41

Re: keisciausia profesija

nu ****... ;D Arturo dantu sepetuko sereliu marketingo direktorius big_smile

42

Re: keisciausia profesija

intymios vietos plauku modeliuotojas ;D;D idomi ir pikantiska profesija ;D;D;D;D:V

43

Re: keisciausia profesija

aha kirpejas ;D neblogai klausyk as visai noreciau ;DDDDD Gal nebebuciau toks jau bomzas kaip cia uzsienieciai mus vaadina? big_smile duonos 2 kepalus galbut net ipirkciau hehe ;D

44

Re: keisciausia profesija

Auris, 19 parašė:

aha kirpejas ;D neblogai klausyk as visai noreciau ;DDDDD Gal nebebuciau toks jau bomzas kaip cia uzsienieciai mus vaadina? big_smile duonos 2 kepalus galbut net ipirkciau hehe ;D

ir ne tik duonos prisipirktum...tokia reta profesija...klienciu kaip sieno turetum...ir dar vaizdu visokiu prisiziuretum...:V dar ir is uzsienio privaziuotu...;D

45

Re: keisciausia profesija

Aivaras, 19 parašė:

Kieciausia ta profesija kuria pats studini...



Ne visada. Nebent tau lb prie sirdies yra tai, ka studijuoji

46

Re: keisciausia profesija

Estrados menas... kaip jums specialybe??

47

Re: keisciausia profesija

o paplitusi siuo metu yra statybininku profesija manau... tai daug patrauklesne profesija jei klupeti prie baznycios vartu ant keliu ir ismaldos prasyti

48

Re: keisciausia profesija

ar galima man darbintis i arturo sereliu marketingo direktores? big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

49

Re: keisciausia profesija

estrados mane labiausiai ivalde tikriausiai tik vienintelis princas estrados big_smile

50

Re: keisciausia profesija

Pati geriausia specialybe, kuria nugirdau sededama troleibuse - naktinis neakivaizdinis big_smile

51

Re: keisciausia profesija

cia tai jo gerai naktinis neakivaizdininkas big_smile

52

Re: keisciausia profesija

fekaliju skulptorius wink big_smile

53

Re: keisciausia profesija

kapitonas! big_smile

54

Re: keisciausia profesija

Ernesta, 20 parašė:

tai jo....man tai keista kad zmogus turintis auksta isilavinima valo tualetus...va cia tai keista...


siais laikais sunku isidarbinti mano puske su aukstuoju valo kambarius ir ka...siaube lietuva nusiritusi ziauriai kai visi be aukstuju moko mus...

55

Re: keisciausia profesija

Vaiva, 18 parašė:
Ernesta, 20 parašė:

tai jo....man tai keista kad zmogus turintis auksta isilavinima valo tualetus...va cia tai keista...


siais laikais sunku isidarbinti mano puske su aukstuoju valo kambarius ir ka...siaube lietuva nusiritusi ziauriai kai visi be aukstuju moko mus...

o ir siaip, kai aukstasis reiskia ne kad mokeisi, o kad sperinaisi...

56

Re: keisciausia profesija

as tai galvoju...man geraiusiai veziuoti furas

57

Re: keisciausia profesija

Lukas, 20 parašė:

Krokodilu gaudytojas, nu tas kur per telika visam pasauly rodo. Kur gyvena australijoj ir varo ten visokius gyvius gaudo, jam konda o jis kaifuoja.......
Va ten tai vyrukas, va cia tai profesija!

bet vargselis...prisigaude...dabr del savo darbo nebegyvena

58

Re: keisciausia profesija

nzn keisciausia profesija man bent yra tokia: Moteris mechanike(mechanika, medziagotyra, kebulai ir varikliai) big_smile va su tokia esu susidures big_smile:D tikrai ispudis nekoks big_smile

59

Re: keisciausia profesija

na man tai pvz tokia profesija kaip Andragogas is pradziu buvo..:::011 bet,kai pasake,kad veliau patampi Edukologu tai jau aisku pasidare:::a48

60

Re: keisciausia profesija

kažkada VPU buvo superinė specialybė: namų šeimininkės. ką ten mokina įdomu? kaip teisingai šluotą laikyt? big_smile dar panaši - buities kultūra