201

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Sandra parašė:

Modestai- tau dar yra neatrašančių???? yikes big_smile
O kitiems vaikinams norėčiau pasakyti, kad jeigu vaikinas nepatinka, neišvaizdus ar dar ką, nes būna seni diedai rašo, siūlo paramas, juk kiekvieno apsisprendimas, atrašyti ar ne. Netikiu, kad parašė panelė, kuri jums baisi, jūs imat ir atrašot ,,sorriukas" tu man nepatikai, nenoriu bendrauti? Kam gaišti laiką. smile

Hm.. galvoju ar čia į mane buvo kreiptasi ar dar koks Modestas buvo..:D bet jeigu klausimas man, tai taip, būna ir net dažnai, bet jau nesigilinu ir neieškau priežasčių kodėl - pradėjau ir pats neatrašinėti:DD

202

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

matomai kažkas netinka

203

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Vija, 24 parašė:

ar pastebejote kada, kiek zmoniu apsilanko ir paziurineja jusu anketas, bet ar kada pabandete paskaiciuoti, kiek is ju vis del to ima ir paraso nors paprasciausia "labas".. o kiek tokiu etatiniu ziurinetoju yra smile
kaip manote kodel taip bendrauti nenorima?

Nu **** pažiūrėjo kokia mergina kokio vaikino anketa, jis jai nepatiko, tai ir neparase.:0X(

204

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Arba perziureja anketa,pamato kad tiek aukstai,kitos uzkelusios kartele,kad ne nesinori jieskot nieko,pvz.jai 46m.o norai nerialus reikalavimai kazin kaip is kokio seiho,kaskaip nebejaucia vertes savo,ar kas ten yra,nzn.tai ir atbaido.

205

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Kartais apima nuojauta, kad bus sugaištas laikas, o dar kur dažni atvejai, kad visokios "duckface" anketų savininkės, su nuliu aprašymo, arba aprašymu, kuris nieko apie jas nepasako, arba protingų minčių pastinimų į aprašymą kai pamatai, tai nei penki, nei ką.. big_smile

206

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

O kodel as butinai turiu rasyt? Gal as drovus? Gal as nepasitikiu savo rasliava ir bijau,kad merginai pasirodysiu neintelektualus....
O gal as tiesiog ateinu i anketa paziuret grazios merginos nuotrauku,kad sukelt seksualini susijaudinima smile
Visur reik izvelgt naudos smile

207

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Kodėl.. Todėl, kad anketoj nieko įdomaus nerado? smile

Pasižiūrėjus į anketą pasidaro aišku ar sutampa požiūriai į įvairius dalykus, galbūt panašūs pomėgiai ir tada nusprendi ar verta rašyt ar ne smile

208

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Kartais ir man kyla toks klausimas. Pažiūri anketą, atrodo gražus, simpatiškas vaikinas, bet neparašo. Pagalvoju, jog nepatikau ir pati nedrįstu rašyti. Tai manau daug tokių atvejų yra:)

209

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Odeta parašė:

Kartais ir man kyla toks klausimas. Pažiūri anketą, atrodo gražus, simpatiškas vaikinas, bet neparašo. Pagalvoju, jog nepatikau ir pati nedrįstu rašyti. Tai manau daug tokių atvejų yra:)

taip tau ir reikia)

210

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Konstantinas parašė:
Odeta parašė:

Kartais ir man kyla toks klausimas. Pažiūri anketą, atrodo gražus, simpatiškas vaikinas, bet neparašo. Pagalvoju, jog nepatikau ir pati nedrįstu rašyti. Tai manau daug tokių atvejų yra:)

taip tau ir reikia)

Malonu labai

211

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Odeta parašė:
Konstantinas parašė:
Odeta parašė:

Kartais ir man kyla toks klausimas. Pažiūri anketą, atrodo gražus, simpatiškas vaikinas, bet neparašo. Pagalvoju, jog nepatikau ir pati nedrįstu rašyti. Tai manau daug tokių atvejų yra:)

taip tau ir reikia)

