21

Re: Vyriski kvepalai

vyriskas prakaitas traukia moteris ...

22

Re: Vyriski kvepalai

hugo boss

23

Re: Vyriski kvepalai

N sakyciau man patinka Samarkand (ives rosher),gaila  nelabai kur ju berandu :(na sunku isivaizduot be  Hugo boss Aqua elements (senoki bet kvapas klasikinis) kaip ir visu Hugo ir Jacomo de Jacomo sakyciau visai produkcijai jauciu simpatija o seip  Adidas Antonio Banderas kazdienis smile

24

Re: Vyriski kvepalai

cia kai pastebejau tai merginos parase ka pacios nauduoja.. o vaikinai kur??
na manau kad visiems patika tas hugo boss bet yra ir kitu tirkia vertu demesio ir labiau isskirtinuma suteikianciu kvapu...
galiu pavadyti kelis
mano megstamiausias tai PACO RABANNE - XS RABANNE
gan nieko tai Lacoste - Giani
bet as jau bent asmeniskai daugiau kreipiu demesi tai i kvapo rusi, kad butu jis gaivus juros kvapo ar net rytietisku vaisiu pasirenku kvapus...

25

Re: Vyriski kvepalai

ivairus kvepalai, pvz jei svlenaus  kvapo,tai  megstu mexx, jei i miesta, tai jau reikia kazka stipresnio smile

26

Re: Vyriski kvepalai

nu nea as geriau moteris ne prakaitu trauksiu :-)

27

Re: Vyriski kvepalai

Armani black code! Dabar siuos turiu tai labai ok jie man...turiu dar ir Huogo anksciau minetus, bet Armani tikrai geresni!:D

28

Re: Vyriski kvepalai

Linas, 21 parašė:

nu nea as geriau moteris ne prakaitu trauksiu :-)

tai gerai kad ne prakaitu smile bet straipsniukas tai kvailas...

29

Re: Vyriski kvepalai

dbr turiu hummer 2 ir fullspeed(sitie jau atsibode)

30

Re: Vyriski kvepalai

hugo boss ,nustebau visi cia apie mano kvepalus kalba :? turbut populiarus ... del tos priezasties pakeisiu i Calvin Klein ar i kita nesveika kai visi smirda vienotai :::611

31

Re: Vyriski kvepalai

Edvinas, 21 parašė:

dbr turiu hummer 2 ir fullspeed(sitie jau atsibode)

pamegink burberry the beat. db situs naudoju smile

32

Re: Vyriski kvepalai

armani black code

33

Re: Vyriski kvepalai

Linas, 22 parašė:
Edvinas, 21 parašė:

dbr turiu hummer 2 ir fullspeed(sitie jau atsibode)

pamegink burberry the beat. db situs naudoju smile

visus kurie sioj temoj isvardinti neismeginsiu neesu lb isrankus kvepalam bet jau reiks greitu laiku nauja kvapa susirast smile galbut pabandysiu tavo pasiulytus   smile

34

Re: Vyriski kvepalai

Manau geriau dazniau nusiprausti nei pasikvepinti,  Vasara maudausi kelis kart per diena juroja nes man nua lovos iki kopeteliu 600m.

Man patinka juros kvapas mano plaukuase...

35

Re: Vyriski kvepalai

Zilvinas, 38 parašė:

Manau geriau dazniau nusiprausti nei pasikvepinti,  Vasara maudausi kelis kart per diena juroja nes man nua lovos iki kopeteliu 600m.

Man patinka juros kvapas mano plaukuase...

ne pas kiekviena taip arti jura big_smile

36

Re: Vyriski kvepalai

Juros kvapas-na ir anekdotas:::810..
Giorgie Armani "Attitude"
Ambre-Baldessarini

37

Re: Vyriski kvepalai

geriausi vyriski kvepalai - dioro fahrenheit. tokius ir naudoju. tobuli.

38

Re: Vyriski kvepalai

Mums patinka tai prieko esame priprate tai kas primena kaika ir tai butinai kazkas ka jau suodeme anksciau.

cia tokia zmogaus fisiologija o tie madingi pavadinimai tai ...  smile Man patinka baltijos juros kvapas nes tas kvapas man susiejamas su poilsiu malonumu plaukiojimu ir kaikureis nuatykeis ....

Giorgie Armani "Attitude"
Ambre-Baldessarini  WTF? reklamos TV apsiziurejes? reklamos praplautom smegenim yvaizdzio vergas?

Man patinka rukytos lashishos kvapas seiles pradeda varveti kaip Pavlovo shuniui

Vaikystei man patikdavo mamos prijuaste kvepianti bulvineis blynais ryte.

Pirties kvapas berziniu vantu man primena teva vaikystei jis mane vesdavosi i pirti trilapio gatveje Klaipedoi. arba stintos - agurkinis kvapas nei suniekua nesumaishysi, ziema y pabaiga Klaipedoi.

Visus savo vaikystes kaimynus pazinciau uzrishtom akim ish kvapo net ir debar. Galiu atskirti stefilokoko infekcija zaizdoi, grybely , Niekada nepamirshiu jos krutu kvapo lininiuase marskiniuase.

"Mery Jane" - laisve, Jam orgijos visa nakty.

Visi kvepalai man atsiduada puaseivom gejeis ir kitokeis savim susirupinuseis pidarasais. nemegstu kvepalu tai labai neindividualu.

Nors sheip tai "Original choise" tua paciu pavadinimu galima nusipirkti pypkinio tabako, cigaru, viskio ir vyrishku kvepalu. Nors rukstanti pypke kviape geriausia.

39

Re: Vyriski kvepalai

212 sexy geriausi

40

Re: Vyriski kvepalai

Alfred Dunhill "Desire" tikrai nenusivilsit