141

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Tai netikrą anketą pakurk ir pažiūrėk kaip su ta statistika ten big_smile
Jurga, norėjau pasakyt, kad kriterijai kažkokie turi būt, bet kartais perdaug hiperbolizuojami ir sureikšminami, ar tiesiog viskas nukrenta į "įsivaizdavimo" lygmenį: net nebendravai, o nuteisei, jog bus neįdomus pašnekovas ar kažkas dar ten, nes galbūt trūko ko anketoje, ar šiaip nekaip save pateikęs big_smile

142

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

tommas parašė:

o as manau, kad neatsakyti yra nemandagu..  netikiu kad merginos gauna simtus laisku, kad nespetu atsakinet..  jei nenori bendraut, tai galima taip ir parasyt..  bet jei zmogus sveikinasi, o jam net neatsako, tai kazkaip nelabai atrodo..  tada gal geriau tegu trina savo anketos, ir bus joms ramybe.. big_smile

Pritariu 100% nepatikai isvaizdoje taip ir parasai, atsiprasau tu man nepatrauklus ar kazkas panašaus, o dabar atrodo stengkesi sudo inti ir piššš:-)

143

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Gal gauna. Jaunos, gražios - visi joms rašo. Jei net aš kartais gaunu daug, vos atsikapstau, tai kiek gauna tos krasavicos, kur dar anketas savo reklamuoja big_smile

144 (redagavo Jurga 2014-10-26 22:02)

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

andrius parašė:

Pritariu 100% nepatikai isvaizdoje taip ir parasai, atsiprasau tu man nepatrauklus ar kazkas panašaus, o dabar atrodo stengkesi sudo inti ir piššš:-)

Bet tai čia žiauru.. ne visi atlaikytų. Ką taip tiesiai šviesiai ir rašyt - tipo atstok, aš su ryžais (iš proftecho / iš kaimo / storais / mažais / ubagais) nebendrauju? big_smile

Baikit. Negalima taip. Jei mergaitės kitą kartą taip pradės rašyt, taigi privarys bičam kompleksų. Ir atvirkščiai. Jau geriau tegu pasilaiko nuomonę sau ir neatrašo.

Aišku, aš čia biški spalvas patirštinau smile.

145

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

ne bet tu isivaizduok is vyru puses... parasai: "Labas"    matai kad prisijungusi ir nieko neraso..  palauki minute kita ir nesupranti ar kazkas netiko, ar dar neperskaite..  kitu anketose parasyta i "labas" neatsakau..  bet tai atsiprasau, kodel tureciau vargti bent sakini parasyti, jei is viso neaisku ar atsakys?  as tam "labas" ir paleidziui, kad patikrint ar panele paprasta ar fyfa..   nors tiesa sakant, nera taip jau kad visos neatraso, gal kazkur puse atraso puse ne. smile

146 (redagavo Jurga 2014-10-26 22:14)

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

tommas parašė:

ne bet tu isivaizduok is vyru puses... parasai: "Labas"    matai kad prisijungusi ir nieko neraso..  palauki minute kita ir nesupranti ar kazkas netiko, ar dar neperskaite..  kitu anketose parasyta i "labas" neatsakau..  bet tai atsiprasau, kodel tureciau vargti bent sakini parasyti, jei is viso neaisku ar atsakys?  as tam "labas" ir paleidziui, kad patikrint ar panele paprasta ar fyfa..   nors tiesa sakant, nera taip jau kad visos neatraso, gal kazkur puse atraso puse ne. smile

Tai nerašyk toms, kur į "labas" neatsako. Tų nei tikrint nereikia. O kad neatsako iškart tai išvis kvaila pykt. Aš telefone naršyklėj ieškoko neišjungiu, tai mane kiaurą parą online rodo paskui. Tai gaunu žinučių 4-tą ryto su "labas, nemiegi?". Jaučiu, iki kol atrašau - prakeikia mane big_smile.

Parašei labas ir viskas. Nebe Tavo problema, o tos, kuri neatrašė. Bet šiaip jei man parašo tik "labas",  tai ir aš tik pasisveikinu

147

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

tommas parašė:

as tam "labas" ir paleidziui, kad patikrint ar panele paprasta ar fyfa..

