tai amziaus skirtumai maziausiai tri rupeti.... smile

153

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Mantas, 16 parašė:

smile neslepsiu amn su merginom nesiseka smile taciau turiu labai daug geru draugiu smile ir kiek pastebejau ir kiek matau, visi vaikinai buna pvz: 18-19m. ir turi merginas dazniausia 16-18m. tipo jaunesnes, nu tai nelabai man tera svarbu taciau....

ar esat mate mergina kuriai butu pvz 20m. ir kad ji turetu poroje 18-17m. vaikina... be to kdl vat pvz jus viresnes atstumiat jaunesnius>??????/ smile

nu kodel atstumiam?gal aisku yra tokiu bet man tai neproblema!!!

154

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

na visu postu neskaiciau, labai jau daug, tad atsakysiu tik i pagrindini temos klausima smile pati esu is tu, kurios draugauja su jaunesniu big_smile ir dar ne bet kiek, o visais 5 metais tongue

155

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

pati vyresnio niekada neturejau,visi visada buvo jaunesni big_smile

156

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

pilnai imanoma draugaut su waikinu, kuris yra jaunesnis metais - pusantru. Be abejones tai priklauso nuo waikino subrendimo laipsnio. Taciau ne wisada skaicius nusako prota. Zmones sako kad protas ateina su amzium, bet kartais ateina tik amzius. Pati isdraugawau su pusantru metu jaunesniu waikinu keturis su puse metu ir wiskas buwo liux smile

157

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

oho smile

158

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

na manau jei vaikinas patinka tai nera skirtumo ar jis vyresnis ar jaunesnis;p

159

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

sveiki smile i klausima ar sutikciau draugauti su jaunesniu smile ...as kaip tik ir dbr sprendziu sia dilema smile siaip atrodo tas klausimas visai paprastas smile bet ,ji sprendzian susiduriama su daugybe dalyku :S nors sakoma "jei jaunesnis,tai nereiskia ,kad prastesnis" ,bet vis delto,visi mes skiriames,todel i si klausima(ar draugauciau su jaunesniu?) dar pati neradau atsakymo smile

160

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

man metai nerupi:) vat pries metus turejau vaikina kuriam buvo 17m o man 19m.man nieko is jo netruko,jis man suteikia viska ka suteiktu viresnis vaikinas,jisai net buvo daug daugiau subrendes nei viresni vaikinai,del isvaizdos ir raumenimgo kuno jam duodavo 21m:) ir as del jo labai dziaugiausi.ir pavizdui man asmeniskai ira dzin ar vaikinui 16m ar 21m.svarbu gera isvaizda,meile,geras sexas...:)