141

Re: Kauno Kolegija

buvau istojas i kompiuteriniu tinklu administravima  KT 7/2 smile siaip specialybe tikrai gera bet ir mokintis reikia rimtai smile stojau todel kad anksciau daug sededavau prie kompu bet tas sedejimas buvo prie zaidimu interneto ir pan. o ten istojus prasidejo rimti dalykai smile istempiau  iki pirmos sesijos big_smile tik prasidejus isejau . pats isejau o ne ismete nes maciau kad sikna gausis.  nors ta pirma pusmeti db pagalvojes galejau susigriebt ir pratemt  bet ne mokslai galvoj buvo. siaip jai dar kam idomu tai ten stoti galima jei jau turi kazkokius pagrindus programavime nes daugiausia jis ir sumove viska nes niekad nubuvau bandes programuot ir man ten atrode kosmosai.  zinoma turi viska atsimint ir ka mokinais matematikoje fizikoje. o mokykloj irgi vejus gaudziau. tai va specialybe rimta bet reikia tureti nora mokintis kurio man nebuvo smile

142

Re: Kauno Kolegija

mano busima specialybe maisto vadyba:) patenkinta kad cia istojau ,jau pirma sesija praejo sekmingai tikiuosi bus dar geriau o mokintis yra bgan sunkoka:)

143

Re: Kauno Kolegija

Sveiki. As studijuoju, tiksliau baigineju jau, kauno kolegijoj, farmakotechnika.
O dėl nuomones kad kolegija "nelygis" smile manau zmogeliukai tokie truputi per daug
pasipute... smile nesupykit, bet zmones vertinami ne del to kur jie studijuoja, nes ne proto atzvilgiu kai kurie ne i universiteta, o i kolegija stoja... O kolegijoje taip pat reikia pasimokyt, pritariu, kad ne tiek kiek universitete ir nesiginciju, bet protingi studentai laika sugeba naudingai isnaudoti.

144

Re: Kauno Kolegija

spf :::607

145

Re: Kauno Kolegija

As jauciu stosiu i kauno kolegija smile

146

Re: Kauno Kolegija

as ir studijuoju Kauno kolegijoi..vietines reiksmes kaimelyje - Mastaiciai big_smile krastotvarkos fk smile specialybe zeldiniai ir ju dizainas,liko diploma apsigynt ir busiu diplomuota bedarbe big_smile..:) is pradziu pirmam kurse stresavau kad visiskai neidomi specialybe...bet db dziaugiuos kad baigsiu butent sia spec. smile

147

Re: Kauno Kolegija

Jei viskas gerai as noriu cia istoti smile

148

Re: Kauno Kolegija

gal kas istojot i kedainiu filiala?:::818

149 (redagavo Dovilė, 18 2010-08-09 23:20)

Re: Kauno Kolegija

aš nuo rugsėjo Kauno kolegijoje studijuosiu  verslo vadybos fakultete.

150

Re: Kauno Kolegija

As irgi studijuoju Kuano kolegijojo:::305

151

Re: Kauno Kolegija

ooo as taip pat smile

152

Re: Kauno Kolegija

Kauno Kolegija.
Verslo vadyba.

P.S. kas sako kad kolegija blogai ar panasiai? kiek Universitetuose yra atliekama praktiku, o kiek kolegijoje (kaip pavyzdys butu).
Apskritai, ar tu studijuosi Universitete, ar profesineje - jei nera galvos ant peciu, nepades nei magistras.

153

Re: Kauno Kolegija

as irvstudijuoju kauno kolegijoje:::010

154

Re: Kauno Kolegija

Gal kas akušeriją studijuojat ten? Norėčiau mėginti stoti ten. smile  Įdomu? Sunku?

155

Re: Kauno Kolegija

3 kursas socialinis darbas smile

156

Re: Kauno Kolegija

sveiki noreciau pasiteirauti kokiu balu reikia stojant i anglu pedagogika ir i socialine padagogika taip pat i ikimokyklini ugdyma? beje gal zinote kada ir kur reiketu isilaikyti motyvacini testa?

157

Re: Kauno Kolegija

sveiki, jei kas baige leidyba ir poligrafija parasykit i az man. lauksiu wink

158

Re: Kauno Kolegija

Kauno kolegija,ikimokyklinis ugdymas smile

159

Re: Kauno Kolegija

KK, dt-1 smile

160

Re: Kauno Kolegija

Sveiki, kas studijuoja socialini darba neakivaizdziai? Norejau paklausti ar kiekvienais metais mazdaug tuo paciu metu vyksta sesijos?