Na, nesu fyfa, bet jeigu žmogus, bandantis pradėti bendravimą geba parašyti tik "Labas/ labukas/ labučiukas", tai man, tarkim, nesukelia jokio susidomėjimo ;]

Ir kai kuriems būtų pravartu suprasti, kad žmogus nevisada fiziškai būna prie kompo net ir tuo atveju, jeigu anketoje dega žalia šviesa.

148

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

na as irgi atsiprasau, bet as su kai kuriom susirasineju, tai nebuvo ne vienos merginos, kuri butu parasiusi daugiau uz mane. paprastai merginos tik atsakineja i klausimus. bet pacios iniciatyvos kazkokios nerodo, tik reikalauja, kad butu idomus pasnekovas. bendravimas per pazintis apskritai kazkoks zaidimas i vienus vartus. kartais galvoju, o kam to reikia, kam bendrauti, jei mergina apskritai nieko nenori. toks jausmas, uzsiregistruoja tik tam, kad galetu pasitikrinti, ar ji grazi, ar visiems patinka. yra gi zmoniu, kurie uzsiregistruoja ir realiai iesko pazinciu, antru pusiu, nori bent jau pasimatyt.

149

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

tommas parašė:

na as irgi atsiprasau, bet as su kai kuriom susirasineju, tai nebuvo ne vienos merginos, kuri butu parasiusi daugiau uz mane. paprastai merginos tik atsakineja i klausimus. bet pacios iniciatyvos kazkokios nerodo, tik reikalauja, kad butu idomus pasnekovas. bendravimas per pazintis apskritai kazkoks zaidimas i vienus vartus. kartais galvoju, o kam to reikia, kam bendrauti, jei mergina apskritai nieko nenori. toks jausmas, uzsiregistruoja tik tam, kad galetu pasitikrinti, ar ji grazi, ar visiems patinka. yra gi zmoniu, kurie uzsiregistruoja ir realiai iesko pazinciu, antru pusiu, nori bent jau pasimatyt.

labai taiklus pastebejimai.

150

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

tommas parašė:

yra gi zmoniu, kurie uzsiregistruoja ir realiai iesko pazinciu, antru pusiu, nori bent jau pasimatyt.

Anketoj yra dvi naudingos skiltys - ko ieško ir kokiu tikslu. Pavyzdžiui, pas mane parašyta, kad aš ieškau draugų ir bendraminčių su tikslu susirašinėti. Ale ne, pakalbina patys ir dar bumba, ko aš čia sėdžiu, jei susitikt realiai nenoriu. Nu bet tai gi mano teisė - aš neslepiu, ko aš čia esu. Tai gal ir Tu neatkreipi dėmesio į kitų žmonių norus?

Reik ieškokui pasiūlyt dar prie tikslų opciją "Pasitikrint, ar aš graži". Jaučiu, visai gerai būtų, ane?

151

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Na kai nieko neatrašo dar daugiau gali prisigalvoti, tad geriau....
Tommas labai puikiai dėsto mintis kurios tikrai pasiteisinančios. Na gal su tuo tik LABAS nesutikčiau, bet kad ir stenguosi asmeniškai tikrai ne tik labas parašyti bet ir komplimenta pridurti ar dar kažką apie matomas nuotraukas....bet nepadeda... žinoma čia reikia turbūt visus blogumu i save atsukti...

152

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Aš tai patarčiau neieškot problemų savyje, jei kas nors neatrašo. Priežasčių gi gali būti N. Ir nebūtinai tai reiškia, kad iškart jau esi per prastas, nepatikai. Rašyt gal nemoka. Gal išvis kokia feikinė anketa su svetimom foto. Čia gi šitam gyvatyne velnias galvą nusilaužtų. Neayraųė tai neatrašė. Kam dar analizuot kodėl.

153

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Šiaip, kai kurie vaikinai elgiasi lygiai taip pat, kaip aukščiau aprašytos Tamstų merginos ;]
Tik kai kurie kreipia dėmesį į neatrašymą ir piktinasi, o kai kurie tiesiog nekreipia į tai dėmesio, nes yra kitų, su kuriais galima bendrauti ir kurie palaiko pokalbį ;]

154

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Na reikia pripažinti kad nera taip malonu bendrauti su tau neisvaizdžiu žmogumi kaip su išvaizdžiu...
Jurga sakot čia givatynas nieko nerandam tai kur ieškoti? Klube, prieini taip drasiai kaip čia virtualiai apžiūri ir sakai "labas, gal susipažystam tram pam pam.." vienas dalykas nera taip lengva ir po kokiu 5 merginu i dantis gausi vistiek iš kažko kurios vaikino:-D   o stebėti manijakiškai atsisėdus irgi ne išeitis:-D   Cia vėlgi individualiai skirtingai visiems turbūt

