41

Re: Istikimybe

Elena, 30 parašė:

TA AS Diva suprantu bet keblu tada, kai tu IS TIESU MYLI, o taves tai ne. Keblu ar verta saugot tokia istikimybe?

kam ištikimybę - išsigalvotai meilei?

42

Re: Istikimybe

cia matai lyg svarstykliu svarmebys - kam isgalvota o kam ne...

43

Re: Istikimybe

istikimybes nebuvo ir nebus kas yra istikimybe jus man pasakykit ??? mm ?

44

Re: Istikimybe

ps kas yra istikima o kas jau laikoma neistikimybe ?

45

Re: Istikimybe

Ta prasme kada tave baugina tai kad gali isduoti pasitikejima ir sviesiausi jausma net mintimys - man atrodo taip... bet cia jei 1000 proc. o tai reta visgi...

46

Re: Istikimybe

Elena, 30 parašė:

Ta prasme kada tave baugina tai kad gali isduoti pasitikejima ir sviesiausi jausma net mintimys - man atrodo taip... bet cia jei 1000 proc. o tai reta visgi...

na jei tu apie tai pagalvoji ir tave baugina mintis kad tu gali kaska isduot tai nzn ar ta zmogu sutikai jei dar tokios mintys kyla smile

47

Re: Istikimybe

Irmantas, 20 parašė:
Elena, 30 parašė:

Ta prasme kada tave baugina tai kad gali isduoti pasitikejima ir sviesiausi jausma net mintimys - man atrodo taip... bet cia jei 1000 proc. o tai reta visgi...

na jei tu apie tai pagalvoji ir tave baugina mintis kad tu gali kaska isduot tai nzn ar ta zmogu sutikai jei dar tokios mintys kyla smile

Irmantai, tu gi ką tik rašei, kad ištikimybės nebuvo ir nebus, tai ko diskutuoji apie tai, ko nėra? smile

48

Re: Istikimybe

Diva, 33 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Elena, 30 parašė:

Ta prasme kada tave baugina tai kad gali isduoti pasitikejima ir sviesiausi jausma net mintimys - man atrodo taip... bet cia jei 1000 proc. o tai reta visgi...

na jei tu apie tai pagalvoji ir tave baugina mintis kad tu gali kaska isduot tai nzn ar ta zmogu sutikai jei dar tokios mintys kyla smile

Irmantai, tu gi ką tik rašei, kad ištikimybės nebuvo ir nebus, tai ko diskutuoji apie tai, ko nėra? smile

na tai as noriu pasneket gal pakeis man nuomone zinai ankciau zmones galvojo kad zeme plokse bet diskutavo vizdelto juk ne viskas buna 100% tiesa ir teisybe yra ir paklaidos procentas

49

Re: Istikimybe

Irmantas, 20 parašė:
Diva, 33 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Elena, 30 parašė:

Ta prasme kada tave baugina tai kad gali isduoti pasitikejima ir sviesiausi jausma net mintimys - man atrodo taip... bet cia jei 1000 proc. o tai reta visgi...

na jei tu apie tai pagalvoji ir tave baugina mintis kad tu gali kaska isduot tai nzn ar ta zmogu sutikai jei dar tokios mintys kyla smile

Irmantai, tu gi ką tik rašei, kad ištikimybės nebuvo ir nebus, tai ko diskutuoji apie tai, ko nėra? smile

na tai as noriu pasneket gal pakeis man nuomone zinai ankciau zmones galvojo kad zeme plokse bet diskutavo vizdelto juk ne viskas buna 100% tiesa ir teisybe yra ir paklaidos procentas

na tai gerai, kad sukirbėjo abejonė, gal pavyks sutikti gyvenime tą, kuriai norėsi būti ištikimas ir norėsi, kad ir ji tik su tavim būtų... :::b40

50

Re: Istikimybe

Supranti Diva kada kalba eina apie vienos puses jausmus tai taip deja buna. Mane visi cia pries kuri laika kaltino silpnumu, bet stai ir sedziu savo jausmo spastuose, nes zinau kad tas kuris be galo brangus bus laimingas su kita ( net su bet kuria kita ) tik ne su manimi. As zinau kad ir man reikia gyventi toliau i vienuolino su mano temperamentu kazkaip neiseitu smile bet tuo pat metu zinau, kad grazesnes pasakos mano gyvenime nebebus... Stai ir dilema nemanau kad mane tik viena tokie dalykai veda is proto

