61

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

Dovilė, 21 parašė:

imanoma! is pradziu tai yra laikinas susizavejimas, bet jei jis abipusis tai atsiranda ir meile. o tada sedi ir saves klausineji: are cia teisybe ar sapnas.... nes viskas lekia beprotisku greiciu!!!! smile

O iskur taip meluot ismokai?

62

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

baigiau specialius kursus tongue

63

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

kur kursus laikei ?;D

64

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

aha... noretum tongue

65

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

noreciau tongue pravesi koki kursioka?:D

66

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

Dar pries kazkiek laiko buciau sakiusi kad nea,bet zinok imanoma....o kai ji ateina,tu niekaip tuo negali patiketi...bet tai nepakartojamas jausmas;)

67

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

nium papasakok sawaji ywyki wink

68

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

o tu linai niekada nebuvai isimylejes is pirmo zvilgsnio?

69

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

nem turbut, nepamenu big_smile

70

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

susizavele gal bet pamiles manau nea wink

71

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

o noretum?

72

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

nea man ir taip gerai wink ko norecaiu tu to neturi tongue

73

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

as tau ir nesisiulau tongue

74

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

oi oi big_smile

75

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

meile is pirmo zvilgsnio....Kai tu pamatai zmogu pirma karta gyvenime....jusu akys susitinka...po 5minuciu jus apsikeiciate keliais zodziais...dar po 5minuciu jus pasibuciuojate....o dar po 5 minuciu jus galite su zmogum vykti i pasaulio krasta. Po to kai nematai to zmogaus viena ar dvi dienas...meti visus savo darbus arba jis meta viska ir vaziuoji i kita lietuvos krasta,kad pamatyt to zmogaus akis

76

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

zodziai grazus, viskas pasakyta labai graziai, bet taip nebuna gyvenime. Nebent pasakose, o jos niekad nebuna tikros. Tad tiesiog meiles is pirmo zvilgsnio nera

77

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

kaip nebuna jei man buvo....as iki tos dienos vadinau visus kvialiais kas tikejo meile is pirmo zvilgsnio. Gal ir skamba kvailai,bet mano meile is pirmo zvilgsnio musu 3 diena pazinties sveciavosi pas mano tevus:)))) zinau kad viskas nerealiai skamba....bet jausmas tai dar nerealesnis

78

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

mat kaip tai saunu tada tau sweikinu wink

79

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

Lilija, 22 parašė:

kaip nebuna jei man buvo....as iki tos dienos vadinau visus kvialiais kas tikejo meile is pirmo zvilgsnio. Gal ir skamba kvailai,bet mano meile is pirmo zvilgsnio musu 3 diena pazinties sveciavosi pas mano tevus:)))) zinau kad viskas nerealiai skamba....bet jausmas tai dar nerealesnis

as dabar lygiai ta pati darau, ka tu darydavai. Paprasciausiai todel, kad as ja netikiu ir niekad netikesiu, nes meile pati yra apgaulinga, kartais ji skaudziai degina ir po jos atsiradusios zaisdos, neuzgis jau smile 
Skambesys tikrai nerealus, jau trecia pazinties diena su tevais supazindyti, vau vau vau... sunku net isivaizduoti tada ta jausma, jis tikrai turejo but nerealus, nors ir skamba jis nerealiai. Bet svarbiausia, kad ji yra dar ir sia diena, tad neprarask to jausmo

80

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

gerai pasakyta big_smile  grazei skamba smile