155

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

na as ir nesakau, kad blogai. gali ir nieko nerasyt. tik siaip toks pastebejimas, kad truputi nemandagu. matyt jos galvoja, kad tylejimas viska pasako. manes nepiktina tas tylejimas, greiciau tik stebina. as pvz. atrasau visoms. ne todel, kad labai patiktu is foto, o tiesiog is mandagumo. ir net susitikt bunu nieko pries, netgi jei zinau, kad netiksim. vis tiek visada buna viltis - o gal. o jus pabandykit merginos atrasyt visiems, nieko siaubingo neatsitiks, linksmiau tik bus.

156

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Aš sakiau, kad gyvatynas. Bet gink Dieve, nesakiau, kad čia negalima nieko rast. Čia pilna puikių, protingų, gražių ir gerų žmonių. Bet ir durnių, ir visokio plauko nevykėlių pilna, galų gale ir realiai psichiškai neįgalių (o kas trukdo jiems regiatruotis?). Tai va gerai Ele sako - reik koncentruotis į tuos, kas bendrauja, o ne analizuot elgesį tų, kurie neatrašo, atrašo nesąmones, įžeidinėja ar pan. Kam gaišt laiką? smile

157

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Na nenori, tegul neatraso, tik labai juokingai atrodo, kai nuskenuoja (apziuri anketa) ir tyli. Geriau jau tada neziurinet anketos jei neatrasysi. Nes man tai dzin, patinkanti man mergina, ar ne, vistiek atrasau ir pabendraut nesunku, o kas zino, gal ir su nepatinkancia viskas patiktu?:) Per daug to trukumu ieskojimo sakyciau, kas labiau budinga merginoms nei vaikinams, nes vaikinai kiek pastebiu patys rodo iniciatyvas, nuolat skelbia, kad iesko ir susipazintu su normalia, paprasta, nepasikelusia mergina. Paziureti galima ir karstosios linijos zinutes. O merginos tik del demesio ir sedi, mat gal i modeliu agenturas neprieme? Karstojoj linijoj tik viena zodi paraso, ar filmu rekomendacijas, ar labas rytas ir geros jums dienos. Na isties, pazinciu portalas taip praranda savo esme ir prasme, nes didzioji dauguma ne del pazinciu.
O parasyt galima daugiau, nei tiesiog - labas. As tai parasau daugiau, nei labas ir paklausiu kaip pazintys.
Nejau verta imti ir kazkokius eilerascius rasyti merginoms, kurios to nevertins, arba neatrasys? Tai kam veltuj stengtis? Nes ir pacios dazniausiai tesugeba isspausti po viena zodi, na kartais ir ne po viena smile

158

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Jeigu merginos rašytų vaikinams tiek, kiek jie rašo mums, vargu ar su kiekviena labintusi ir mielai bendrautų. Realiai tiesiog tam laiko neužtektų ir užsiknistų atsakynėt visoms kaip praleido savaitgalį ar kaip sekasi.

159

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Oi, su tais eilėraščiais tai dažnai būna visom copy-paste tą patį pavaro smile. Pliusas ieškokui - čia tokių kol kas neteko sutikt.

O kad anketą pažiūri, tai kaip nepažiūrėsi. Parašo "labas", nueini į anketa, o ten pasirašęs, kad ieško laisvos, netekėjusios 25-29 panelės be vaikų ir bla bla bla iš kokio pajūrio. Nu tai po velnių - kam tada man rašo, jei tokių kaip aš neieško smile. Nors aš šiaip atrašau visiems pradžioje. Tik va kam neatrašau, tai kitataučiams pietiečiams. Kodėl? Tiesiog...

160

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

tai, kad merginos net anketu nesugeba uzsipildyt, kam ten rasyt? apie pokalbio palaikyma net nesneku... jeigu nenori bendraut tai galetu pasakyt. istikruju gerai kazkas kazkur rase, kad ateina paneles pasireklamuot ir pasitikrint ant kiek jos grazios big_smile i karsta linija smailus siuntineja, sveikinasi kas ryt ir pan., kartais neaisku, demesio nori ar ko?