81

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

Koks skirtumas ta foto. Juk ne pis.... renkiesi big_smile

82

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

Zmogus domisi tailandietisku boksu, automatiskai domisi Tailando kultura ir pan.. Automatiskai persa visiems tas tailandietes.. Nors kas ten geriau uz pvz braziles negali pasakyti..   
Ryti, mazvaikiska yra teigti jog pvz tailandietes pacios geriausios kai tu visu kitu dar nesi bandes... Nemanai? smile
Beja kitoje temoje teigei jog ruses pacios geriausios, nes kazkas is tavo draugu yra ruses vedes...  Temos zinoma skirtyngos, cia apie prostitutes, ten apie ka kitka risa tas temas viena, lova... Na o bet taciau gi.. smile

83

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

Na jei zmogus nori taip lai galvoja. Cia jo reikalas smile Tailandas siaip kiek esu girdejas turistu seks paslaugos laikomas rojum, aisku ne jis viena tokia salis pasaulyje.

84

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

Tai va butent Aivarai,kad prostitute ir zmona yra du skirtingi dalykai.Taip kad as tik pasakiau savo nuomone. Kiek esu pats bandes ,pasakiau kas man atrodo yra geriau.Aisku,gal pabandes kiniete ar brazile kitaip sakyciau.Bet nepersu tau,kad va as taip manau tai reiskias kad ir tu taip turi manyt ir dabar tik tailandietes ir imt.O ruses,man kaip zmones yra geriausios.Taip kad,jei tu savo nuomone cia pareiski,as nesakau kad tu ja visiems persi.

85

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

Lena, 18 parašė:

kartais tas vienintelis bandymas buna lemtingas,nemanau,kad siais laikais yra sunku susirast sau normalia sekso partnere.

Normalią panelę susirasti tikrai sunku, jeigu nežinai kur ieškoti, man visos pakliūva tik tokios, kurios ieško vyro kad atkeršytų už buvusį vyrų giminei, vis iškrėsdavo kokią kiaulystę ....

86

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

ko gero mano poziuris gan sovietiskas bet as tikiu seksu su meile, mano mieste yra "bordeliu" ir net ne vienas, kelis kart kviete mane ten, neinu, nenoriu, as ir siaip droviuosi ir... kazkaip norisi, kad ji to noretu, o ne kad tai butu ti kjos darbas hmm

87

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

Edgaras parašė:

ko gero mano poziuris gan sovietiskas bet as tikiu seksu su meile, mano mieste yra "bordeliu" ir net ne vienas, kelis kart kviete mane ten, neinu, nenoriu, as ir siaip droviuosi ir... kazkaip norisi, kad ji to noretu, o ne kad tai butu ti kjos darbas hmm

Na jaunyste tai naivumas. Atejus laikui poziuris pasikeis

88

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

visai be logikos klausimas. jeigu nesinaudotu ju nebutu.
vyras laimingas, jei gauna, negavo, gali ir nueit.. cia moters supratime viskas.

89

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

Na taip retas vyras is savo moters gali gauti toki seksa kuri gauna is prostitutes smile

90

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

Arturas parašė:

Na taip retas vyras is savo moters gali gauti toki seksa kuri gauna is prostitutes smile

Užtenka tau girtis, visi ir taip jau žino, kad esi patyręs santykuose su kekšėmis :::045

91

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

o kaip galima liesti moteri(ka jau kalbant daugiau) , per kuria perejo simtai/tuksntanciai visokiu iskrypeliu?

92

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

Promo  parašė:

o kaip galima liesti moteri(ka jau kalbant daugiau) , per kuria perejo simtai/tuksntanciai visokiu iskrypeliu?

O kam sureiksminti kas kiti dare su ja? O tau geriau niekieno nelesta, bet gulinti lovoj lenta kuri nesuteikia malonumo.

93

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

mokytojas parašė:
Arturas parašė:

Na taip retas vyras is savo moters gali gauti toki seksa kuri gauna is prostitutes smile

Užtenka tau girtis, visi ir taip jau žino, kad esi patyręs santykuose su kekšėmis :::045

Pirma as nesigiriu. Antra dar su kekse nesu miegojas nors ir noreciau pabandyti. Antra savo nuomone grindziu pagal vieno draugo pasakojima.

94

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

Arturas parašė:
mokytojas parašė:
Arturas parašė:

Na taip retas vyras is savo moters gali gauti toki seksa kuri gauna is prostitutes smile

Užtenka tau girtis, visi ir taip jau žino, kad esi patyręs santykuose su kekšėmis :::045

Pirma as nesigiriu. Antra dar su kekse nesu miegojas nors ir noreciau pabandyti. Antra savo nuomone grindziu pagal vieno draugo pasakojima.

