61

Re: Istikimybe

Sigitas, 23 parašė:
Loreta, 40 parašė:

Su neištikimybe teko susidurti ,ir ne kartą. Pradžioje buvo juokinga,paskui ėmė nervinti. Visada kaltinau save:jei vyra eina pas kitą, vadinasi jam kažko trūksta ir del to esu kalta aš.Todel lyg ir nera ko pykti, nebent ant savęs.:)
Savo draugui buvau neištikima.Nesigailiu, bet niekada daugiau taip nesielgsiu.

O kam kaltinti save, jei daznai nekazka galima pakeisti... juk tiek vyras tiek moteris i kaire gali eiti del dalyku, kurie nepataisomi ir kada su tuo nesugebama susitaikyti... :V

Sigitai, labai teisingai pastebejai, bet aš visada turiu viltį,kad protingi žmones , gerbiantys vienas kitą ir vertinantys tai ,ką turi, privalo kalbetis, aiškintis ir spręst problemas kartu. Visada yra lengviau pasukti į šalį, negu perlipti klanąč. Tik tada kyla klausimas:o kam lipti į tą aukštą kalną, kai šalia tokia graži žalia žolytė nors ir laikina...:):)

62

Re: Istikimybe

Sigitas, 23 parašė:
Loreta, 40 parašė:

Su neištikimybe teko susidurti ,ir ne kartą. Pradžioje buvo juokinga,paskui ėmė nervinti. Visada kaltinau save:jei vyra eina pas kitą, vadinasi jam kažko trūksta ir del to esu kalta aš.Todel lyg ir nera ko pykti, nebent ant savęs.:)
Savo draugui buvau neištikima.Nesigailiu, bet niekada daugiau taip nesielgsiu.

O kam kaltinti save, jei daznai nekazka galima pakeisti... juk tiek vyras tiek moteris i kaire gali eiti del dalyku, kurie nepataisomi ir kada su tuo nesugebama susitaikyti... :V

Sigitai, labai teisingai pastebejai, bet aš visada turiu viltį,kad protingi žmones , gerbiantys vienas kitą ir vertinantys tai ,ką turi, privalo kalbetis, aiškintis ir spręst problemas kartu. Visada yra lengviau pasukti į šalį, negu perlipti klanąč. Tik tada kyla klausimas:o kam lipti į tą aukštą kalną, kai šalia tokia graži žalia žolytė nors ir laikina...:):)

63

Re: Istikimybe

Loreta, 40 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Loreta, 40 parašė:

Su neištikimybe teko susidurti ,ir ne kartą. Pradžioje buvo juokinga,paskui ėmė nervinti. Visada kaltinau save:jei vyra eina pas kitą, vadinasi jam kažko trūksta ir del to esu kalta aš.Todel lyg ir nera ko pykti, nebent ant savęs.:)
Savo draugui buvau neištikima.Nesigailiu, bet niekada daugiau taip nesielgsiu.

O kam kaltinti save, jei daznai nekazka galima pakeisti... juk tiek vyras tiek moteris i kaire gali eiti del dalyku, kurie nepataisomi ir kada su tuo nesugebama susitaikyti... :V

Sigitai, labai teisingai pastebejai, bet aš visada turiu viltį,kad protingi žmones , gerbiantys vienas kitą ir vertinantys tai ,ką turi, privalo kalbetis, aiškintis ir spręst problemas kartu. Visada yra lengviau pasukti į šalį, negu perlipti klanąč. Tik tada kyla klausimas:o kam lipti į tą aukštą kalną, kai šalia tokia graži žalia žolytė nors ir laikina...:):)

Taip, kalbejimasis ir tokiu budu problemu sprendimas, labai svarbus ir didele ytaka santykuose turintis reikalas, taciau jei nors viena puse nepaatviraus ir nedarys nors kazkokiu bendru sprendimu, tai nemanau, kad kita puse gali kazka pakeisti... vistik as gryztu prie to, kad saves kaltinimas, taippat naudos neduoda... geriau imtis nors kokiu priemoniu ir sakyti, AS nors pabandziau... big_smile

64

Re: Istikimybe

oi oi oi, ar as ne kietas?

65

Re: Istikimybe

Sigitas, 24 parašė:
Loreta, 40 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Loreta, 40 parašė:

Su neištikimybe teko susidurti ,ir ne kartą. Pradžioje buvo juokinga,paskui ėmė nervinti. Visada kaltinau save:jei vyra eina pas kitą, vadinasi jam kažko trūksta ir del to esu kalta aš.Todel lyg ir nera ko pykti, nebent ant savęs.:)
Savo draugui buvau neištikima.Nesigailiu, bet niekada daugiau taip nesielgsiu.

