41 (redagavo darius, 26 2012-02-11 12:38)

Re: Įdomiausios vietos kuriose teko mylėtis

karta su drauge teko islauzt greituka prie nuosalios baznycios,o fainumas tame,kad is uz kampo,gal 10m nuo musu atstumu,isvinguriavo nemazas lenku pensininku burys... kadangi,mes jau buvom beveik 'vietoj' tai ir vaziavom toliau.buvo labai smagu,liktai nieks tada nemumire,bet buvo arti to..:DDD

42

Re: Įdomiausios vietos kuriose teko mylėtis

Rasa, 26 parašė:
Aurimas, 17 parašė:

mazvaikiai geriausia myletis kapinese:D

labai suauges jautiesi?

greiciausiai tik is kapiniu jam ir duoda.:D tik kad kast turbut atsibosta.ane,Aurimai ? big_smile

43

Re: Įdomiausios vietos kuriose teko mylėtis

Kristina, 20 parašė:

bendrabucio laiptinej,geras greitukas buvo:)

man teko bendrabucio prausikloi ant palanges

44

Re: Įdomiausios vietos kuriose teko mylėtis

natalija, 21 parašė:
Kristina, 20 parašė:

bendrabucio laiptinej,geras greitukas buvo:)

man teko bendrabucio prausikloi ant palanges

man nekarta bendrabutyje laiptinej teko ir negreitukaitai buvo

45

Re: Įdomiausios vietos kuriose teko mylėtis

cia tema kiek suprantu apie poza, o ne vieta?

46

Re: Įdomiausios vietos kuriose teko mylėtis

Viena is ispudingesniu vietu papludimys. smile

47

Re: Įdomiausios vietos kuriose teko mylėtis

Žiemą miške ant mašinos kapoto....

48

Re: Įdomiausios vietos kuriose teko mylėtis

Aleksandras, 30 parašė:

Viduri baltos dienos balkone smile, ypac dar kai pamatem, kad kazkas filmoja is presingo namo ..

Ir as teip noreciau. Turbut patikm

49

Re: Įdomiausios vietos kuriose teko mylėtis

po palme

50

Re: Įdomiausios vietos kuriose teko mylėtis

Kokių nesamonių čia prirašyta tai jatau jatau,juokis ir nesustok,nei čia taip mylėjotės nei ką,tik rašot ,kad tik pasivaidelent ir viskas..

51

Re: Įdomiausios vietos kuriose teko mylėtis

Giedre, 15 parašė:

man teko **** medyje

Kaip suprast? yikes Sudominai smile

52

Re: Įdomiausios vietos kuriose teko mylėtis

janina, 50 parašė:

Kokių nesamonių čia prirašyta tai jatau jatau,juokis ir nesustok,nei čia taip mylėjotės nei ką,tik rašot ,kad tik pasivaidelent ir viskas..

Kodėl meluoja. Nieko baisiai įspūdingo ir neįtikinamo neradau parašyto. Nu gal keistas būdas medyje. Sunku patikėt. O šiaip daug gražių malonių vietų. Aš asmeniškai bent pusę išvardintų tikrai išbandęs. FUN. Tik noro reik turėt ir drąsią partnerę. smile

53

Re: Įdomiausios vietos kuriose teko mylėtis

Sauliau ,33, tikiu,kad esi ir gali,as ir esu mačiusi Palangoj,Basanavičiaus gatvėj prie kiosko jauna porele,bet ar tai yra normalu?nebent jei adrenalino reikia,nes kitaip nestovi  jam big_smile,o paneles drasumas tai manau atsiranda kai padaugina ar kazka tokio pavaizduot nori

54

Re: Įdomiausios vietos kuriose teko mylėtis

janina, 50 parašė:

Sauliau ,33, tikiu,kad esi ir gali,as ir esu mačiusi Palangoj,Basanavičiaus gatvėj prie kiosko jauna porele,bet ar tai yra normalu?nebent jei adrenalino reikia,nes kitaip nestovi  jam big_smile,o paneles drasumas tai manau atsiranda kai padaugina ar kazka tokio pavaizduot nori

arba tiesiog kazkieno neissipildziusios svajones peraugo i kompleksa.ir davai pradesim rekt ar tai normalu?jaunai porelei tokia patirtis yra normalu,ji juos suartina.ir ilgam juos surisa.jie paskuj po kokiu 10 metu galvos-kur as tokia(toki rasiu).zinoma nebutinai,bet kaip variantas.eidamas (eidama) iznybs i uzpakali ir nusisypsos-ar tai noormalu?ne--------mes reksim--------- tai iskripimas.bet ar sedet 50 meciai cia,ar tai normalu?nu zinoma-tu gi sakysi-o kuom tu geresnis.o as paklausiu- kuom tu normalesne?

