121

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Sužinok parašė:
Tomas parašė:
Sužinok parašė:

aš niekad pirma nerašau, nesvarbu, patinka man vaikinas, ar ne. Manau, ta atmetimo baimė šiokia tokia yra big_smile

arba pasikelimas neleidzia pirmai parasyti:) nes atrodo zema rasyti pirmai, arba pirstus susilauzysi kad pirma parasysi:)

na, pas mane jokio pasikėlimo nėra, tik kaip minėjau- atmetimo baimė galbūt. Tai tik pasižiūriu ir tiek. Nebent, paskaičius anketą ir pamačius ką labai sudominusio parašau, kad- va, ir aš tą knygą skaičiau, va, ir man tas filmas patiko, ta muzika domina!

siūlau nespręst apie žmogų ir jo elgesio modeliusbei priežastis jo nežinant wink

Tai apsispręsk ar tu pirma nerašai ar parašai? Nes pirma sakai jog nerašai po to jau pavirto jog kartais parašai. Tai kaip yra?

122 (redagavo Sužinok 2014-09-15 14:02)

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Evaldas parašė:
Sužinok parašė:
Tomas parašė:

arba pasikelimas neleidzia pirmai parasyti:) nes atrodo zema rasyti pirmai, arba pirstus susilauzysi kad pirma parasysi:)

na, pas mane jokio pasikėlimo nėra, tik kaip minėjau- atmetimo baimė galbūt. Tai tik pasižiūriu ir tiek. Nebent, paskaičius anketą ir pamačius ką labai sudominusio parašau, kad- va, ir aš tą knygą skaičiau, va, ir man tas filmas patiko, ta muzika domina!

siūlau nespręst apie žmogų ir jo elgesio modeliusbei priežastis jo nežinant wink

Tai apsispręsk ar tu pirma nerašai ar parašai? Nes pirma sakai jog nerašai po to jau pavirto jog kartais parašai. Tai kaip yra?


taip, rašiau pirma. Du kartus nuo užsiregistravimo čia smile) BET, nemanau, kad manieji parašymai skaitosi, kadangi niekad nebuvo "labas, ką veiki", ir manieji parašymai neišsirutuliojo į pokalbius. Tai tebuvo tik pastebėjimai smile

123

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

yra toks vienas dalyvis bobausis.kur tik paziuri pas visas pridovanojas gelyciu,vos tik kokia nauja atsiranda,te tau gelyte,kaip koks suo pasizymi teritorija.tokiom net nerasau is vis.

124

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Sužinok parašė:
Evaldas parašė:
Sužinok parašė:

na, pas mane jokio pasikėlimo nėra, tik kaip minėjau- atmetimo baimė galbūt. Tai tik pasižiūriu ir tiek. Nebent, paskaičius anketą ir pamačius ką labai sudominusio parašau, kad- va, ir aš tą knygą skaičiau, va, ir man tas filmas patiko, ta muzika domina!

siūlau nespręst apie žmogų ir jo elgesio modeliusbei priežastis jo nežinant wink

Tai apsispręsk ar tu pirma nerašai ar parašai? Nes pirma sakai jog nerašai po to jau pavirto jog kartais parašai. Tai kaip yra?


taip, rašiau pirma. Du kartus nuo užsiregistravimo čia smile) BET, nemanau, kad manieji parašymai skaitosi, kadangi niekad nebuvo "labas, ką veiki", ir manieji parašymai neišsirutuliojo į pokalbius. Tai tebuvo tik pastebėjimai smile

So? Tai vėl gi kaip čia gaunasi? jei neišsirutulioja į pokalbį parašymas - tai nesiskaito pirmu parašymu? Tai jei aš parašau "labas, ką veiki?" vadinasi jog parašiau pirmas, bet jei parašysiu "Ir man šitas filmas pats geriausias!" tai nesiskaitys pirmu parašymu?

