61

Re: kodel vyrai pirmiausiai ziuri i moters grozy?

Tas vidinis grožis tėra kažkokia madinga butaforija, už kurios patogu pasislėpti ir tą sėkmingai daro kas tik netingi.
Aišku: jei mano išvaizda nėra patraukli, tai visi mato ir nieko čia nenuslėpsi ( čia romantikai, idealistai ar dar kokie "šviesūs" žmonės galėtų ginčytis, kad "visi žmonės gražūs, tik savotiškai" :::832 ... kam aš kategoriškai nepritariu, nes pamačius tikrai atgrasios išvaizdos žmogų savaime kyla neigiamos emocijos ir nė velnio nemąstau tada, kad "o vis tiek jis man gražus")
taigi...
o štai tą mistinį vidinį grožį galima labai paprastai nuslėpti: pažintys nesimezga dėl mano išvaizdos trūkumų, todėl niekas nemato mano vidinio grožio. Bėda ;( Paverkšlenkime. Ir niekas man neįrodys, kad na NĖRA to vidinio grožio pas mane, nėra smile
Pritariu aukščiau rašiusiam Judui, kad dažniau čia tik būdas pasiguosti. Bet ir gerai, svarbu, kad taip žmonėms gyventi lengviau tampa.

62

Re: kodel vyrai pirmiausiai ziuri i moters grozy?

vidiniu organu grozis big_smile nes seijp jau tokio ir ner  jausmu grozis big_smile

63

Re: kodel vyrai pirmiausiai ziuri i moters grozy?

Simona, 21 parašė:

kiekviena diena sutinkame daugybe merginu, kurios nera tokios grazios kaip joms noretusi, taciau turi nuostabu vidini pasauly...

Saunu ,as su tokiom draugauju :::036

64

Re: kodel vyrai pirmiausiai ziuri i moters grozy?

tai ir draugauk :::608:::036

65

Re: kodel vyrai pirmiausiai ziuri i moters grozy?

visi mes kalbame apie vidini grozi.. bet isore savo etikete turi.. beje, jei esi geros sirdies, tai nereiskia tavo vidinio grozio.. gerumas kartais uzknisa:) taciau.. jei tikrai turi deimanta sieloje, tada tavo akys spindes, ir busi pastebeta.. kaip renkames ka valgyti, taip renkames su kuo bendrauti. grozis valdo pasauli ir nieko nepakeisi. belieka atrasti savo stiliu ir keistis isore. viskas imanoma. sekmes:)

66

Re: kodel vyrai pirmiausiai ziuri i moters grozy?

o as manau jog moterys is prigimties yra grazesnes nei vyrai...kodel paklausus zmogaus, ka tau butu mieliau stebeti(jei neturetum pasirinkimo)ar besibuciuojancias moteris ar vyrus..atsakymas visada buna-moteris...na nebent vyras myli kita vyra ir jam tai yra graziau...as nesmerkiu nei vyru nei moteru santykiu..taciau matyt tai jau pasamoneje isisaknije jog moteris TUretu buti grazi...na o Vyrai Turetu buti Stirpus...Siai temai pletoti butu puikiai galima pritaikyti nuo senu laiku nusistovejusia zmoniu stereotipine nuostata-"kokie turetu buti vyrai ir moterys"... kas norit prasom smile

67

Re: kodel vyrai pirmiausiai ziuri i moters grozy?

taip buvo ir visada bus,toks jau gamtos desnis,

68

Re: kodel vyrai pirmiausiai ziuri i moters grozy?

ziurim i grozi nes uzverda kraujas nuo grazaus moters kuno,jai rekia net ir pasistoja:)o protas tam ,kad pana neatsibostu,kad sugiventum,susisneketum

69

Re: kodel vyrai pirmiausiai ziuri i moters grozy?

Laura, 24 parašė:

taip buvo ir visada bus,toks jau gamtos desnis,

visiskai nepritariu tavo senamadiskai nuomonei smile nesu nei vyru myletojas nei ka (na tik save myliu, o esu vyras big_smile ), bet objektyviai ziurint, vyrai yra grazesni! moterys labai daug dazosi, kad ATRODYTU graziai, reta kuri be makiazo gali stulbinamai atrodyti. vyrams to visai nereikia. be to, moterys su amzium negrazeja, o vyrai atvirksciai grazeja. zilas plaukas vyra puosia, o moters ne. ir siaip statiskiskai atkreipus demesi i zmones, daug daugiau pamatysi gana graziai atrodanciu vyru, nei moteru.
dar dalykas tas, kad kai kurios smulkmenos gali labai bjauroti moteri, o vyrui tos smulkmenos visai netrukdo.

70

Re: kodel vyrai pirmiausiai ziuri i moters grozy?