55

Re: Įdomiausios vietos kuriose teko mylėtis

janina, 50 parašė:

Sauliau ,33, tikiu,kad esi ir gali,as ir esu mačiusi Palangoj,Basanavičiaus gatvėj prie kiosko jauna porele,bet ar tai yra normalu?nebent jei adrenalino reikia,nes kitaip nestovi  jam big_smile,o paneles drasumas tai manau atsiranda kai padaugina ar kazka tokio pavaizduot nori

Niekai. Ir tai visai normalu. Gal ne visiem priimtina, bet normalu. Ir jokio ryšio su nestovėjimu. Norisi naujų pojūčių, naujos aistros. O iš merginų pusės - lygiai tas pats. Kai bendrauji jau 10+ metų tai lovoj esi išbandęs viską. Norisi didesnių iššūkių. Norisi kažką pakeist. Nes vienodas seksas ilgainiui pasidaro rutininis. O niekas taip nežudo aistros kaip rutina.  Tai toks esktremalesnis seksas labai pakelia santykius į aukštesnį lygį. O be to kokie lieka prisiminimai smile

56

Re: Įdomiausios vietos kuriose teko mylėtis

Saulius, 33 parašė:
janina, 50 parašė:

Sauliau ,33, tikiu,kad esi ir gali,as ir esu mačiusi Palangoj,Basanavičiaus gatvėj prie kiosko jauna porele,bet ar tai yra normalu?nebent jei adrenalino reikia,nes kitaip nestovi  jam big_smile,o paneles drasumas tai manau atsiranda kai padaugina ar kazka tokio pavaizduot nori

Niekai. Ir tai visai normalu. Gal ne visiem priimtina, bet normalu. Ir jokio ryšio su nestovėjimu. Norisi naujų pojūčių, naujos aistros. O iš merginų pusės - lygiai tas pats. Kai bendrauji jau 10+ metų tai lovoj esi išbandęs viską. Norisi didesnių iššūkių. Norisi kažką pakeist. Nes vienodas seksas ilgainiui pasidaro rutininis. O niekas taip nežudo aistros kaip rutina.  Tai toks esktremalesnis seksas labai pakelia santykius į aukštesnį lygį. O be to kokie lieka prisiminimai smile

sauliau,cia yra musu psichologiniai mastiimo aspektai.mes nezinom ka pasakysim budami 50.bet hipotetiskai svarstant abu  paminejom prisiminimus.
janina-a nu davai klok savo prisiminimus

57

Re: Įdomiausios vietos kuriose teko mylėtis

...oho kiek nuomonių:) na labai idomu tik savo prisiminimų ir nuotykių tikrai nepasakosiu,reikia bent jausti kur ir ka darai ir  manykit ka tik norit gal dar ir vaikams savo papasakosit,kad jauni tokie nepadorūs buvote,ot jiems bus grazus pavyzdys kai papasakosit ,kad visu akivaizdoj ant kokio suoliuko kaifa gaudet.Rutina cia nei prie ko,reikia noreti ir sugebeti adrenalino pajausti ir ne viesoj vietoj visiems matant,tik jaunimas jau to nebesugeba...

58

Re: Įdomiausios vietos kuriose teko mylėtis

Kadangi tapome, islepinti gyvenimo, tai kai kuriems zmonems labai sunku,suprasti,  antraja karta. 50mecius ir vyresnius. Kaip sakant jusu laikais to nebuvo, kas dabar dedas.

59

Re: Įdomiausios vietos kuriose teko mylėtis

Neda, 24 parašė:

Kadangi tapome, islepinti gyvenimo, tai kai kuriems zmonems labai sunku,suprasti,  antraja karta. 50mecius ir vyresnius. Kaip sakant jusu laikais to nebuvo, kas dabar dedas.

Dalis tiesos yra. Bet esu sutikęs ir dabartinių 50 mečių kurie oi kokie pasiutę buvo.  Nebuvo drąsos tik tiek, nes bijota pasekmių, visgi kiti laikai buvo. O dabar jaunimas jau žino, kad labai jau blogai tikrai nebus. Tai ir bando daug daugiau.

60

Re: Įdomiausios vietos kuriose teko mylėtis

janina, 50 parašė:

...oho kiek nuomonių:) na labai idomu tik savo prisiminimų ir nuotykių tikrai nepasakosiu,reikia bent jausti kur ir ka darai ir  manykit ka tik norit gal dar ir vaikams savo papasakosit,kad jauni tokie nepadorūs buvote,ot jiems bus grazus pavyzdys kai papasakosit ,kad visu akivaizdoj ant kokio suoliuko kaifa gaudet.Rutina cia nei prie ko,reikia noreti ir sugebeti adrenalino pajausti ir ne viesoj vietoj visiems matant,tik jaunimas jau to nebesugeba...

kiek as matau skirtumas tame kad  tu ir bandai paslept savo nedoruma.o jaunimas to dar nedaro.bet ta pati darys. vistiek isskyrtinu iskrypeliu ir isskirtinu dorieciu labai nedaug.o cia blevizgos