61

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

O kas yra šiuolaikiniai draugai ir kokios yra siu laiku antros puses. Pradėjus nagrinėti vertybės tu žmonių tai atsidaro platesnis paveikslas. Jeigu tavo draugai gali tau pasiulyti tik atsipalaiduoti penktadieni bare. Tai sakyciau tai yra sugerovai tavo su kuriais tu randi bendra kalba. Jeigu tavo mergina yra be smegenų, kuri aktyviai žiuri į tavo kišenę, dar vis atranda laiko vaikscioti po klubus ir tampytis su savo draugėmis. O jokios atsakomybės neprisiema savo gyveni tai...tada reikia vengti abiejų. Bet jeigu tavo draugai pasidalina kartu prie puodelio arbatos savo patirtimi, darbe, versle ir jeigu tave antra puse palaiko tavo darbuose tada skiri daugiau dėmesio savo seimai. Ir kartu su šeima skiri dėmesio bendriems draugams.

62

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

pasakysiu trumpai. Bobos ateina ir iseina, o draugai lieka. taip kad pamete galva del panos, nepamirskirte draugu, bent jau tu, kuriuos laikote draugais.

63 (redagavo Elena is Trojos 2012-10-06 15:49)

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

taigi gerai jei su draugais iseina. gali sau viena pabut ramiai big_smile blogiau kai savo gyvenimo jokio neuturi ir prilipes kaip slapias lapas, o jei dar is moters to paties nori, tai baisu big_smile

64

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Nu galiu prabilt savo politika neaiskia jums tongue big_smile  Man geriau sudejus temos zmogeliukus kruvoj big_smile tongue  Kaip sakant ir esu isbandes prie draugu buvo mano drauge ir nuviliojo mana draugas mana drauge big_smile big_smile  nekeista bet zinojau ju ta veikla senai tik norejau isiaiskint tongue  Ner cia ko pykt ant manes jums skaitytojai bet gyvenu daba vienas su Siamo katinu kuris irgi pavydus kerstingas jei pamato mano nauja drauge tipo sako mylek ir mane o ne ta nauja zmogu :DD  tongue  pyksta gyvunas senoji drauge buvo katinas isimylejes o daba braizosi naujam zmogui :DD tongue Nu krc norejau pasakyt kad gyvunas bus geriau nei antra puse siais laikais >>> tongue tongue tongue tongue tongue  smile tongue  Atia

65

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Klausimas vienas KODEL mes taip gyvenam ir darom zudom viens kita ?????  Sunki filosofija bet uzteks gyvent juk daug savizudybiu del meiles suknistos buna ir aisku dadesiu zmogzudysciu tongue tongue  aj Velniop KAS KAM RUPI SIAIS LAIKAIS tuom viskas ir pasakyta tongue tongue

66

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Irmis parašė:

Nu galiu prabilt savo politika neaiskia jums tongue big_smile  Man geriau sudejus temos zmogeliukus kruvoj big_smile tongue  Kaip sakant ir esu isbandes prie draugu buvo mano drauge ir nuviliojo mana draugas mana drauge big_smile big_smile  nekeista bet zinojau ju ta veikla senai tik norejau isiaiskint tongue  Ner cia ko pykt ant manes jums skaitytojai bet gyvenu daba vienas su Siamo katinu kuris irgi pavydus kerstingas jei pamato mano nauja drauge tipo sako mylek ir mane o ne ta nauja zmogu :DD  tongue  pyksta gyvunas senoji drauge buvo katinas isimylejes o daba braizosi naujam zmogui :DD tongue Nu krc norejau pasakyt kad gyvunas bus geriau nei antra puse siais laikais >>> tongue tongue tongue tongue tongue  smile tongue  Atia

zinai ira pasakimas kuo labiau pazysti moteris tuo labiau myli savo katina ir isvis kaskas panasaus ir pas mane na gal kaskiek kitaip bet esme ta kad dabar irgi givenu vienas su barsukyniu veisles katinu

67 (redagavo Elena is Trojos 2012-10-07 13:14)

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

nu viskas komplikuojasi, nes pati turiu dvi kates, is kuriu viena sena ir pikta big_smile dabar susiradus dieda, kuris negaletu skirtis su savo katinu... tureciau suleist juos kruvon, butu jau trys katinai namie big_smile atitinkamai ir kraiko deze keist dazniau big_smile
i viska ziuriu praktiskai, ir i visas meiles taip pat. o kaktusas ant palanges irgi superinis draugas, istikimas ir demesio daug nereikalauja wink


siaip pajuokavau cia. bet pagalvokit jus patys, jaunimas, draugai draugai svarbiausia... o ar su tais draugais seima kursit? ar su jais gyvenima nugyvensit? eis tie draugai, subres mazumele, patys seimas sukurs ir vienodai jus jiem rodysit, tik savaitgali prie bokalo idomus busit ir viskas. savo gyvenima reik ziuret ir savo reikalus, o ne svetimiem zmonem patiket viska. o jei mergiotes jus palieka del draugu - tai ne draugauose cia suva pakastas, o tame, kad jus dar nesubrendot ir anksti dar jum rimtus santykius turet.

na, aisku buna tokiu, kur taip ir nesubresta, tai kita kategorija, kazkoks homo sapiens porusis, civilizacijos produktas. cia nemazai tokiu yr. visi turi teise gyvent gi big_smile