Tu visai neprivalai man aiškintis jaunuoli :::045

95

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

Tai nepi.... proto seni

96

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

Manio manimu kuo mergina sunikiau uzkariaujama tuo geriau  :::045
Ir atvirkciai kuo mergina laisviau elgesi tuo blogiau, o apie prostitutes isvis nekalbu ,slikstybe .
Buciau diktatorius nesakau kad susaudyciau, bet kad minimum sugaudyciau  is dizinfekuociau ,suzymeciau mumeriais (spauzdinciau ant subines su fosforo dazais po oda ir ant rankos). visas tas briedas kad zmones apsaugoti nuo veneriniu ligu .Vyraus kurie naudojasi ju paslaugom irgi suzymeciau kad visi zinotu kad sis vyras lakesi pas prostitutes ir moteris turetu galimybe pagalvoti pirma ar verta su tokiu tureti reikalu:::035
Nesiulau niekam lakytis pas prostitutes, yra keli tipai neisgydomu ligu kurios yra labai lengvai perduodami litiniais keliais . Paprastas bucinis arba prisilietimas yra paskutinis .

97

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

Teo parašė:

Buciau diktatorius nesakau kad susaudyciau, bet kad minimum sugaudyciau  is dizinfekuociau ,suzymeciau mumeriais (spauzdinciau ant subines su fosforo dazais po oda ir ant rankos). visas tas briedas kad zmones apsaugoti nuo veneriniu ligu .Vyraus kurie naudojasi ju paslaugom irgi suzymeciau kad visi zinotu kad sis vyras lakesi pas prostitutes ir moteris turetu galimybe pagalvoti pirma ar verta su tokiu tureti reikalu:::035

Vat būtent, pažymėčaiu Artūrą su jo kekše kad visi žinoktų kas per žmonės :::024

98

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

mokytojas parašė:
Teo parašė:

Buciau diktatorius nesakau kad susaudyciau, bet kad minimum sugaudyciau  is dizinfekuociau ,suzymeciau mumeriais (spauzdinciau ant subines su fosforo dazais po oda ir ant rankos). visas tas briedas kad zmones apsaugoti nuo veneriniu ligu .Vyraus kurie naudojasi ju paslaugom irgi suzymeciau kad visi zinotu kad sis vyras lakesi pas prostitutes ir moteris turetu galimybe pagalvoti pirma ar verta su tokiu tureti reikalu:::035

Vat būtent, pažymėčaiu Artūrą su jo kekše kad visi žinoktų kas per žmonės :::024

O kai as tave pamatysiu pazymesiu tave. Busi su sulauzyta nosim.

99 (redagavo Arturas 2013-05-28 20:36)

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

Teo parašė:

Manio manimu kuo mergina sunikiau uzkariaujama tuo geriau  :::045
Ir atvirkciai kuo mergina laisviau elgesi tuo blogiau, o apie prostitutes isvis nekalbu ,slikstybe .
Buciau diktatorius nesakau kad susaudyciau, bet kad minimum sugaudyciau  is dizinfekuociau ,suzymeciau mumeriais (spauzdinciau ant subines su fosforo dazais po oda ir ant rankos). visas tas briedas kad zmones apsaugoti nuo veneriniu ligu .Vyraus kurie naudojasi ju paslaugom irgi suzymeciau kad visi zinotu kad sis vyras lakesi pas prostitutes ir moteris turetu galimybe pagalvoti pirma ar verta su tokiu tureti reikalu:::035
Nesiulau niekam lakytis pas prostitutes, yra keli tipai neisgydomu ligu kurios yra labai lengvai perduodami litiniais keliais . Paprastas bucinis arba prisilietimas yra paskutinis .

Tai tau i zmonas tikru aseksuoli moteris kuria tu bandysi uzkariauti visa gyvenima ir nepavyktu.
O antra jei tau patinka zyst ir lakstyt is paskos kaip kokiam suniui tai lakstyk. Yra zmoniu kurie neturi jokio noro meluoti, grazbiliauti ir uzsimti visom kitom nesamonem tam kad gauti sekso. Ir kas svarbiausia gausi sekso tokio prasto kad poto pamastysi kiek laiko ir pinigu isleidai. Aisku gal tu jau nuleidi tada kai merga pasako taip, bet nereiskia kad visi tokie kaip tu.
Ir trecia ar istyrei visas prostitutes kad gali teigti kad visos serga. Beje juk yra sukurti priezervatyvai.

100

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

kartais galima atsipalaiduot.