51

Re: Istikimybe

Elena, 30 parašė:

Supranti Diva kada kalba eina apie vienos puses jausmus tai taip deja buna. Mane visi cia pries kuri laika kaltino silpnumu, bet stai ir sedziu savo jausmo spastuose, nes zinau kad tas kuris be galo brangus bus laimingas su kita ( net su bet kuria kita ) tik ne su manimi. As zinau kad ir man reikia gyventi toliau i vienuolino su mano temperamentu kazkaip neiseitu smile bet tuo pat metu zinau, kad grazesnes pasakos mano gyvenime nebebus... Stai ir dilema nemanau kad mane tik viena tokie dalykai veda is proto

Elena, tikra meilė su nuosavybės jausmu ar priklausomybe tik tau neturi nieko bendra...
Jei iš tiesų žmogų myli - norėsi, kad jis būtų laimingas nesvarbu su tavim, ar be tavęs... smile
O laužyti rankas iš sielvarto tikrai nėra dėl ko... Čia jau mūsų egoizmo išmislas... smile

52

Re: Istikimybe

prie kuo cia nuosavybe jei paleidau, bet sirdis skauda kad zinau kad serga pvz?

53

Re: Istikimybe

Su neištikimybe teko susidurti ,ir ne kartą. Pradžioje buvo juokinga,paskui ėmė nervinti. Visada kaltinau save:jei vyra eina pas kitą, vadinasi jam kažko trūksta ir del to esu kalta aš.Todel lyg ir nera ko pykti, nebent ant savęs.:)
Savo draugui buvau neištikima.Nesigailiu, bet niekada daugiau taip nesielgsiu.

54

Re: Istikimybe

Loreta, 40 parašė:

Su neištikimybe teko susidurti ,ir ne kartą. Pradžioje buvo juokinga,paskui ėmė nervinti. Visada kaltinau save:jei vyra eina pas kitą, vadinasi jam kažko trūksta ir del to esu kalta aš.Todel lyg ir nera ko pykti, nebent ant savęs.:)
Savo draugui buvau neištikima.Nesigailiu, bet niekada daugiau taip nesielgsiu.

O kam kaltinti save, jei daznai nekazka galima pakeisti... juk tiek vyras tiek moteris i kaire gali eiti del dalyku, kurie nepataisomi ir kada su tuo nesugebama susitaikyti... :V

55

Re: Istikimybe

Man tai keista nes negaliu net isivaizduoti, kaip buti neistikimai, jei bunu su zmogumi, na tokia as keistuole... smile

56

Re: Istikimybe

Martynas, 18 parašė:

ar buwote kaa neistikimas sawo antrajai pusei?

as ne mano vaikinas taip

57

Re: Istikimybe

na deja, Ginte, buna ir taip...

58

Re: Istikimybe

buna buna. bet ka tada daryti? ka pasirinkti po 16 metu gyvenimo kartu? ar likti su vyru ir tiketis, ka jis isilakstys, ar ardyti seima? kas gali patarti ar padeti? paciai buti neistikimai nekyla noras. vis dar atrodo turiu vyra. bet kas is to.

59

Re: Istikimybe

Joana, 36 parašė:

buna buna. bet ka tada daryti? ka pasirinkti po 16 metu gyvenimo kartu? ar likti su vyru ir tiketis, ka jis isilakstys, ar ardyti seima? kas gali patarti ar padeti? paciai buti neistikimai nekyla noras. vis dar atrodo turiu vyra. bet kas is to.

arba nori ir toliau apsimesti, kad viskas gerai, arba ne. Gyvenimas tik vienas.... Pagalvok apie tai... smile

60

Re: Istikimybe

Viskas painu ir susetinga siaip nes cia negali buti drastisku sprendimu, o kai bandau suvokti poziuri ir jausmus abeju ( ir Joanos ir Divos ), tai vis iskila dilema arba... arba...