68 (redagavo tinsanis 2012-10-07 18:48)

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

elena is trojos,,, ka su draugais nuveikt ?visu pirma geru draugu daug nebuna bet kokiu atveju su jais daugiau nuveiksi nei su mergina(na vyrui kiek reikalinga moteris realiai?)nebe tie laikai kai reikalinga vireja ar namu priziuretoja  ir pan,,, ,,jai tu kalbi apie draugelius prie bonkes tai tokia pat mergina gali but siandien su tavim rytoj su kitu kas dabar nereta,,,vyro svajone  gyvent uzdirbt ir poto kazka islaikyt?:nejuokink....:)))))

69 (redagavo Elena is Trojos 2012-10-07 20:01)

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

vaikai jus dar big_smile nereik tu merginu jum, anksti big_smile

manai, kad meile ir bendras gyvenimas, tai kazkieno islaikymas?

70 (redagavo tinsanis 2012-10-07 20:25)

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Elena is Trojos parašė:

vaikai jus dar big_smile nereik tu merginu jum, anksti big_smile

manai, kad meile ir bendras gyvenimas, tai kazkieno islaikymas?

meile paaiskink kas tai?kai nezinai ka pasakyt ar ko nori sakai myliu tai trumpinys nupirk man ar padovanok,,,kas sake kad nereikia merginu ,,,merginos tai grazu ,,va tas seiliojimasis su myliu nemyliu naivoka ir skamba kazkaip nekaip
o pagal tave meile tai jau bendras gyvenimas-gal delto lietuvoje tiek daug skyrybu?kiek dabar  isbuna su ta meile tame tavo vadinamame bendram gyvenime ?nemanau kad daug,,,kas ka nori lai daro kaip jiem geriau ,,bet man is sono paziurejus  nieko ten grazaus ....

71

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Elena is Trojos parašė:

vaikai jus dar big_smile nereik tu merginu jum, anksti big_smile

manai, kad meile ir bendras gyvenimas, tai kazkieno islaikymas?

nezinau ka tu ten vaikais vadini ir na gal toks jumoras pas tave(paciai tik juokingas)

72 (redagavo Elena is Trojos 2012-10-08 10:33)

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

na, nesu prasiusi, kad man kas nors ka nors nupirktu. jei apsipirkimas vadinamas meile, tai jo, tada baisu turi but.
jo, man meile yra bendras gyvenimas. labai geras dalykas siaip smile o uz kitu skyrybas Lietuvoj nesu atsakinga, ne mano reikalas.
tai va, jei gyveni kartu su vyru o jis pirmenybe teikia draugams ( tai buna tol, kol tie draugai sukuria seimas paprastai), tai reiskia tik viena - jam dar nereikia nei moters, nei seimos, nei meiles (na, akivaizdu, jei meile vadina apsipirkima), tai tik i gera, kad keliai issiskiria.

ai klasusei kas toji meile? tai pagarba, isipareigojimas ir draugyste + seksas. draugai i formule neieina, parduotuve irgi ne.

73

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

vienas kitam nemaiso gi kiek suprantu kalbi apie draugus ir kalbi apie ta vienintele,,na viska galima suderint kai nori ,,,hm, na idomiai tu cia i meile sudejai tiek ,,bet tai tavo nuomone:)

74

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

aš taip pat manau, kad vienas kitam nemaišo ar bent jau neturėtų maišyti...

75

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

ir jokiu budu nesakau, kad vyras su moterim turi zarnom susivyniot. cia jau butu kitas krastutinumas. man asmeniskai tikrai reik pabut vienai reguliariai, kad iseitu kur savais reikalais big_smile arba kad as galeciau iseit viena. bet jei pirmenybe bastymuisi su draugais - tai nea big_smile nu prioritetai turi sutapt poroj.

76

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Elena is Trojos parašė:

ir jokiu budu nesakau, kad vyras su moterim turi zarnom susivyniot. cia jau butu kitas krastutinumas. man asmeniskai tikrai reik pabut vienai reguliariai, kad iseitu kur savais reikalais big_smile arba kad as galeciau iseit viena. bet jei pirmenybe bastymuisi su draugais - tai nea big_smile nu prioritetai turi sutapt poroj.

atvirai tai jaigu poroje nera savanaudiskumo tai viska galima suderinti ir vienas kitam nemaiso reike tik atsidurti laiku ir vietoj

77

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

1 mergina
2 seima
o tik tada eina draugai

78

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Manau kad draugai pasidaro svarbiau tada kai ateina rutina arba mergina apsoliuciai vaikinui nerupi o jis ja tiesiog naudojasi kaip patogiu irankiu big_smile

79

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Draugai. (jei kalbama apie tikrus) Merginos dalykas laikinas ir ju daug.. Tikru draugu vienetai... Idealiausias variantas zinoma gyvenimo drauge (tai yra mergina ir draugas viename) Tik kiek tokiu...  Netgi susituoke vienas kita paskersti parduoti gatavi, o dazniausiai tiesiog isduoda ir tiek...

80

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Jei snekesime rimtai, apsispresk pats.
Jei nori kurti seima su mergina ir esi rimtas - mergina.
Jei zaidi meile - pasirink draugus.