41

Re: Ką jums sako akys?

akys sielos veidrodis, ir jei tikrai pazysti zmones, tai is akiu lengva bus nustatyti...aisq yra zmoniu kurie moka keisti veido emocija akimism taciau ilgainiui tikraji zmogu vistiek galima pamatyti wink

42

Re: Ką jums sako akys?

na as manau kad akys sako koks tas zmogus yra issoryje

43

Re: Ką jums sako akys?

kai kalbu su zmogum visada megstu ztebeti jo kuno kalba ir akis smile man tai daug sufleruoja ar zmogus meluoja ar patogiai jauciasi ir t.t. smile (skaiciau knyga aapie kuno kalba big_smile )

44

Re: Ką jums sako akys?

Akys sielos veidrodis:)

45

Re: Ką jums sako akys?

Akys sielos veidrodis

46

Re: Ką jums sako akys?

Is akiu matau ar patinku vaikinui big_smile Ir pati gundau akimis :::138

47

Re: Ką jums sako akys?

Laura, 18 пишет:

Akys sielos veidrodis:)


Nu esu mates ir labai biauriu akiu big_smile o stai apie siela galiejau pasakyti daug graziu dalyku smile

48

Re: Ką jums sako akys?

smile akimis nepameluosi.... užtat kaip gražu spindinčios akys! mmmmm.....

49

Re: Ką jums sako akys?

pirma pamates zmogu pazvelges i akis nieko nepasakysi.. nes jos graziai spindes.. na o po to zvelgdamas i jo akios vistiek nieko nebepamatysi smile) na nebent savo atvaizda.. zvilgsnis gali pasakyti daug ka..

50

Re: Ką jums sako akys?

smile is akiu galima atspeti zmogaus emocijas ypac jei ta zmogu pazysti  smile

51

Re: Ką jums sako akys?

Petrazz, 24 пишет:

na as manau kad akys sako koks tas zmogus yra issoryje

o as kaip tik kito zmogaus akyse matau tai ka jis turi viduje,o kad yra isoreje,matau savo akimis big_smile

52

Re: Ką jums sako akys?

butent man pasako :ar zmogus geras..ar svelnus.. ar meluoja....kokios dbr jis nuotaikos...ar myli tave tas zmogus smile tikrau daug ka:)

53

Re: Ką jums sako akys?

akyse galima izvelgti tai ka tau zmogus jaucia smile tik tai reikia sugebeti pamatyti

54

Re: Ką jums sako akys?

Nieko nesako, tiesiog nematau jokios logikos sitam "akiu dalyke".

55

Re: Ką jums sako akys?

visur galime izvelgti, ir akyse, ir ne akyse wink

56

Re: Ką jums sako akys?

Akys gali pasakyti daug tik tuomet jei gerai zmogu pazisti,o jei ne tai gali tik nuspeti.Svarbiausia kad akys butu israiskingos smile

57

Re: Ką jums sako akys?

iš akių galiu nuspręsti ar mano vaikinas,konors nerezga : )

58

Re: Ką jums sako akys?

Nuo akiu zvilgsnio galima matyti ar zmogus yra nuosirdus ar ne..;)

59

Re: Ką jums sako akys?

Diana, 18 пишет:

Nuo akiu zvilgsnio galima matyti ar zmogus yra nuosirdus ar ne..;)

galima ir is dieduko bobute padaryti,jei zmogus save isduoda tai pamatysi belenka,o jei sugeba keisti mimika pagal jo poreikius, tai ziurek neziurejus nieko nepamatysi,tik tai ka jis nores tau parodyt:)

60

Re: Ką jums sako akys?

Zmones kalba: " Akys sielos veidrodis" - Pritariu tam. Beja akys visada isduos ar tau zmogus meluoja ar tiesa sako, 100% patikrinta smile