101

Re: Istikimybe

Niekada,
As lb vertinu draugyste:::818

102

Re: Istikimybe

gana idomo teme,mano draugas buvo neitikimas,man po 5 metu draugystes su vadinama mano drauge,tai yra slykstu bandau su tuo susitaikyti,bet nelabai pavysta:::627

103

Re: Istikimybe

ar buwote kaa neistikimas sawo antrajai pusei?   jei turi omeny ta puse zemiau juasmens arba apatine , tai as jei net labai istikimas.


Ishtikimybe tai didziausia paneles vertybe, deja vyro didziausia vertybe tai sugebejimas aprupinti seima.

Ka mes be vertintume kuam tik netiketume deja tai ne nua musu noru ar uzgaidu priklauso ...

Zmones kaip zindualiu rushis  nera nei 100% monogamai , nei 100% poligamai todel mes gyvename poromis ir istvirkaujame ... 

tokia musu prigimtis visu kas priklauso zmoniu  zindualiu rushei. 

104

Re: Istikimybe

Zilvinas, 38 parašė:

ar buwote kaa neistikimas sawo antrajai pusei?   jei turi omeny ta puse zemiau juasmens arba apatine , tai as jei net labai istikimas.


Ishtikimybe tai didziausia paneles vertybe, deja vyro didziausia vertybe tai sugebejimas aprupinti seima.

Ka mes be vertintume kuam tik netiketume deja tai ne nua musu noru ar uzgaidu priklauso ...

Zmones kaip zindualiu rushis  nera nei 100% monogamai , nei 100% poligamai todel mes gyvename poromis ir istvirkaujame ... 

tokia musu prigimtis visu kas priklauso zmoniu  zindualiu rushei.

Zilvine, zilvinele, ir kas tavi toki protingu ant svieta paleida:D nugi proto gilumu atsigeret negaliu, jabitute:D:D:D anas ir biologija, ir chemija, tikyba, matke kerta. nu ne protas o tiesiog tobulybe:D:D:D:D **** berrnas net zenytis uzsimaniau big_smile:D:D

105

Re: Istikimybe

Ausra, 25


Ausryte deshryte grazi tu mergyte! Kam mum tos zenatves? Juk zinai kad visko buna pasitaiko, tai geriau pasinaudokime tua kas ish visos zenatves yra geriausia…
Pirma vestuviu naktis ir jei abiems patiks, medaus menesiukas.  Medu nukabinkim, gyvenimu pasidziaukim. Kol abiem gerai tai ir be pazadu kartu busime, kai igrys, tai koks tikslas buti kartu nlaimingiems?
As esu Zilvinas Zalciu Karalius, gyvenu, kaip man ir pridera, vidury baltijos juros. Nuvaziuak prie juros pakrantes audruata diena, atsuk veida i siaures vakarus, ten as gyvenu.
Ir sushuk: - Zilvine Zilvineli ! Jei tu myli atplauk ”baltijos tamsaus” alaus putelia, jei ne myli pamojuak man apgrauzta silkes uadega…
Nakty vos tau uzmigus as yshliaushiu pastave po kaldra vyniodamasis apie tavo kojas, kakla, liemeny ir krutis. Geidulys degins tavo oda, aistra kaitins krauja. Tau gims mergaite pavadink ja Egle uzaugus ji bus Zalciu Karaliene.
Tavo tevai suzinoje baisei supyks, motina reks : -gyvate! Tevas uzkapos mane y gabalus.
Tu vaiksciosi nuliudus juros pakrante ir rinksi mano gintaro asharas. As glostysiu bangomis tavo pedas ir vasara siubuasiu musu mergaite.  Saule leisis y jura nushviesdama takely link mano karalystes, zuvedros klykdamos tau perduas linkejimus.

106

Re: Istikimybe

kazin ar siais laikais rasit nors viena istikima:::858

107

Re: Istikimybe

na nemanau ar yra istikimu vyru nors ir kaip to tikiesi , bet jei netikesi tai ramei negyvensi...

108

Re: Istikimybe

Не умеешь пить-не пей!
Zodziu reikia tau kitu ispudziu, kitu moteru, tai daryk greitai, tyliai ir i seima...tik daryti reikia taip, kad apie tai niekas negaletu net pagalvoti! Tada ir pats busi laimingas ir seima patenkinta. O jei nesugebi i kaire padoriai eiti, tai ir neik arba ne cia ko zenitis dar!....niu...bent jau as taip manau=)

109

Re: Istikimybe

NEBUVO,NERA IR NEBUS ,tos istikimybes big_smile

110

Re: Istikimybe

Man tai asmeniskai juokingiausia, kai tokiais klausimais diskutuoja zmones iki 20 metu. Ir dar tokiais rimtais tonais pareiskiama: "As niekada negaleciau", "Be istikimybes nera ateities" ir pan. Persiprasau, bet jus dar gyvenimo nemate, geriu geriausiu atveju kokius 2-4 metus lytini gyvenima gyvenat ir jau didelius ekspertus ar ekspertes vaizduojat. Pagyvensit, patys na lievo nueisit, ir kitaip mastyt pradesit. Dabar tai cia toks jaunatviskas poziuris i gyvenima per rozinius akinius atrodo smile Nieko, praeis pora metu, gyvenimas aplauzys ir tada galesit grizt ir paskaitinet cia ka raset apie neistikimybe ir apie savo tuos garsius pasisakymus sia tema :::607

111

Re: Istikimybe

Pritariu<Ar>

112

Re: Istikimybe

Kimberli, 25 parašė:

