81

Re: Istikimybe

Aš ko gero iš tų senienų, kurios labai vertina ištikimybę. Man kažkaip nesuprantama kaip mylint galima būti su kitu žmogumi...O jei nėra tų jausmų, tai koks tuomet tikslas būti kartu ir vaidinti meilę...

82

Re: Istikimybe

niekada apie tai net nepagalvojau :::041

83

Re: Istikimybe

Evaldas, 22 parašė:

big_smile o kai prisgeriam visi na lieva HORU big_smile ir nereik meluot;D

Va cia tai tikra tiesa,maladec vyras! :::854 :::d17

84

Re: Istikimybe

buvau istikima 10 metu, nors zinojau, kad jis turejo nuotykiu...O 11-tais bendro gyvenimo metais tapau neistikima...nes tam paskatino vyro elgesys ir poziuris i mane. Ir nesijauciu padariusi kazka blogo, tiesiog pasiemiau tai, kas man priklauso, ir ko negaunu is savo vyro - meile...

85

Re: Istikimybe

jei tau zmogus is tikruju rupi ir tju jam jawti dawgiaw nei draugyste ar simpatija tavo jausmai neleis isduoti to zmogucio....o jei tau nesuwirpa sirdis ta drant wadinasi gali sju juo wiska nutraukti...nes padareesi tj dar karta ir dra..juk zmones nesikeicia

86

Re: Istikimybe

Agne turiu tau paprestarauti smile seip zmogaus charakteris keiciasi kas 5metus smile iki 30 metu.. jis suvokia gyvenima kitaip  smile o jajgu gryztant prie neistikimybes tai as buwau istikimas savo antrajai pusei netgi 3 metus big_smile manyciau istikimybes tokio dalyko seip nera.. yra tik meile ir susizavejimas, jajgu tu zmogu tvirtai myli ir zinai kad jis bus tikrai vertas tawes ir tau su juo bus kad ir kiek laiko pragyvensi, tu jo niekada neisduosi kad ir kaip tawe vilios, gundys kiti bet tu tam dalykui nepasiduosi nes zinosi jog namie laukia zmogus kuri myli smile

87

Re: Istikimybe

istikimybe svarbu... nes jei viena karta suklupo ir kita karta suklups patikekit o kokie santykia be pasitikejimo?a?

88

Re: Istikimybe

ha ha

89

Re: Istikimybe

buna atveju kai neistikimybei pastumeja pati antra puse.mano atveju pirmasis mano vyras manim nepasitikedavo,be galo pavydedavo manes visiems,net mano giminems.ir manau ,kad tai nesveika.kol su juo gyvenau,anot jo buvau k... nors is namu niekur neiseidavau bejo zinios.na ir karta uzkniso tas nesveikas itarinejimas o ir jausmai buvo isblese.esu visom keturiom uz istikimybe,taciau ta karta ryzausi tai padaryti.kad jei jau esu tokia k.. tai geriau ja ir busiu,nors sirdies neskaudes kai taip busiu pavadinta.dabar jau ne viena meta esu istekejusi antra karta ir apie neistikimybe net nepagalvoju,nes turiu puiku vyra.jis man yra puikus draugas,parneris,meiluzis ir t.t.

90

Re: Istikimybe

Ingrida, 20 parašė:

na, as buvau neistikima savo dabartiniam draugui. bet isdaviau dar tuo metu su mylimu zmogum... cia viskas painu, bet... nzn kas daros, bet ir db budama su juo, kartais galvoju apie buvusius... o kai suzn, kad mano buves veda, tai kazkaip sirdid suspurdejo... kas tai?

niu pasakysiu jei net nesusimastei su buvusiu isduoti dabartini tej reiskias tiu vis dar myli buvusi, tikiuosi supratai ka norejau pasakyt wink

91

Re: Istikimybe

uoj...pamaciau sita tema ir prisiminimas tox nekox gryzo...siaip buvau neistikima draugui,bet ne del to kad atsibodo sexas ar bendravimas...tiesiog pasimaise"sansas" ir kodel neisbandzius?tai ir pabandziau,siaip buvo labai smalsu  ir neslepsiu kad faina,bet daugiau to nedaryciau... big_smile

92

Re: Istikimybe

Martynas, 18 parašė:

ar buwote kaa neistikimas sawo antrajai pusei?

taip buvau karteli bet mes trumpam buvom issyskyre:P bet ar tej isdavyste ? smile

93

Re: Istikimybe

buvau isdavus savo mylimaji,bet is kersto,nors ir ne su bet kuo...

94

Re: Istikimybe

Andzelina, 18 parašė:
Martynas, 18 parašė:

ar buwote kaa neistikimas sawo antrajai pusei?

taip buvau karteli bet mes trumpam buvom issyskyre:P bet ar tej isdavyste ? smile

kiek, dviem dienom issiskyre buvot, o gal tiesiog susipyke ir nekalbejot telefu smile ?

95

Re: Istikimybe

na as ameniskai iki siol buvau istikima, nors man tik 22 gal kai tapsiu 30 metu mano poziuris i istikimybe pasikeis, siaip negaleciau isduoti vaikino, per daug sąžininga esu ir nuosirdi, jis is kart suprastu jei isduociau.

96

Re: Istikimybe

Audrius, 23 parašė:

tokios kaip  100 procentine istikymybe neegziustyuoja

egzistuoja tongue pvz jei draugauji trumpai ir esi saziningas, tai istikimybe garantuota, kai nusibosta vaikinas, tiesiog ji pakeisti, taigi cia nesulauzai istikimybes. be to, tie, kurie cia pasisake, visi gi jauni, jei paklaustumet 10 metu gyvenanciu poru apie istikimybe, galbt ir galetumet rekt ant vyru, kad jie meluoja sakydami, jog ne karto nenuklydo i sona :V

97

Re: Istikimybe

Kiekvienas istikimybe vertina savaip. Tai daugiau priklauso nuo pacio zmogaus vertybiu. Is pradziu pagalvokite, ar noretumet, kad antra jusu puse taip pasielgtu? nemanau kad noretumet.

98

Re: Istikimybe

Tai pagarba vienas kitam. Nėra pagarbos - nėra ištikimybės, nėra ištikimybės - nėra bendravimo, nėra bendravimo - nėra ateities.

99

Re: Istikimybe

Istikimybe tai morales norma, bet ne butinybe islikti.

100

Re: Istikimybe

Kiekvienam pagal jų poreikius, je vienas pamina ir išlieka, jam normalu, jei ir kitas pamins, juk išliks, yra santykių, kur pamynę neišliktų.