121

Re: Antras meetas Vilniuje

niu ką... turbūt ir man teks ateiti, bent akies krašteliu pažiūrėti, kas ten bus... :V

122

Re: Antras meetas Vilniuje

Jau man ir nebeleido Saulius kazka ir pasakyti.. big_smile Viskas ok, jei ko reikes, tik paprasykit wink

123

Re: Antras meetas Vilniuje

nepergywenkit jei kas turim telefonus skambinsim ir prasysim, bet manau susitwarkysim pacios kaip nors kelis tik waikinukus ir paneles paimsim i pagalba su maistu. big_smile

124

Re: Antras meetas Vilniuje

tai ok ok.. cia net prasyti nereikia, destyk ka reiks padaryti ir padaryta bus.

125

Re: Antras meetas Vilniuje

Sauliau as jau tavo bloliui viska pasakiau..m lauksime vietoje

126

Re: Antras meetas Vilniuje

oi kaip meetas arteja big_smile wajetaus smile ir zmoniu wisai normaliai susirinks ujjj kokios geros mes organizatores ane Gina ;D niu tikekimes nieks nepamirs gerai nusiteikti smile

127

Re: Antras meetas Vilniuje

viskas ko reikia tai gerai nusiteikti smile) wink na siaip turetu buti linksma:)  teliko 2 darbo dienos..

128

Re: Antras meetas Vilniuje

As jei ka... galiu ir anksciau eiti pagalbon:)

129

Re: Antras meetas Vilniuje

na idomumo delei, noreciau paklausti merginu kurios nesiryzta vykti i si puiku rengini, kokios priezastis ?

130

Re: Antras meetas Vilniuje

dzirba, vestuves, mergvakaris, isvaziuoja...bla bla bla

131

Re: Antras meetas Vilniuje

O gaila.... daug praranda 8)

132

Re: Antras meetas Vilniuje

desim skelbima prie vip pirties reikia to ir ano .. smile

133

Re: Antras meetas Vilniuje

gal tada ateikite  i pirti atsineskite drauga smile) kaip calsbergo reklamoje:))

134

Re: Antras meetas Vilniuje

sveiki,na,as 100% busiu,bet tikrai busiu be bikinio ir plafkiu,sirguliuoju,nors ir vartoju vaistus,tai nenoriu po pirties ir baseino,dar labiau atkristi,tai busiu nor su gera nuotaika,manau svarbiausia,kad pats buciau.

135

Re: Antras meetas Vilniuje

ramiaks ,ramunai.. merginos prasokdins, viskas praeis smile beto dar laiko yra, pasisaugok..

136

Re: Antras meetas Vilniuje

Parasyciau, del merginu atmazu.. Bet nenoriu geltonos kortos gauti.. ;D

137

Re: Antras meetas Vilniuje

Sauliau,negaliu atkristi,nes darbe manes lauks,o taip pat ir taip reikalu yra,beje,o as sokti ir taip nebijoje,jau mane kas is cia zino,tai mane.va,su Gina,Juste,jau prisisokau ir prisilinksminau.

138

Re: Antras meetas Vilniuje

net nedristu abejoti..... smile

139

Re: Antras meetas Vilniuje

hey zmogiukai smile laukiam meeto?:D matyt ats pakankamai aiskus....ech, liko tik 2 dienikes, tuo paciu pirtele pagelbesi ir  sloga issigydyti big_smile

140

Re: Antras meetas Vilniuje

niu as irgi taip manau smile
zinokit chebros sarasas wis dar pildosi po truputi tai nezinau kada bus galutinis smile niu kad bus musu daug tai cia faktas big_smile yega bus big_smile
ramunai ar tu manai kad sumanim tau liudna bus??? as tawe pagydysiu big_smile