Не умеешь пить-не пей!
Zodziu reikia tau kitu ispudziu, kitu moteru, tai daryk greitai, tyliai ir i seima...tik daryti reikia taip, kad apie tai niekas negaletu net pagalvoti! Tada ir pats busi laimingas ir seima patenkinta. O jei nesugebi i kaire padoriai eiti, tai ir neik arba ne cia ko zenitis dar!....niu...bent jau as taip manau=)

:::639 va taip ir daro! paskui kai praeina kiek laiko nesigaili,o prisimena kaip geriausius nuotykius

113

Re: Istikimybe

nebvo jos ir nebus, taip jau sutverti mes, galiu pasakyt kad siais laikais
moterys kogero net daugiau iesko tu sansu nei vyrai, kai pasiklausai kas aplink darosi tai net plaukai siausias, jei taip isdykauja garbingo amziaus(50_60m)zmones tai ko laukt is jaunesniu kiekvienam savo kas kaip nori tas taip ir gyvena

114

Re: Istikimybe

Jolitukas, 31 parašė:
Kimberli, 25 parašė:

Не умеешь пить-не пей!
Zodziu reikia tau kitu ispudziu, kitu moteru, tai daryk greitai, tyliai ir i seima...tik daryti reikia taip, kad apie tai niekas negaletu net pagalvoti! Tada ir pats busi laimingas ir seima patenkinta. O jei nesugebi i kaire padoriai eiti, tai ir neik arba ne cia ko zenitis dar!....niu...bent jau as taip manau=)

:::639 va taip ir daro! paskui kai praeina kiek laiko nesigaili,o prisimena kaip geriausius nuotykius

o tie, kurie tai daro atvirai ir naglai, prisimena tai kitaip? ne kaip geriausius nuotykius?   kazkodel abejoju...

115

Re: Istikimybe

Jei niekas nezino tai vadinasi niekas ir nenutiko, kai nezinai tai ir shirdele neskauda.

Manau moterim svarbiau vyra neprarasti o ne nua "netyciuku" ji apsaugoti ...

116

Re: Istikimybe

Zilvinas, 38 parašė:

Jei niekas nezino tai vadinasi niekas ir nenutiko, kai nezinai tai ir shirdele neskauda.

Manau moterim svarbiau vyra neprarasti o ne nua "netyciuku" ji apsaugoti ...

Niu taip, jei moteris nezino, tai jai daug geriau gyventi...cia tik vyrui gali buti tam tikru sunkumu (sazine, morale ir pan.), nors visai mazai tiketina. Ir istikruju nera paprasta palikti zmogu ir is naujo kurti santykius....todel moterims, kaip ir vyrams sverbiau neprarasti zmogu....aisku as ne kalbu apie mazdaug 12-18 m , t.y. paaugliska gyvenimo meile=)

Arba imanomas kitas variantas...ypatingai, jei miestas mazas...gyveni tu sau laimingai, vyra turi gera, tikras seimos zmogus...istikimas toks, net keista.....galvojai:"nors man pasiseke".......o viena diena tau kaip per galva duoda ir suzinojai, kad jis seniai ir daznai tau neistikimas......cia dar puse bedos....idomiausiai, kad VISI aplinkiniai tai zino....todel taip ir ziuri i tave keistai....tai kaip tada?
Neabejoju, kad tokiu situaciju buna nemazai.

117

Re: Istikimybe

Mano draugas zmonai neistikimas tapo pacia pirma vestuviu nakti! Ejo i tualeta(vestuves buvo kaime),susitiko viena is pamergiu,ir... Paskui buvo gal desimt bendradarbiu,dvigubai tiek pazistamu,ar visai nematytu... Ir stai jau 18 m. gyvena kartu,ir ,kaip man rodos-myli vienas kita.:::833 Jei kas leistu pakartoti viska is pradziu,turbut nepavydeciau jam...

118

Re: Istikimybe

kiek bepasiklausysi, tai dazniausiai vyrai sako jog nori, kad mergina butu istikima ir negaletu sito atleisti, bet jei jie yra neistiki tai atrodo jiems normalus dalykas:)

119

Re: Istikimybe

dovie, as tau pritariu visapusiskai smile

120

Re: Istikimybe

Toma, 20 parašė:

dovie, as tau pritariu visapusiskai smile

Idomiai, aisku, bet, jeigu izvalgti i tai biskuti giliau, tai galima pastebeti tsm tikru idomiu dalyku. Pvz., skiriasi zmoniu suvokimas (as jau tyliu apie vyru ir moteru mastymo skirtumus). Ka as turiu omeny...paprastai...vyras gali neistikimybe suvokti visai kitame lygmenyje, nei moteris...pats aktas jam gali reiksti tik tais gamtos reiskini, bet istikimybe jam gali reiksti jausmu svarba...pvz., jeigu jis myli savo zmona, reiskia jis ja neisduoda...nu ir ksa, kad permiegojo su kita...siela tai su zmona...gyvenimas visas ten, o cia tik momentinis nuotykis ir viskas...tada jis negalvoja, kad tai neistikimybe...taip pat gali nutikti ir moterims...o kodel vyras nenori, kad zmona miegotu su kitu, tai gali buti del, pvz., tokiu priezasciu: moteris emocionalesne ir tas nuotikys gali pakeisti jos jausmu vyrui harmonija plius vyro reputacija...jei visi suzinos, kad seimos galva liko "uz borto" del kazkokio tai "nuotykio"...isivaizduojat, kas tada bus!=) Aisku, galite priestarauti..."kaiip gi tada moteris turi jaustis?!"...o tai jau kulturos specifika...toks jau cia poziuris, kad moteris, jei tikrai myli ir nori issaugoti seima, turi buti stipresni ir protingesni....turi suvokti, kad jausmai yra svarbesni, nei fiziologija...
Gal nelabai aiskiai isdesciau savo minti, bet kaip jau galejau, taip ir pateikiau jums=)