125

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Evaldas parašė:
Sužinok parašė:
Evaldas parašė:

Tai apsispręsk ar tu pirma nerašai ar parašai? Nes pirma sakai jog nerašai po to jau pavirto jog kartais parašai. Tai kaip yra?


taip, rašiau pirma. Du kartus nuo užsiregistravimo čia smile) BET, nemanau, kad manieji parašymai skaitosi, kadangi niekad nebuvo "labas, ką veiki", ir manieji parašymai neišsirutuliojo į pokalbius. Tai tebuvo tik pastebėjimai smile

So? Tai vėl gi kaip čia gaunasi? jei neišsirutulioja į pokalbį parašymas - tai nesiskaito pirmu parašymu? Tai jei aš parašau "labas, ką veiki?" vadinasi jog parašiau pirmas, bet jei parašysiu "Ir man šitas filmas pats geriausias!" tai nesiskaitys pirmu parašymu?

visų pirma, aš nė nesitengiu, kad tai išsirutuliotų į pokalbį- aš tiesiog pastebiu, man padėkoja, ir fsio. Ir nors tai ir yra tas "pirmasis parašymas", manau, ši tema yra apie pokalbio užmezgimą. Todėl it nesakau, kad va, rašau pirma. Nes nerašau. Juolab, tai tebuvo vienetiniai atvejai. Visus kitus, kaip ir minėjau, užkalbint bijau. Be jokio pasikėlimo.

126

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Sužinok parašė:

o ta statistika- tu toks įsižeidęs dėl tų peržiūrų ir žinučių santykio? Mane ir peržiūri 30, kokie 2 parašo "į temą", bet nu man neskauda smile

as neisizeidees, man tiesiog idomu kodel taip yra - perziuri anketa ir vsio

127

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Sužinok parašė:
Evaldas parašė:
Sužinok parašė:

taip, rašiau pirma. Du kartus nuo užsiregistravimo čia smile) BET, nemanau, kad manieji parašymai skaitosi, kadangi niekad nebuvo "labas, ką veiki", ir manieji parašymai neišsirutuliojo į pokalbius. Tai tebuvo tik pastebėjimai smile

So? Tai vėl gi kaip čia gaunasi? jei neišsirutulioja į pokalbį parašymas - tai nesiskaito pirmu parašymu? Tai jei aš parašau "labas, ką veiki?" vadinasi jog parašiau pirmas, bet jei parašysiu "Ir man šitas filmas pats geriausias!" tai nesiskaitys pirmu parašymu?

visų pirma, aš nė nesitengiu, kad tai išsirutuliotų į pokalbį- aš tiesiog pastebiu, man padėkoja, ir fsio. Ir nors tai ir yra tas "pirmasis parašymas", manau, ši tema yra apie pokalbio užmezgimą. Todėl it nesakau, kad va, rašau pirma. Nes nerašau. Juolab, tai tebuvo vienetiniai atvejai. Visus kitus, kaip ir minėjau, užkalbint bijau. Be jokio pasikėlimo.

Rašau, bet nerašau? - Nepyk, bet na gal pagalvok šiek tiek prieš rašydama.
Tiesiog faktas jog parašei pirma, bet sunku tai pripažinti?
Kiek supratau tai ši tema apie parašymą žmogui, kai peržiūrinėjama yra jo anketa.

128

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Na vel, merginos linkusios ieskoti sh ten, kur jo nera. O kokia cia baime imti ir uzkalbinti? Kas nutiks jei parasysi pirma? Stai jums ir irodymas, kad dauguma lietuvaiciu merginu turi kompleksus. Kazkuriai baime vaiksciuoti, kai geras oras lauke, geriau sedeti bare, kazkuriai baime parasyti zmogui. Siaubo filmus maziau ziurekit, nes tikrai niekas neislis per monitoriu ir neikas.

129

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

O vat aš tai nesiskundžiu,sakyčiau netgi atvirkščiai smile Mano anketą peržiūri ir jauni ir vyresni vyrai,(netgi moterys) ir pagiria ir dovanėles atsiunčia :)Pasitaiko ir nešvankių žinučių,bet tokius "pašnekovus" iš karto blokuoju ir nebėra problemos smile
Manau,kad etiškai bendrauti galima su visais...

