101

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Tai tam ir yra anketa, kad galėtum "apžiūrėti" žmogų. Nepatraukė labiau dėmesio - neparašė. Nėra čia ko skųstis, kad peržiūrų šimtai, o laiškų keli smile

102

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Ola, pritariu, jei perziuri tavo anketa ir neparaso- reiskia nesudominai.

103

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

tai ka darit kad sudomintu big_smile

104

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

jus budami lt skundziates kad parasai ir neatraso o jei parasai ir dar pamato kad ne lt gyveni isvis pamirsk  smile
ir velaiu tiesiok paziuri ir viskas nebedrysti net rasyti nes jau zinai kad nebus jokio atsako,zinoma nevisos taip bet dauguma tai tikrai

105

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

as vyram niekada nerasau..jei man patinka perziuriu kelis kartus ..paspaudziu like..jei nores parasys man patys

106

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Turiu pomegi paziuret ta pacia anketa minimum 50 kartu ir neparasyt big_smile

107

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

o kiek parasai ir neatraso? mmm?:::b49:::b49:::b49:::b49

108

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Kas butu jei visiems atverstom anketom rasytum ;}}} jauciu pirstai atsisakytu funkcionuot;}}}

109

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

nepatiko, turi vaiku, metai ne tie pagal veida, apranga, stilius ne tas, akiu spalva, siaip kokia nevala, tai ir neparasau. kodel kiti neraso, cia ne mano reikalas... nenori gal..

110

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

O tai dabar tarkim parduotuvėj, pasižiūrėjai pieno bonką ir jau reik pirkt? big_smile Gal man pakuotė nepatiko, kad kampas nulenktas ar pan...

111

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Simonas parašė:

O tai dabar tarkim parduotuvėj, pasižiūrėjai pieno bonką ir jau reik pirkt? big_smile Gal man pakuotė nepatiko, kad kampas nulenktas ar pan...

O gal pinigu gaila ant bonkes pieno, gal teiki pririoriteta alaus bambaliui arba is vis esi labai praktiskas zmogus ir renkiesi uz prekybos centro ribu.:::010

112 (redagavo saulyte 2014-06-04 00:44)

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

vyrai myli akim,moterys ausim...idomu kaip gali nepatikt zmogus jei su juo net nebendravai..

113

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Na cia yra stereotipas, kad moterys myli ausim, o vyrai akim. Visos lytis myli akim ir ausim. Padarykim isvada, kad bent minimalus grozis visiems zmonems rupi, tiek merginoms, tiek vaikinams. Vat as tarkim nesuprantu kaip mergina, kuri taip apsileidusi, sveria kokius 100 su + gali susirasti sau pora, kai dar vienoj rankoj laiko energetini gerima, o kitoj maisa su bandelem.

114 (redagavo Justina 2014-06-25 14:43)

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

neskaičiau, kad ką rašė prieš tai bet atsakant į temos klausimą, tai matyt neatrašo todėl kad kažkas neįtiko, nepatiko? big_smile koks durnas klausimas.... gi pati irgi nerašai nepatinkantiems vaikinams....

115

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Vija, 24 parašė:

ar pastebejote kada, kiek zmoniu apsilanko ir paziurineja jusu anketas, bet ar kada pabandete paskaiciuoti, kiek is ju vis del to ima ir paraso nors paprasciausia "labas".. o kiek tokiu etatiniu ziurinetoju yra smile
kaip manote kodel taip bendrauti nenorima?

rasizmas- lietuviai lietuviam nepatinka smile

116

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

aš niekad pirma nerašau, nesvarbu, patinka man vaikinas, ar ne. Manau, ta atmetimo baimė šiokia tokia yra big_smile

117

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Sužinok parašė:

aš niekad pirma nerašau, nesvarbu, patinka man vaikinas, ar ne. Manau, ta atmetimo baimė šiokia tokia yra big_smile

arba pasikelimas neleidzia pirmai parasyti:) nes atrodo zema rasyti pirmai, arba pirstus susilauzysi kad pirma parasysi:)

118

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

pvz parasiau karstoj linijoj savo teksta, ~10 merginu perziurejo mane ir nei viena neparase smile idomu kodel? pasikelimo lygis? laukia kazko? ar kokia priezastis?

119

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Tomas parašė:
Sužinok parašė:

aš niekad pirma nerašau, nesvarbu, patinka man vaikinas, ar ne. Manau, ta atmetimo baimė šiokia tokia yra big_smile

arba pasikelimas neleidzia pirmai parasyti:) nes atrodo zema rasyti pirmai, arba pirstus susilauzysi kad pirma parasysi:)

na, pas mane jokio pasikėlimo nėra, tik kaip minėjau- atmetimo baimė galbūt. Tai tik pasižiūriu ir tiek. Nebent, paskaičius anketą ir pamačius ką labai sudominusio parašau, kad- va, ir aš tą knygą skaičiau, va, ir man tas filmas patiko, ta muzika domina!

siūlau nespręst apie žmogų ir jo elgesio modeliusbei priežastis jo nežinant wink

120

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

o ta statistika- tu toks įsižeidęs dėl tų peržiūrų ir žinučių santykio? Mane ir peržiūri 30, kokie 2 parašo "į temą", bet nu man neskauda smile