21

Re: Reikia jusu nuomones!!!

tikrai tai nesamone. pasakyciau, jog ne mano kalte, kad jos tarpusavy nesutaria ir toliau bendrauciau su abiem.

22

Re: Reikia jusu nuomones!!!

Auksė, 13 parašė:

ka jus manot kai dwi geriausios drauges prieina prie tawes ir pasako: rinkis arba as arba ji?ka tada daryt???

vadinasi tai ne tikros drauges! tikros drauges kompromisu nekelia... o visu pirma pabandyk issiaiskinti situacija, del kurios iskilo toks reikalavimas! wink

23

Re: Reikia jusu nuomones!!!

palauk savaite dvi ir susitaikys nereiks jokiu rinkimu daryti smile

24

Re: Reikia jusu nuomones!!!

lb aciu wisiem..uz patarimus..:[

25

Re: Reikia jusu nuomones!!!

2 IN 1 GERIAU NEGU NIEKO wink

26

Re: Reikia jusu nuomones!!!

Auksė, 13 parašė:

niu kad tokius ultimatumus skelbia..

suprantu as pagalvojau gal jos norejo paziureti kuri tau labiau patinka(kaip drauge ) smile

27

Re: Reikia jusu nuomones!!!

nea ne del to...

28

Re: Reikia jusu nuomones!!!

Na ir kaip pasielgei? Kuria pasirinkai?
As tai buciau nesirinkusi nei vienos nei kitos. O jei nors viena protinga suprastu kad draugu nereikia rinktis. Jie tiesiog yra

29

Re: Reikia jusu nuomones!!!

arba su abiem,arba ne su viena

30

Re: Reikia jusu nuomones!!!

tai tada nereikia ne vienos.. nes jos tau nedrauges :}

31

Re: Reikia jusu nuomones!!!

Rima, 20 parašė:

Na ir kaip pasielgei? Kuria pasirinkai?
As tai buciau nesirinkusi nei vienos nei kitos. O jei nors viena protinga suprastu kad draugu nereikia rinktis. Jie tiesiog yra

na as su abiejom lb atwirai pasikalbejau..pasirinkau wiena is ju o su kita likom geros drauges nes ji sake jog kazkuriam laikui nori sudelioti mintis y wietas ir t.t....tai wa niekas lb nenukentejo..tai atsitiko ir wiskas nzn.. :-)

32

Re: Reikia jusu nuomones!!!

Nesirinkti nei vienos... nebent jau kuri is ju labai patinka... bet turek omeny,kad tu gali sugadinti dvieju merginu draugyste. O del vaikinu gadintis santykius,o dar tokio amziaus tai man atrodo neverta... Niu bus tau dar daug peneliu...

33

Re: Reikia jusu nuomones!!!

Auksė, 13 parašė:

ka jus manot kai dwi geriausios drauges prieina prie tawes ir pasako: rinkis arba as arba ji?ka tada daryt???

mazule, nedaryk nieko :-) Viskas ishsispres savaime.  Mano galva, kvepia pavydu. Esi vertinga, ta prasme gera drauge, jei kazkam kyla noras tave privatizuoti.

34

Re: Reikia jusu nuomones!!!

nepasakyciau akd su kiat likot geros drauges

35

Re: Reikia jusu nuomones!!!

Dvieju geriausiu draugu negali buti, todel gerai pamascius, suprasi kuria pasirinkti wink

36

Re: Reikia jusu nuomones!!!

Agne, 12 parašė:

nepasakyciau akd su kiat likot geros drauges

nu a tai mes pysktames?

37

Re: Reikia jusu nuomones!!!

bet neamnau ..kad ir bendraujat ... sijtiek tio ne mano riekalai 

38

Re: Reikia jusu nuomones!!!

nesirink...mazvaikiskuma tik ju parodo...

39

Re: Reikia jusu nuomones!!!

kiek jom metu kad tajp shneka?????:D

40

Re: Reikia jusu nuomones!!!

Sintija, 18 parašė:

nesirink...mazvaikiskuma tik ju parodo...

pritariu!:D