161

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

taip jei tas vaikinas suauges pagal prota,nes buna jaunesniu vaikinu,bet daugiau suprantanciu nei vyresni,tik nesupraskit klaidingai,kad vyresni neprotingi,bet yra tokiu,kurie dar vaikai ar bent jau taip elgiasi...turejau jausnesni vaikina,ir jis tikrai nesisikyre nuo vyresniu,siu laiku jaunimas yra labiau subrendes anksciau isisavina...

162

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

neseniai susipazinau su vienu vaikinuku kuris uz mane dviem metais jaunesnis.ir man jis tikrai labai patinka.tikrai nepagalvociau kad jis jaunesnis,nes jis yra subrendes labiau ir seip saunus vaikinukas, tad tikrai sutikciau draugauti su jaunesniu:)

163

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Sutikciau, jei tik ugiu nebutu mazesnis big_smile Jaunuoli gali pati issiauginti pagal save. (Jei dar yra laiko.)

164

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

geri atsakymai big_smile

165

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

as galiu pasakyt,kode merginos dazniausiai vyresnius ziuri,nes jos durnos!!!i ka ten ziuret i sena kuna??pasensi pasiziuresi seno kuno,o dabar naudokites proga ir vienmecius kabinkit arba 2-3metu skirmumo,bet ne 15metu skirtumo

166

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

nesutinku su parasymu,kad vyresnis tai ir protingesnis.nieko panasaus.as turiu vyra 2 metais jaunesni ir mes puikiai sutariam.gali but vyrenis ir 10 metu pet broto tureti kaip 10m.

167

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

taip, jei jis man tikrai patiktu ir jei mane supratu

168

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

na labai nesijaudink del to smile va as ir draugauju su 1.5 metu jaunesniu vaikinu ,,,

169

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

mano irgi truputi jaunesnis, ir tikrai ne kvailesnis uz buvusi ( o tas 8metais vyresnis net buvo) smile cia ne metuose esme

170

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

niu tiesa sakius vaikinai leciau subresta nei vaikinai todel dazniausiai paneles ziuri i viresnius vaikinus niu o seip ir as pati nieko pries jaunesnius vaikinus tik is pradziu SUBRESKIT:) wink

171

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

as esu draugavusi su jaunesniu ir tai buvo labai grazi draugyste...:::807

172

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Jolanta, 35 parašė:

nesutinku su parasymu,kad vyresnis tai ir protingesnis.nieko panasaus.as turiu vyra 2 metais jaunesni ir mes puikiai sutariam.gali but vyrenis ir 10 metu pet broto tureti kaip 10m.

Jolanta, manau tavo atvejis nelabai iliustruoja sia situacija nes tai yra vienas dalykas kai vyrui virs 30 ir kitas kai dar 18 nera. Pasiekus branda nebesvarbu ar jis 2 ar 5 metais jaunesnis, taciau manau dauguma cia besireiskianciu kalba apie kur kas jaunesnius.

173

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Jolanta sutinku..ne metuose cia esme...bet...sprendziama pagal dauguma..jaunesniam amziuj labiau jauciasi , turbut

174

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

sweikos, as manau kad nera nieko blogo, kad vaikinas yra jaunesnis. tai gerai bet is vienos puses blogai protelis biskiuka skystas:::854

175

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

dar nuo vaikino irgi priklauso,nes ne visi subresta tais keliais metais veliau..pazystu gana daug vaikinu,kurie yra tikrai protingi ir suauge ne pagal savo amziu...kurie rimtai ziuri i gyvenima ir i  kitas vertybes...

176

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Visiskai sutinku su gabojos zodziais,nevisi buna tokie nesubrende.ir kaip jus sakot kad jei viresnis tai daugiau smegenu turi ir masto norm. tai toks apsurdas,nes manyciau 16-18 turedama vaikina 20  draugauja su juo tik de masinos ar materealiu dalyku,nes negi 16-mete jau pasiruosus visiskam atsidavimui ir pilnaverciam gyvenimui?nenoriu nieko izeisti,bet ce mano tokia nuomone smile

177

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Gabija,o ne Gaboja smile atsiprasau smile

178

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Egidijus, 17 parašė:

Gabija,o ne Gaboja smile atsiprasau smile

nieko,viskas gerai big_smile

179

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

Metai neturi jokios prasmes, jei smegenu nebuvo kai buvo jaunas, jo ir vyresniam nedadesi ;D

180

Re: ar yra merginu kurios sutiktu draugauti su jaunesniu vaikinu?

man tai patinka jaunesni... uch :::717