41

Re: Top 5 automobiliu markes

is sit atomubiliu AUDI M-B BMW VW

42

Re: Top 5 automobiliu markes

1.AUDI  ipac uz salonus ir lauko linijas ir sauguma
2.BMW
3.M-B
4.VW

43

Re: Top 5 automobiliu markes

1.renault (tavas turejo 21 dabar scenic taj abidvi minkstos teko vairuot  komfrtiskos, pigios detales) 
2.toyota (tenka daznai vazinet ir daug kur skaiciau kad maziausiai  gendantis auto 4 ar 5 petus iseiles
3.chrysler (pigi,konfortiska, patogi,didele  amerikietiska masina  mama turi)
4.mitsubishi(sesuo turi japoniska kokybe ir geras darbinis arkliukas)
5.ziagas (nes as ji pirksiu ir vairuosiu)

44

Re: Top 5 automobiliu markes

išbandžiau tikrai daug ir įvairių automobilių per neilgą savo gyvenimėlį, nes tai mano gyvenimas, mano duona ir mano laisvalaikis.. beje, sąrašą norėčiau papildyti chrysler T&C (grand voyager, grand caravan), po nuvažiuotų kelių tūkstančių mylių, beveik sau tokios užsinorėjau, supratau, kad galima netgi ekonomiškai juo važiuoti, nors šits modelis ekonomija tikrai nepasižymi:D)

45

Re: Top 5 automobiliu markes

1.Seleen S7
2.Mazda RX-8
3.Mazda MX-5
4.Volvo C70
5.Toyota RAV 4

46

Re: Top 5 automobiliu markes

Vytautas, 13 parašė:

1.renault (tavas turejo 21 dabar scenic taj abidvi minkstos teko vairuot  komfrtiskos, pigios detales) 
2.toyota (tenka daznai vazinet ir daug kur skaiciau kad maziausiai  gendantis auto 4 ar 5 petus iseiles
3.chrysler (pigi,konfortiska, patogi,didele  amerikietiska masina  mama turi)
4.mitsubishi(sesuo turi japoniska kokybe ir geras darbinis arkliukas)
5.ziagas (nes as ji pirksiu ir vairuosiu)



joa:D vot cia mes turim lietuvoje asu mashinu nu i nakum,:D
edita 16 tu ir kieta;D
3chrysles ((pigi,konfortiska, patogi,didele  amerikietiska masina  mama turi)) svarbiausia kad pigi ir ekonomishka:D nuo kada kraisleiria pasizymy ekonomishkumu big_smile ir pigumu?:D tikrai ne taisymu big_smile nu o apie jas paciasi r ner ihs pigiuju :d nu del to gal ir nzn tiksliai;)

47

Re: Top 5 automobiliu markes

Mercedes
Audi
Opel
Subaru
Ir BMW geri bet reikalauja daug prieziuros variklis:)

48

Re: Top 5 automobiliu markes

donce bet subaru nemanai kad ir reikalauja? da daugiau jauciu negu bmw ar kitas hlamas....... ? smile wink

49

Re: Top 5 automobiliu markes

Vytautas, 13 parašė:

1.renault (tavas turejo 21 dabar scenic taj abidvi minkstos teko vairuot  komfrtiskos, pigios detales) 
2.toyota (tenka daznai vazinet ir daug kur skaiciau kad maziausiai  gendantis auto 4 ar 5 petus iseiles
3.chrysler (pigi,konfortiska, patogi,didele  amerikietiska masina  mama turi)
4.mitsubishi(sesuo turi japoniska kokybe ir geras darbinis arkliukas)
5.ziagas (nes as ji pirksiu ir vairuosiu)

nu cia tai pavarei renuske komfortiska ir minksta eina xxxx ka zinau tikrai gyvenume nepirkciau is viis tau geriausia kas mama tetukas ar mociute turi vienu zodziu

