121

Re: Kauno Kolegija

sake kad ten gan idomi specialybe,pasistenk bent kokius du valstybinius egzus islaikyt ir tikrai pateksi,o jai nenoresi ,nepatiks,po pirmo semestro gali pereiti i kita sios sakos dalyka..

122

Re: Kauno Kolegija

Du valstybinius:| nejuokauk?:D man ten reik anglu info ir matkes stojant. matkes nesugebeciau valstybinio, info  neruosia tokiam egzui net vidurinej:D sugebeciau gal tik anglu:> gal dar lietuviu:) as isvis enketinu laikyt valstybiniu... na gal. matai as ne desimtukininke... na tik informoj:D O matematikos meldziuos kad ketverta isvestu:| man ji patinka siaip, kai suprantu. Bet velniskai sunkiai sekasi...

123

Re: Kauno Kolegija

mano vienas kursiokas,labai norejo i sia specialybe,num kaip tavo,bet laike tik mokyklinius ir jo neprieme,taip kad pasisitenk...viskas imanoma kaip nori:)

124

Re: Kauno Kolegija

nors ka as sneku....as nenorejau visai i sia specialybe....pries daugiau kaip du metus pradejau zaisti toki zaidima laineidzas,per kuri mano egzai suniui ant uodegos nuejo....man ir gi buvo ne kas matkes nelaikiau nes buciau net ant keturiu neistempus....suprantu tave pilnai

125

Re: Kauno Kolegija

niu ir kaip kolegija laikosi:) ir kaip studentu atstovybe centrine:) linkejimai...

126

Re: Kauno Kolegija

Loneda, 19 parašė:

mano vienas kursiokas,labai norejo i sia specialybe,num kaip tavo,bet laike tik mokyklinius ir jo neprieme,taip kad pasisitenk...viskas imanoma kaip nori:)

Ziurint kaip jis islaike juos. Ir ar  nuskubejo kuo greiciau dokus nest.
O matke as islaikysiu 4 bent tikiuos:D O va su kalbos...visai kas kita, gal net laikysiu lietuviu valstybini, cia siandien po bandomojo man entuziastingos ir geros nuotaikos:)

127

Re: Kauno Kolegija

kauno kolegija verlso vadyba

128

Re: Kauno Kolegija

Kauno kolegijoje leidyba ir poligrafija..

129

Re: Kauno Kolegija

as studijuoju kauno koelgijos.medicinos ir socialiniu mokslu centras smile

130

Re: Kauno Kolegija

Kas stosit šiais metais ir į kokią profesiją ?:)

131

Re: Kauno Kolegija

Įstojau į multimedijos technologiją. Nemokamą. Jei kam įdomu smile

132

Re: Kauno Kolegija

idomu idomu, turejote dar kai kur pranesti, panele Egle :Dsveikinu wink

133

Re: Kauno Kolegija

Istojau i finansus,etf big_smile

134

Re: Kauno Kolegija

kauno kolegijoj ,bet druskininku skyriui tongue

135

Re: Kauno Kolegija

Ingrida, 22 parašė:

idomu idomu, turejote dar kai kur pranesti, panele Egle :Dsveikinu wink

Ir kurgi turejau tongue aciu smile 

136

Re: Kauno Kolegija

labas man verkiant reikia kriminalistikos darbo-cia tiems kurie ekonomikos ir teises studijuoja:)gal yra norinciu padeti?:)

137

Re: Kauno Kolegija

as ir studijuoju, patinka bet betkokiu atveju durniaus nepavoliosi ten smile jei mokytis tai mokytis smile

138

Re: Kauno Kolegija

Gal kas studijuojat farmotechnika? smile

139

Re: Kauno Kolegija

studijuoju slauga (3kursas) ir esu labai tuo patenkinta smile

140

Re: Kauno Kolegija

Turiu tokiu klausimu elementariu,bet man jei buvo neaiskus,nes internete vienur parasyta vienaip,kitur kitaip Mirkt
Noreciau stoti i teise tai kokiu egzmainu reikia?ir kokio dalyko metinio pazymio....?
vienur radau,kad parasyta,kad reikia istorijos ir lietuviu,o metinio matematikos.O kitur jau dasideda ir anglu valstybinis..tai jei kas zinot tiksliai butu labai malonu suzinoti Šypsena