Malonu labai

Cia nieko daug sukt galvos nereikia- parasei ir issiaiskinsi patikai jam `ar ne... Nes tas simpatiskas vaikinas gali buti dar drovesnis nei tu pati... Nebutina versti ji teisintis, klausiant kodel jis neparase, tiesiog paklausk pati jo kaip jam sekasi smile Ir jei jam tik tiek truks, kad jis su tavimi pradetu bendrauti, tai greiciausiai ir taps bendrauti labai malonu abiems wink Tik nereikia parintis jei vienas ar kitas neatsako- del to pasaulis nesugriuna smile Yra aplink pilna tokiu, kurie bendrauti nori ir bendraus tikrai

212

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Čia labai daug kriterijų reikia praeiti, kad kažkas atrašytų. Garantuotai visi kreipia demesį į nuotrauką ir miestą, nu ir po to žinoma į kitus dalykus. Kas liečia merginas, tai kaip kažkas teisingai paminėjo - lietuvės labai pasikėlusios. Todėl apskritai nemanau, kad jos rašytų pirmos bernams. Tai vėlgi padidina tą apžiūrų ir neparašymų skaičių. Na ir galiausiai tai dar tuos statistinius skaičius didina tai, jog čia žmonės tikisi rasti sau antrąją pusę. C'mon... e-pažintys tikrai nėra ta vieta, kur reiktų ieškot antros pusės. Koks skirtumas ant nuotraukos ar miesto, jei vistiek rašoma tik kad susipažint ir pašnekėt? O ir mergos galėtų mažiau savo sparnus kelt, beveik niekas tokioms nerašo, o tik pažiūri anketą. Tokios merginos greitai "nurašomos". Nebijokit ir dažniau rašykit, o ne ieškokit bėdų savo anketose. smile

213

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Taip sakant "compatibility issues" smile Tai labai stipriai subjektyvu. Vienam žmogui svarbu vienas dalykas, kitam kitas. Moterys tipiškai iš viso tikisi, kad jas kalbinsi. Kaip buvo kažkoks anekdotas (tikslaus teksto nepamenu, tai improvizuosiu)

V: Jūs su manimi neinate į pasimatymą.
M: bet, kad jūs man net nesiūlėte susitikti...
V: bet juk jūs vistiek nesutiktumėte...
M: Iš kur jūs žinote?
V: Na ok, kviečiu į pasimatymą, ar sutinkate susitikti?
M: Ne!

214 (redagavo Ray 2015-03-23 18:11)

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Kartais apima nuojauta, kad bus sugaistas tik laikas ir nera ka parasyti. siais laikais merginos i nieka neatraso. pasisveikini mazai kokia atrasys, dar kazka paklausi irgi neatrasys max ankieta perziures. taip tos zodzius reikia tempt. manau puse is cia esanciu del to ir neparaso, perbegi tik per ankietas paziuri kaip kas gyvena. ir daug ka atstumas duoda jai  mergina toli gyvena  net sveikintis nesinori

215

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Pasiziuri i pagrindine foto, atsidarai anketa, permeti akim kitas foto, perskaitai aprasyma ir praeina noras parasyt.
Nes viena foto neplautais plaukais, bardakas aplinkui, arba pvz is bobutes pasiskolinti naktiniai su iskritusiais tesmenim - iskalbingiau uz rafaelo.

216

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

tai su naktiniais gal ir parasyciau.. big_smile

217

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

profesoriux parašė:

tai su naktiniais gal ir parasyciau.. big_smile

o pro naktinius turi matytis tešmenys ar nesvarbu? big_smile

218

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Peržiūrinėja ir neparašo ? Ir kas ? Reiškia, kad pas tą žmogų su atmintimi nekas, jis milijonus tų anketų peržiūrinėja ir pamiršta ką žiūrėjo, o ko ne. Jei labai norės, tai ir parašys. O jei labai patiko, tai reikia pačiam rašyti.

219

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Man dažnai taip būna. sad

220

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Kartais neverta net rašyti, nes žinai, kad neatrašys smile