21

Re: Istikimybe

Nei karto tokios neturejau...antros puses turiu omenyje nekarto nedraugavau su mergina visada mano merginos yra laisvos ir as laisvas...

22

Re: Istikimybe

Visada buvau istikima,tik wat,kad mano puses ne visos man buvo istikimos,wat tas ir skaudziausia,bandai santykius palaikyti,o tas **** laksto su kitomis!

23

Re: Istikimybe

Ištikimybė yra cool (jei tik yra su kuo). Bet ar galėtumėt gyventi su žmogum, kuris jus nuolat įtarinėja neištikimybe, nors tam nėra jokio pagrindo?

24

Re: Istikimybe

tikrai geras klausimas big_smile ir kaip matau, i kaire sau linksmai ciuozia ir vaikinai ir merginos big_smile

25

Re: Istikimybe

na siaip istikimybe dabar jau nea butinybe,o tik privalumas...bet kai ji yra tai tik pasveikint galima:::833 dar cia aisku,priklauso nuo to kas ka laiko neistikimybe...as tai pvz dar taip neapsidirbau:::215

26

Re: Istikimybe

buvau neistikima ir tuo nesigailiu(gal nuskambejo ziaurokai)kaip buni neistikimas supranti,ka reiskia tau tas kitas zmogus,as supratau,kad jo nemyliu....

27

Re: Istikimybe

mano situacija kaip Dariaus, as niekada oficialiai nebuvau su niekuo susirises, todel bendrauju su keliom merginom vienu metu ir nematau tame nieko blogo. bet jei myleciau ka nors, tai zinoma buciau istikimas (kas butu jei butu, niekas juk nezino kaip butu smile ).

28

Re: Istikimybe

istikimybe manau labai svarbi poros santykiuose. reikalingas pasitikejimas ir vienas kito supratimas, tada manau santykiai buna tvirti smile

29

Re: Istikimybe

hm,kol kas visada buvau istikima,nors mintyse nuklysti galima :pp
istikimybe gerai,bet abejoju ar tai imanoma ilgai bunant drauge(kalbu ne apie 1metus)

30

Re: Istikimybe

Raimonda, 22 parašė:

hm,kol kas visada buvau istikima,nors mintyse nuklysti galima :pp
istikimybe gerai,bet abejoju ar tai imanoma ilgai bunant drauge(kalbu ne apie 1metus)

Na, kaikuriems tai ymanoma... tik gaila ne kiekvienam... big_smile

31

Re: Istikimybe

Istikimybe labai slidus reikalas. Visa gyvenima zmogus nesbuna istikimas, tik laiko klausimas kada jis nuo istikimybes grandines nutruks. Nei vieno tokio zmogaus nepazystu ir manau tokiu niekada nebus.

32

Re: Istikimybe

taigis...bet nemanau,kad tai blogai.

33

Re: Istikimybe

Visu pirma nemanau kad taip jau drasu cia visiems tuo atvirai prisipazinti. 2. Istikimybe, tai salyginis dalykas, nors gal ka ir nustebins mano zodziai, bet ziurint kokia istikimybe turi omenyje, fizine, dvasine, ar viska kartu... nes tokie dalykai gali skirtis. Gali buti istikima  \-as\ ir buti nevertinamu zmogumi kuriam atiduodi viska,o gali buti ir kaip tik atvirksciai. Skaudi patirtis as istikimybe irgi vertinu ir noreciau ziureti i pasauli pro rozinius akinius bet taip deja nesigauna...

34

Re: Istikimybe

Salyginis ,bet salyga viena jei istikimas tai istikimas... jei myli viena zmogu tai ir visa kita turi buti tik vienam, jei istikimas tik fiziskai tai bet kada gali atsirasti kitas zmogus kuri gal but pamilsi ir istikymybes neliks... sakau taip is savo gyvenimo,nes nors ir kaip nenoretum taip nutinka, i sona nebuvau nusukes,galaima kuo puikiausiai dziaugtis ir vienu zmogumi ,tik gaila kad ne visi tai supranta ir ne visi moka myleti...

35

Re: Istikimybe

Darius, 30 parašė:

Salyginis ,bet salyga viena jei istikimas tai istikimas... jei myli viena zmogu tai ir visa kita turi buti tik vienam, jei istikimas tik fiziskai tai bet kada gali atsirasti kitas zmogus kuri gal but pamilsi ir istikymybes neliks... sakau taip is savo gyvenimo,nes nors ir kaip nenoretum taip nutinka, i sona nebuvau nusukes,galaima kuo puikiausiai dziaugtis ir vienu zmogumi ,tik gaila kad ne visi tai supranta ir ne visi moka myleti...

Reiskia tu retas ekzempliorius geraja tuo zodzio prasme, matyt kazkuriai tiesiog pasiseke...

36

Re: Istikimybe

Elena, 30 parašė:
Darius, 30 parašė:

Salyginis ,bet salyga viena jei istikimas tai istikimas... jei myli viena zmogu tai ir visa kita turi buti tik vienam, jei istikimas tik fiziskai tai bet kada gali atsirasti kitas zmogus kuri gal but pamilsi ir istikymybes neliks... sakau taip is savo gyvenimo,nes nors ir kaip nenoretum taip nutinka, i sona nebuvau nusukes,galaima kuo puikiausiai dziaugtis ir vienu zmogumi ,tik gaila kad ne visi tai supranta ir ne visi moka myleti...

Reiskia tu retas ekzempliorius geraja tuo zodzio prasme, matyt kazkuriai tiesiog pasiseke...

Pasiseke ?? ,ji mane paprasciausiai iskeite i darba uzsienyje ir draugus ... tuo mementu labai suabejojau ar istikimybe yra svarbi, nes bet kokiu atveju lieki vienas...

37

Re: Istikimybe

Kai žmogų iš tiesų myli ištikimybės klausimas išsisprendžia savaime - kitų nebereikia... :::034

38

Re: Istikimybe

Tai Diva abipuses meiles atveju, o matai visaip gi buna ir ne mano vienos, kaip matai issakyta cia patirtis tokia...

39

Re: Istikimybe

Elena, 30 parašė:

Tai Diva abipuses meiles atveju, o matai visaip gi buna ir ne mano vienos, kaip matai issakyta cia patirtis tokia...

aš gi parašiau - JEI IŠ TIESŲ MYLI. smile Jei tik susigalvojai, kad tau dabar patinka leist su tuo žmogum laiką, ar tiesiog patogu, ar taip jau išėjo, nes "visi to iš mūsų tikėjosi" - tai ne tas atvejis... smile

40

Re: Istikimybe

TA AS Diva suprantu bet keblu tada, kai tu IS TIESU MYLI, o taves tai ne. Keblu ar verta saugot tokia istikimybe?