Simona, 21 parašė:

kiekviena diena sutinkame daugybe merginu, kurios nera tokios grazios kaip joms noretusi, taciau turi nuostabu vidini pasauly...


reikia ismokti save myleti tokia,kokia esi,kitaip abejoju ar tas "vidinis pasaulis"lb jau grazus bus,vis tiek atsiras pasaulyje vyru,kuriems bus grazi mergina,kuri kitiems gal atrodo nepatraukli,nes vien tik pagal charakteri ar ta "vidini pasauli"tikrai niekas nesirenka,butina,kad patiktu ir zmogaus isvaizda.

71

Re: kodel vyrai pirmiausiai ziuri i moters grozy?

Aleksandras, 22 parašė:
Laura, 24 parašė:

taip buvo ir visada bus,toks jau gamtos desnis,

visiskai nepritariu tavo senamadiskai nuomonei smile nesu nei vyru myletojas nei ka (na tik save myliu, o esu vyras big_smile ), bet objektyviai ziurint, vyrai yra grazesni! moterys labai daug dazosi, kad ATRODYTU graziai, reta kuri be makiazo gali stulbinamai atrodyti. vyrams to visai nereikia. be to, moterys su amzium negrazeja, o vyrai atvirksciai grazeja. zilas plaukas vyra puosia, o moters ne. ir siaip statiskiskai atkreipus demesi i zmones, daug daugiau pamatysi gana graziai atrodanciu vyru, nei moteru.
dar dalykas tas, kad kai kurios smulkmenos gali labai bjauroti moteri, o vyrui tos smulkmenos visai netrukdo.

hey, ne visai pritariu, tik is dalies:Dvyrai su amzium bjaureja, zilas plaukas bjauru (atrodo, kad su savo seneliu ar tevu romana uzsukai), o nukares pilvas nuo alaus irgi nieko nepuosia (o jis nukara su amzium);)man kuo toliau, tuo labiau patinka jaunesni berniukai (nu pilnameciai;D ). ir beje, visai nesidazau, neturiu net tuso blakstienoms. nes nesidazius sau atrodau grazesne, naturalesne, taip matosi mano tikrasis as;)o jei issidazau seses dazus paemus, tai patampu fifa ir tiek, o fifa nesijauciu viduje;)

72

Re: kodel vyrai pirmiausiai ziuri i moters grozy?

zilas plaukas visai ne bjauru, sidabrine galva vyro tikrai nebjauroja! pilvas atskira kalba, pas moteris jis irgi nukara, jei ka ;] del dazymosi, galbut tu ta is vienetu, kurias paminejau, kad gali be makiazo gerai atrodyt, dziaugiuos uz tave del to smile beje, gal nemoki dazytis su saiku, kad makiazas paryskintu tavo bruozus, o ne iskart padarytu fyfa big_smile bet cia irgi atskira tema, offtopic kaip sakoma ;]
tiesiog vat pabanadykit atkreipti i tai demesi.. negali but, kad tik man vienam taip atrodo..

73

Re: kodel vyrai pirmiausiai ziuri i moters grozy?

manau vaikinas ziuri nes tai inkstinktai jam diktuoja smile Ji grazi!... tai reiskia kad sveika gerai laikosi geras kandidatas i pora big_smile

74

Re: kodel vyrai pirmiausiai ziuri i moters grozy?

negraziu moteru nebuna,buna tik ne mano skonio smile

75

Re: kodel vyrai pirmiausiai ziuri i moters grozy?

Viktoras, 24 parašė:

negraziu moteru nebuna,buna tik ne mano skonio smile

tikrai taip :::001

76

Re: kodel vyrai pirmiausiai ziuri i moters grozy?

Aleksandra, 21 parašė:
Viktoras, 24 parašė:

negraziu moteru nebuna,buna tik ne mano skonio smile

tikrai taip :::001


nu turejau omeny vaikinus...

77

Re: kodel vyrai pirmiausiai ziuri i moters grozy?

Simona, 21 parašė:

kiekviena diena sutinkame daugybe merginu, kurios nera tokios grazios kaip joms noretusi, taciau turi nuostabu vidini pasauly...

o prie ko cia tas klausimas ir forumu kataloge apie kultura?

78

Re: kodel vyrai pirmiausiai ziuri i moters grozy?

Tomas, 25 parašė:

manau vaikinas ziuri nes tai inkstinktai jam diktuoja smile Ji grazi!... tai reiskia kad sveika gerai laikosi geras kandidatas i pora big_smile

ir prigimdys daug sveikuciu apvaluciu palikuoniu....

79

Re: kodel vyrai pirmiausiai ziuri i moters grozy?

todel kad kekvienas nori salia tureti grazu zmoguti

80

Re: kodel vyrai pirmiausiai ziuri i moters grozy?

ka reiskia "grazus zmogus"?