21

Re: draugyste su vedusia mergina blogai ?

jei ji taves nori ir vis dar buna su tavimi...tai aisku kaip diena....jos nepatenkina ar kas nepatinka pas savo vyra..ka pats manai....

22

Re: draugyste su vedusia mergina blogai ?

Austėja, 31 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Andrius, 25 parašė:
Austėja, 31 parašė:

o ji laiminga santuokoje?

jei ji laiminga santuokoje butu jai kitu nereiktu!

Kas cia zino, jei ji santuokoje laiminga, tai su meiluziu gal dar laimingesne...? big_smile
Ir apskritai, juk merginos, keistokos butybes... :V

oi nereikia lialia,kiek vyru laimingu santuokoje,o turi meiluzes:P

Be lialia, kazin ar butu meiluziai bei meiluzes... ?
Tad jau nediskutuosiu... big_smile

23

Re: draugyste su vedusia mergina blogai ?

jei mastant i jos vyro puses ir pagal dzentelmeno kodeksus tai tokie vaikinai siuksles neverti demesio is gerosios puses ir t.t. bet ziurint paprastai , is savo puses smile ar man ne vienodai kad jam negerai kad ji apgaudineja , kas jis man nors ir nusisautu svarbu man gerai smile taigi apsispresti ar gerai ar ne labai paprasta , reikia tik pasirinkti kas tu : ar kuriam vienodai kitu atzvolgiu ar nori buti padorus dzentelmenas (ar tokiu buna ? nebent impotentu smile

24

Re: draugyste su vedusia mergina blogai ?

ziauri teisybe smile o kaltos chia mergos joms kas netinka tegu skiriasi nes vienu ar kitu atveju pralosia tik jos

25

Re: draugyste su vedusia mergina blogai ?

Kiekvienam ir kiekvienaj reiketu atsidurti apgautojo kailyje ir patirti skyrybu "malonuma"- tada mastytumet realiau...

26

Re: draugyste su vedusia mergina blogai ?

Edgaras, 28 parašė:

Kiekvienam ir kiekvienaj reiketu atsidurti apgautojo kailyje ir patirti skyrybu "malonuma"- tada mastytumet realiau...

man uztenka isivaizduot!

27

Re: draugyste su vedusia mergina blogai ?

Ner cia ko galvot jei ji tokia tai nebus taves, bus kitas wink, busi tu susiras kita uzburtas ratas big_smile

28

Re: draugyste su vedusia mergina blogai ?

jaigu jei **** ant savo seimos tai kodel tau rupet turetu?

29

Re: draugyste su vedusia mergina blogai ?

Pats geriausiais dalykas,sexso atzvilgiu,vedusi moteris.
.dziaukis,o neklausinek ka daryt.

30

Re: draugyste su vedusia mergina blogai ?

koks dar seimos ardymas? jei moteris pasirase, vadinasi jau ta seima an siulelio kabo.. na ar bent kazko jai truksta.. nieko blogo.. viskas daroma su protu, tas yra gerai.. buk atsargus, amzina taisykle -NEISIMYLEK jos ir dziaukis gyvenimu.. jei jautiesi blogai ar grauzia sazine - susimastyk....:::250

31

Re: draugyste su vedusia mergina blogai ?

Aidas, 25 parašė:

bendrauju su vedusia mergina bet vis labiau abejoju... ka daryti toliau

ziani kaip siais laikais sako mergina ar vaikinas ne siena pastumti galima,bet automatiskai kyla klausimas o tau ar patiktu jei tave kas stumdytu ateiti ir ragus uzdetu?

geriau gal susirask paprasta mergaite , be antrosios puses (cia tik mano nuomone)

32

Re: draugyste su vedusia mergina blogai ?

nei gerai nei blogai,,,slikstoka -jai jau uzimta tai ir lai buna su tuo ka pasirinko-kazkokius principus del saves reikia turet