130

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Kodėl peržiūri, bet neparašo? Nes juk būtų keista, jei rašytų visiems/visoms iš eilės smile

Galimos priežastys - įskaitant, bet neapsiribojant smile :
1) nepatiko iš nuotraukų
2) nepatiko prisistatymas
3) pilnatis
4) kažkuo gal ir sudomino, bet nėra nuotraukų
5) kažkuo gal ir sudomino, bet nėra prisistatymo
6) kažkuo gal ir sudomino, bet tiesiog
7) "niekam nerašau" principas
8) euro įvedimas
9) sudomino, bet jau su kažkuo bendrauji - nepersiplėši gi
10) sudomino, bet artimiausiu metu nėra laiko susitikimui
... smile

131

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

6) kažkuo gal ir sudomino, bet tiesiog

nu ir kas tas tiesiog ?? sitas merginu bukaprotiskumas mane labiausiai erzina

132

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

nesudominai todel ir neparaso)

133

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Tokios tos moterys. Mano anketa irgi perziuri lb daug, bet pirmos niekada neparaso.

134

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Tomas parašė:

6) kažkuo gal ir sudomino, bet tiesiog

nu ir kas tas tiesiog ?? sitas merginu bukaprotiskumas mane labiausiai erzina

O čia bet kas gali būt. Gal nuojauta, gal šiaip kokia smulkmena anketoje ar nuotraukose. Ir tas ne tik merginoms galioja - visi čia vienodai bukapročiai smile)

135

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Is praktikos pastebejau, kad jei vyrui parasau pirma, jis tai nevertina, bendravimas buna kazkoks atsainus, nors mandagus, bet taip lyg is pareigos atrasineja. o kai tas pats vyras paraso pirmas, visai kitaip. tuomet jis stengiasi, jam idomu.

136

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Gediminas parašė:

Kodėl peržiūri, bet neparašo? Nes juk būtų keista, jei rašytų visiems/visoms iš eilės smile

Galimos priežastys - įskaitant, bet neapsiribojant smile :
1) nepatiko iš nuotraukų
2) nepatiko prisistatymas
3) pilnatis
4) kažkuo gal ir sudomino, bet nėra nuotraukų
5) kažkuo gal ir sudomino, bet nėra prisistatymo
6) kažkuo gal ir sudomino, bet tiesiog
7) "niekam nerašau" principas
8) euro įvedimas
9) sudomino, bet jau su kažkuo bendrauji - nepersiplėši gi
10) sudomino, bet artimiausiu metu nėra laiko susitikimui
... smile

Pratęsiu:
11) sudomino, bet manau, kad aš jo nesudominsiu
12) sudomino, bet pats anketoje parašęs, kad laukia laiškų iš septyniolikamečių blondinių kauniečių, o aš dvigubai vyresnė brunetė vilnietė
13) viskas ok, bet aš bandau užmigt ir tiesiog žiūrinėju anketas
14) jis mane pažiūrėjo, tai ir aš jį pažiūrėsiu
15) ups, kažką primaigiau ir netyčia kažkieno anketa atsidarė (telefone, planšetėje su liečiamu ekranu gana dažnai pasitaikanti situacija)
16) kažkur matytas, bet ai, ne tas
17) kažkur matytas, tas, bet jis nefainas sad
18) nėr ką veikt
19) parašė kažką protingo/kvailo karštosiose žinutėse
20) parašė kažką forume - pažiūrėsiu, kas per vienas (be intencijos pažindintis).

137

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Priezasciu ieskojimas yra tas pats bukaprotiskumas.

138

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

per daug gilinasi čia į visokius įsivaizduojamus reikalavimus ir t.t. big_smile net nepradėjo bendraut bet būna jau nulinčiuoti netiks į žmonas/vyrus, tai net nepradėsiu bendraut big_smile

139

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Na, su visais nepabendrausi. Tai kažkokių kriterijų vis tiek reikia. Nebūtinai jie absoliučiai teisingi ir padeda teisingai pasirinkti smile

140

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

o as manau, kad neatsakyti yra nemandagu..  netikiu kad merginos gauna simtus laisku, kad nespetu atsakinet..  jei nenori bendraut, tai galima taip ir parasyt..  bet jei zmogus sveikinasi, o jam net neatsako, tai kazkaip nelabai atrodo..  tada gal geriau tegu trina savo anketos, ir bus joms ramybe.. big_smile