O kam kaltinti save, jei daznai nekazka galima pakeisti... juk tiek vyras tiek moteris i kaire gali eiti del dalyku, kurie nepataisomi ir kada su tuo nesugebama susitaikyti... :V

Sigitai, labai teisingai pastebejai, bet aš visada turiu viltį,kad protingi žmones , gerbiantys vienas kitą ir vertinantys tai ,ką turi, privalo kalbetis, aiškintis ir spręst problemas kartu. Visada yra lengviau pasukti į šalį, negu perlipti klanąč. Tik tada kyla klausimas:o kam lipti į tą aukštą kalną, kai šalia tokia graži žalia žolytė nors ir laikina...:):)

Taip, kalbejimasis ir tokiu budu problemu sprendimas, labai svarbus ir didele ytaka santykuose turintis reikalas, taciau jei nors viena puse nepaatviraus ir nedarys nors kazkokiu bendru sprendimu, tai nemanau, kad kita puse gali kazka pakeisti... vistik as gryztu prie to, kad saves kaltinimas, taippat naudos neduoda... geriau imtis nors kokiu priemoniu ir sakyti, AS nors pabandziau... big_smile

nu ka, išbandžiau ir aš tą juodą reikalą - neištikimybę, bet man buvo gėda, šlykštu, jaučiau ne kažką, o save išdavusi.lyg ir išsiaiškinom po to viską, bet po poros metų vis tiek išsiskyrėm..nereikia man tos žolytės, kuri šalia, renkuosi kalną:)o santykiu normalių jei ner, tai protingi ar kvaili žmonės - nesvarbu...vis tiek nieko nebus.

66

Re: Istikimybe

Istikimybe eina lygiagreciai su pagarba, jei esi neistikimas, reiskia negerbi to zmogaus, tai kokia prasme but dar su juo...

67

Re: Istikimybe

matai mieloji vita nėra viskas taip paprasta, tu gali gerbti žmogų myleti, bet va vis tiek svetimi traukia nors tu ką

68

Re: Istikimybe

as neturiu nieko pries neistikimybe. bet apie tai noreciau nezinoti is tiesu ir siaip nesiaiskinciau nors ir matyciau. pats buciau istikimas del saves .. siek tiek pabandzius seksas tik del to kad kazkas kazkaip ir po to be jokio pratesimo - nuobodu. maza to duoda moralini pachmela. todel dabar labai ramiai esu istikimas sau smile nors geriau butu buti istikimas kazkam

69

Re: Istikimybe

nemegstu, kai zmogus buna neishikimas... kazkoks pasireishkia zmogaus neapsisprendimas, nesubrendishkumas. ir mano manymu tai gan zema...
mano sazine man tiesiog neleistu but neishtikimai :::001

70

Re: Istikimybe

Milda, 19 parašė:

... As istikimybe labai vertinu, tad ... As nepradedu draugauti jei manau, kad jam istikima nebusiu... :]


VISI TAIP IS PRADZIU GALVOJA....NIEKAS NEATSITINKA BE REIKALO

71

Re: Istikimybe

o siaip apie istikimybe. jeigu tikrai santykiuose viskas tvarkoj, tai nei vienas neis i kaire, reikia tik nepamirst pastoviai susigalvot kanors naujo, kad neatsibostum vienas kitam...:::607

72

Re: Istikimybe

istikimu ira lb mazai ! ir nieko cia gero
as pvz. is visu turetu tik 1 pasitikejau
ir buvau istikimas visoms,kiek pamenu !

73

Re: Istikimybe

Mantas, 26 parašė:

istikimu ira lb mazai ! ir nieko cia gero
as pvz. is visu turetu tik 1 pasitikejau
ir buvau istikimas visoms,kiek pamenu !

o buna taip akd buni neistikimas ir dar to nepameni.. čia tau jau žiauru :::b02

74

Re: Istikimybe

kiek pamenu-tiesiogine zodzio prasme
nebuvau ne istikimas
brangute
daugiausei jusu kalte ir buna,jei tu pasakytum ne,nieko ir nebutu:::d17

75

Re: Istikimybe

Mantas, 26 parašė:

kiek pamenu-tiesiogine zodzio prasme
nebuvau ne istikimas
brangute
daugiausei jusu kalte ir buna,jei tu pasakytum ne,nieko ir nebutu:::d17

prasikrapštyk akis jaunuoli... :V kokia aš tau  brangutė.. ;D

>> Mantai.. kam uodegą suki. gi būkim biedni bet teisingi.. tiek vaikinai tiek merginos lipa vieni ant kitų todėl nereikia čia kaltinti tik vienos pusės wink

76

Re: Istikimybe

bet faktas kad NE VISI,o kai kurie... yra zmoniu, kuriems istikimybe sventas reikalas

77

Re: Istikimybe

linas ok nepastebejau
jei tau merga pasakytu ne ,nieko ir ne padarytum,

78

Re: Istikimybe

tas NE tikriausiai skamba kaip TAIP :::036:::044:::044

79

Re: Istikimybe

kazkuo visada buni neistikimas.visi anksciau ar veliau buna neistikimi:D tam rate ir as esu:D  ne visiem zinoti,kas buvo tas buvo,o db yra db:D

80

Re: Istikimybe

Kvaila vertinti,- kas buvo tas buvo. Nepemirskit, kad praeitis kazkada buvo - dabartimi, todel manau, kad pasiteisinimas maziau nei kvailas.
Nepamirskit, kad kaip sauksi, taip ir atsilieps!!!!! smile))))