21

Re: Perdetas demesys :))

As visada zyzdavau del demesio stokos...Buvau tikra,kad jo nebuna per daug. Juk esu moteris! big_smile Deja, deja... Teko patirti ka reiskia per daug demesio, tik bekt ir rekt arba lipt sienom. Vyrai, kartais moters NE tikrai reiskia NE, ypac jei tai ji sako grieztai!Per prievarta mielas nebusi, kaip ir sirdziai neisakysi... Uhu :-)

22

Re: Perdetas demesys :))

jau joa.. jei sakykim patinka man vaikinas tai ir noriu kad kuo daugiau ispest is jo.. na bet jei nepatinka vaikinas.. ir jis skiria bent menkiausia demesi, atrodo jo ryskia per daug.. taip net feeeee buna, atgrasu.. manau taip ir vaikiams yra.. MANAU!! nepradekit tik varyt..:) kaip kad cia iprasta.. smile)

23

Re: Perdetas demesys :))

jo jo, turbut jusu teisybe. mes irgi sulaukiam mazai demesio is mums patinkanciu panu, o nepatinkancios nepalieka ramybej smile
keistas tas pasaulis...

24

Re: Perdetas demesys :))

smile tikrai taip. sunku rats laime: kad nebutu demesio nei per daug nei per mazai.

25

Re: Perdetas demesys :))

Nera teisybes siam pasaulyje :-D

26

Re: Perdetas demesys :))

Kęstutis, 18 parašė:

PerDETAS DEMESYS jus..

demesys tikrai patinka..turbut nerastumem zmogaus kam jo nereiketu..bet TIKRAI sakau, kad perdeto demesio buna ir jis labai vargina..

27

Re: Perdetas demesys :))

Aleksandras, 21 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Ovydas, 19 parašė:
Sigitas, 23 parašė:

Kam cia nebuna perdaug demesio...?!


Panom smile)) jom visada jo truksta smile))

Tegu tada issitrina sau galvas,,,!!!

pritariu! ner laiko tiek, kad skirt tiek demesio kiek jos nori...

Ir ar jos vertos kartais tiek demesio kiek nori?

28

Re: Perdetas demesys :))

Sigitas, 23 parašė:
Aleksandras, 21 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Ovydas, 19 parašė:
Sigitas, 23 parašė:

Kam cia nebuna perdaug demesio...?!


Panom smile)) jom visada jo truksta smile))

Tegu tada issitrina sau galvas,,,!!!

pritariu! ner laiko tiek, kad skirt tiek demesio kiek jos nori...

Ir ar jos vertos kartais tiek demesio kiek nori?

dar kyla abejoniu? :{

29

Re: Perdetas demesys :))

demesys.. hm.. kazhkodel man jis nelabai ir  patinka.. smile)) uzhknisa jis mane smile

30

Re: Perdetas demesys :))

Idilija, 24 parašė:

As visada zyzdavau del demesio stokos...Buvau tikra,kad jo nebuna per daug. Juk esu moteris! big_smile Deja, deja... Teko patirti ka reiskia per daug demesio, tik bekt ir rekt arba lipt sienom. Vyrai, kartais moters NE tikrai reiskia NE, ypac jei tai ji sako grieztai!Per prievarta mielas nebusi, kaip ir sirdziai neisakysi... Uhu :-)

prisidedu prie sio komentaro smile
tikrai kartais buna to demesio per daug smile tada pasidaro nebeidomu, savotiska monotonija smile o seip reik moket(sugebet) laviruot tarp "demesio daug" ir "demesio maziau" smile

31

Re: Perdetas demesys :))

Aleksandras, 21 parašė:

jo jo, turbut jusu teisybe. mes irgi sulaukiam mazai demesio is mums patinkanciu panu, o nepatinkancios nepalieka ramybej smile
keistas tas pasaulis...

Goda, 21 parašė:

jau joa.. jei sakykim patinka man vaikinas tai ir noriu kad kuo daugiau ispest is jo.. na bet jei nepatinka vaikinas.. ir jis skiria bent menkiausia demesi, atrodo jo ryskia per daug.. taip net feeeee buna, atgrasu.. manau taip ir vaikiams yra.. MANAU!! nepradekit tik varyt..:) kaip kad cia iprasta.. smile)

ir vel pasitvirtina peles ir kates zaidimas big_smile

32

Re: Perdetas demesys :))

Jei demesys ykirus ir ne vietoj tai per gerkle lenda...

33

Re: Perdetas demesys :))

Demesi rodyti reikia su saiku, nes dar ne taip gali ka pagalvoti... smile
O slepti demesi kitai visikai- apsurdas...
Na sukvadratuosiu...
Demesio gavimo ar rodymo kiekis yra tik detale demesio, Faktas- gaunamas demesys arba rodomas, tad nezysk, muse, kad diklofoso maza... wink

34

Re: Perdetas demesys :))

Vilma, 20 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Aleksandras, 21 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Ovydas, 19 parašė:
Sigitas, 23 parašė:

Kam cia nebuna perdaug demesio...?!


Panom smile)) jom visada jo truksta smile))

Tegu tada issitrina sau galvas,,,!!!

pritariu! ner laiko tiek, kad skirt tiek demesio kiek jos nori...

Ir ar jos vertos kartais tiek demesio kiek nori?

dar kyla abejoniu? :{

Ne nekyla, juk akivaizdziai matosi jog merginos daznai nevertos to ko reikalauja ar nori! O daznai nori daugiau nei reikia. big_smile

35

Re: Perdetas demesys :))

kodel nevertos? o juk noreti ir nedraudziama tongue

36

Re: Perdetas demesys :))

demesys demesys big_smile jei tikrai patiksit vienas kitam ir bus to demesio ir rodysit ji big_smile ir nepasirodis kat jo per dauk rodot big_smile o jei manot kat jos nevertos dauk demesio tai reiskias ir ta draugyste jusu nieko verta big_smile

37

Re: Perdetas demesys :))

Saulius, 24 parašė:

demesys demesys big_smile jei tikrai patiksit vienas kitam ir bus to demesio ir rodysit ji big_smile ir nepasirodis kat jo per dauk rodot big_smile o jei manot kat jos nevertos dauk demesio tai reiskias ir ta draugyste jusu nieko verta big_smile

Tai gali sneketi tik apie save... big_smile

38

Re: Perdetas demesys :))

merginoms  demesio niekada nebus perdaug  wink

39

Re: Perdetas demesys :))

joa kestuti kas tiesa tai ne melas big_smile kad daugiau tokiu vaikinu kurie suprastu kad demesys geriausia priemone uzkariauti meginos sirdi big_smile

40

Re: Perdetas demesys :))

Sigitas, 23 parašė:
Saulius, 24 parašė:

demesys demesys big_smile jei tikrai patiksit vienas kitam ir bus to demesio ir rodysit ji big_smile ir nepasirodis kat jo per dauk rodot big_smile o jei manot kat jos nevertos dauk demesio tai reiskias ir ta draugyste jusu nieko verta big_smile

Tikra teisybe, jai zmogus tau nemielas tai ir demesys uzknisa, o ir jo rodyt visai nesinori!

Žinutės: nuo 21 iki 40 iš 42

Puslapiai Ankstesnis 1 2 3 Sekantis

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis

Diskusijų forumas → Naujienos / Apie Viską → Perdetas demesys :))