21

Re: Ar atkersytum..?

Gediminas, 29 parašė:

ale būtum melagė wink

jau geriau melagele nei neistikima...

22

Re: Ar atkersytum..?

kox tai butu kerstas jei jis nesuzinotu...:D as tiesiog issiskirciau su juo ie wsio...paskui galetu gailetis uz sawo nuodeme...:D

23

Re: Ar atkersytum..?

niekada nekersyciau , palikciau ta pacia akimirka!!!!

24

Re: Ar atkersytum..?

kazkada man taip buvo... as nekersijau, nes nesiruosiau nusileisti iki jo lygio, tiesiog karta prnakvodama pas ji ryte susirinkau pas ji buvusius mano daiktus ir parasiau rasteli: ragai man netinka pasiulyk kitai. nieko kito ta akimirka geriau nesove i galva, daugiau jo nemaciau, tiksliau jis bande, bet as nenorejau

25

Re: Ar atkersytum..?

one night standas neatitinka kersto savokos

26

Re: Ar atkersytum..?

Ale blevyzgoju , blevyzgoju , bet net nežinau kaip pasielgčiau tuo momentu, o geriausia tai nežinai ir galvos neskauda ;D

27

Re: Ar atkersytum..?

nemanau kad susiradimas paneles tam kad iskaudintum buvuse  butu geras sprendimas nes tik sau blogiau padarytum ir tikriausei tam zmogui kuriuo naudojiesi kaip kersto irankiu .verciau pamirsti ir gyventi toliau

28

Re: Ar atkersytum..?

as tai 6 renkuosi

29

Re: Ar atkersytum..?

kerstas saldus dalykas big_smile o kaip viskas tiesiai pries vaikino akis big_smile

30

Re: Ar atkersytum..?

2 rinkciaus varianta, nes kokia nauda kersyti, jei jis apie taij nesuzinotu..

31

Re: Ar atkersytum..?

nesuprantu kam isvis kersyt ?

32

Re: Ar atkersytum..?

Net neieskociau...O kam reikia, kad ir jis turetu galimybe mane pacia tuo paciu apkaltinti...Nepatiko, isdave, tada tegul gailisi ir zino ka prarado. Kaip tik stengciausi ne pulti i kito glebi, o tiesiog pasirupinti savimi, kazka pakeisti, kas ta akimirka man leistu jaustis labiau savimi uztikrinta...Be to, juk gyvename tik viena karta - kam kerstauti, jei yra ir kitokiu budu, kaip ir toliau gyventi pilnaverti gyvenima:)

33

Re: Ar atkersytum..?

2 kerstas niekada nebuvo iseitis. Zmogus kersydamas ypac tokioje situacijoje kenkia tik paciam sau...ne visada gyvenime gali naudotis taiykle "akis uz aki- dantis uz danti"

34

Re: Ar atkersytum..?

Kęstutis, 18 parašė:

Tavo antra puse buvo tau neistikima..ar atkersytum susirasdama/as vienos nakties meiluzi/e jei apie tai niekad jis/ji neissiaiskintu?   

1. taip..tuo net neabejoju
2. niekada
3. susirasciau...bet tikriausiai jam/jai tai pasakyciau neiskentusi/es
4. susirasciau..ir mane turbut sazine uzgriauztu
5. susirasciau..ir gyvenciau su sazines jausmu big_smile
6. susirasciau ir del to manau niekad nesigaileciau..
7.......


nu ir mano nuomone big_smile... 7 kox tixlas kersyti big_smile juk jam/jai jau neberupes su kuo tu sugulsi tongue ..jei taip pasielge tongue

35

Re: Ar atkersytum..?

is tikruju kerstas neduos nieko gero,skausmas del to neatlegs.o tas zmogus kuris iskaudino nevertas tavo meiles

36

Re: Ar atkersytum..?

niekada..... visu pirma cia butu nekerstas o saves pacios negerbimas...

37

Re: Ar atkersytum..?

7 variantas palikciau ...

38

Re: Ar atkersytum..?

Egle, 16 parašė:

7 variantas palikciau ...

teisingai

39

Re: Ar atkersytum..?

2...juk taip atkersijusi nusirisciau dar labiau nei jis ,beto jei jis gailisi tai gal dar galima gelbet santykius,kam viska griaut

40

Re: Ar atkersytum..?

7.kersto nemegstu del tokiu dalyku.tiesiog tyliai pasitraukciau.be jokios zinios.ir tiek.be bilieto atgal.