50

Re: Top 5 automobiliu markes

Evaldai, ir kuo tau tas clio idomus? smile mama dabar turi 1997 metu clio, tai... pedalai mane  knisa daugiausia... i desine nerealiai eina ir sankaba kaskokia lieva. pedalai mazi kaip kazin kas smile su mano kojom.. 43 dydis batu ten vietos nichrena nera...vzn man nepatinka smile vat roveriu sankaba mane veza. minksta ir lengvai eina. ir pedalai vietoj

51

Re: Top 5 automobiliu markes

subaru patikek jau ne taip kaip bmw smile vien ju vaziuokle kokia ir varikliai juk japoniska kokybe:) o va nikita tai apie roveri tiesa sako geriau nei renault:)

52

Re: Top 5 automobiliu markes

Aston Martin
Nissan
Subaru
peugeot
tevuko ascona 86m big_smile

O BMW reikia uzdraust, masiskiausias automobilis centrinej europoj, jam i pensija laikas, vien pamacius slykstu darosi, ant kiekvieno kampo, debiliskas automobilis forsams..

53

Re: Top 5 automobiliu markes

1 Honda
2 Mersai
3 BMW
4 Lexus
5 kiti smile

54

Re: Top 5 automobiliu markes

bmw m6, bmw m3, bmw m5, merkas sl55amg

55

Re: Top 5 automobiliu markes

http://forumas.ieskok.lt/imgload/1429

56

Re: Top 5 automobiliu markes

Jurgita, 33 parašė:

bmw m6, bmw m3, bmw m5, merkas sl55amg

Audi RS6 Audi RS4 cabrio Audi RS5 Audi TT Audi S8 Audi Le Mans Audi Q7

57

Re: Top 5 automobiliu markes

   best cars in a world

Competing Segment:

Ultra-Luxury Sedan:

Bentley Arnage T
Maybach 57 and 62
Rolls-Royce Phantom

Ultra-Luxury Sport:

Aston Martin Vanquish
Bugatti Veyron
Ferrari Enzo Ferrari
Ferrari 599 GTB Fiorano
Ferrari 612 Scaglietti
Lamborghini Murcielago and Murcielago Spyder
Mercedes-Benz SLR McLaren
Porsche Carrera GT

Super-Luxury Sport:

Aston Martin DB9
Bentley Continental GT and Flying Spur
Lamborghini Gallardo and Gallardo Syder
Ferrari F430 and F430 Spider
Ford GT
Maserati Quattroporte

Luxury Sedan:

Mercedes-Benz S Class

Luxury Sport:

Aston Martin V8 Vantage
BMW 6 Series
Mercedes-Benz SL
Mercedes-Benz CLS
Porsche 911 Carrera
Jaguar XK

http://www.elegant-lifestyle.com/bestautos.htm

58

Re: Top 5 automobiliu markes

Nikita, 16 parašė:

Evaldai, ir kuo tau tas clio idomus? smile mama dabar turi 1997 metu clio, tai... pedalai mane  knisa daugiausia... i desine nerealiai eina ir sankaba kaskokia lieva. pedalai mazi kaip kazin kas smile su mano kojom.. 43 dydis batu ten vietos nichrena nera...vzn man nepatinka smile vat roveriu sankaba mane veza. minksta ir lengvai eina. ir pedalai vietoj

tsakant blogam sokejui ir ******  trukdo smile

59

Re: Top 5 automobiliu markes

1. mersedes
2. toyota
3.rover
4.bmw
5. hmm... gal mazda wink

60

Re: Top 5 automobiliu markes

Nikita, 16 parašė:

Evaldai, ir kuo tau tas clio idomus? smile mama dabar turi 1997 metu clio, tai... pedalai mane  knisa daugiausia... i desine nerealiai eina ir sankaba kaskokia lieva. pedalai mazi kaip kazin kas smile su mano kojom.. 43 dydis batu ten vietos nichrena nera...vzn man nepatinka smile vat roveriu sankaba mane veza. minksta ir lengvai eina. ir pedalai vietoj

**** nezianu kai tau su clio sankaba pas mane jos nebuvo big_smile nes buvo automatas:D ir pedalai 42 tiko:D siaip maza smagfi miesto mashinele big_smile tik liko kibiras big_smile  o rover joa:D ten zinau kad malonu:PP