81 (redagavo shventas 2013-04-25 08:40)

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Skaiciau skaiciau, o kodel negali buti mergina ir draugai? Cia tipo turi pana ir **** zingsnio negali det i shali nuo jos niekur? big_smile Nereikia saves nuvertint, jei mergina mazdaug su tokiu dialogu "Pasirenki mane, arba draugus" Sakyciau valy n.x krysa XDDDD, man kai pradeda ultimatumus statyti viskas greitai buna sutvarkyta big_smile

82

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

na iki siol kiek draugavau tai visada budavo panele pirmoje vietoje, o poto jei yra laisvo laiko draugai.

83

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Kas svarbiau, kairys ar dešinys plautis?

84 (redagavo Šypsnis 2013-04-26 17:43)

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

aisku, kad draugai (tikri draugai), bus tu mergu ne karo metai smile

85

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Na aš laisvlaiki leidžiu su draugai o likusi laika su mergina

86

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

tomas parašė:

1 mergina
2 seima
o tik tada eina draugai

teisingai smile

87 (redagavo tinsanis 2013-05-14 23:17)

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

mergina-tikri draugai(ju tikrai nebus daug) vienas kitam nemaiso,,jai kazkas kalba apie seima -ji 1 vietoj,,a seip sugerovu  pilni pakampiai:)

88

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

nesamoningas klausimas, dar nesamoningesni daugėlio atsakymai

89

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Tomas parašė:

nesamoningas klausimas, dar nesamoningesni daugėlio atsakymai

pasake samoningiausias zmogus:D

90

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

tinsanis parašė:
Tomas parašė:

nesamoningas klausimas, dar nesamoningesni daugėlio atsakymai

pasake samoningiausias zmogus:D

Sąmoningiausiu nelaikau saves, bet, kad tema ryškiai mažių mažiausiai kvaila tai faktas. Koks čia gali būt apskritai per suskirstymas.

91

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Tomas parašė:
tinsanis parašė:
Tomas parašė:

nesamoningas klausimas, dar nesamoningesni daugėlio atsakymai

pasake samoningiausias zmogus:D

Sąmoningiausiu nelaikau saves, bet, kad tema ryškiai mažių mažiausiai kvaila tai faktas. Koks čia gali būt apskritai per suskirstymas.

istikruju tai sutinku kvailas klausimas be to cia kaip kam....:)

92

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Mergina kartu su manimi prie mano draugų smile))

93

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Justinas parašė:

Mergina kartu su manimi prie mano draugų smile))

Būtent, normalu yra kartu su draugais su šeima leisti, laisvalaikį, linksmintis, keliauti, t.t ir panašiai.. Gi neskirstai gyvenime va pirmadienį dvi valandas būsiu su mergina, o antradienį būtinai 3 valandas skirsiu draugam, o savaitgalį tai jau lėksiu tėvukus aplankyt...:))

94 (redagavo Justinas 2013-05-17 15:08)

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Tomas parašė:
Justinas parašė:

Mergina kartu su manimi prie mano draugų smile))

Būtent, normalu yra kartu su draugais su šeima leisti, laisvalaikį, linksmintis, keliauti, t.t ir panašiai.. Gi neskirstai gyvenime va pirmadienį dvi valandas būsiu su mergina, o antradienį būtinai 3 valandas skirsiu draugam, o savaitgalį tai jau lėksiu tėvukus aplankyt...:))

Tikrai taip.. Čia jau yra ne tavo problemos jei tie "Draugai" nesugeba priimt merginos į savo ratelį. Jie gali sakyt tau pastabas kurių nematai, bet tikrai negali sakyt: " jei turi mergina, tai nebendrausim daugiau" Turi būt atvirkčiai viskas smile)

95

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Geriau visko po biškutį, nes kaip sakoma, kas per daug tas nesveika :::045

96

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Cia istikro daugumos mergaiciu problema. Gave bent kiek demesio is vaikinu, taip susuka savo galvele romantika, kad net nesugeba pamatyti kaip pats vaikinas vertina tuos santykius su ja. Nepazystu ne vieno zmogaus, kuriam patiktu buti persekiojamam, kuriam patiktu teisintis arba priklausyti nuo kazkieno valios. Tai jeigu mums nepatinka kai kazkas, ir netgi musu tevai, bando mums pareguliuoti, kodel isivaizduojam kad jau musu bandymai kazkam sutvarkyti gyvenima bus priimti su didziule laime. Jei tik galit, mergaites, nespauskit vyru I kampa, pasistenkit net negalvot apie juos kai nesat salia, leiskit jiems pasiilgt jusu, geriau leiskit jiems spelioti ka gi jus veikiat be ju, leiskit jiems pavydet jusu net jusu draugems, ir jie patys stengsis kuo daugiau laiko praleisti su jumis, kartais net patys pamirsdami ir didziausius draugus :-)

97

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

jeigu tureciau pirma butu visada mergina

98

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Xebra jus nieko nesuprantate,draugai kad ir kokie yra jie berods labai geri nors ir nuo mazens jie pazystami. Vat pasakysiu jums taip turejau kelis draugus su jais buvau pazystamas nuo mazens,bet ju jau nebera,o as sedziu uzdarytas ir ne vienas nieko neparaso,o mergina taip pat negalima pasitiketi,nes tai pat uzdare mane ir po 3men. paliko,tai nei merginomis nei savo tais geriausiais draugais negalima pasitiketi... Tai jums kas geriau? dabar jau pusantru metu sedziu esu susirades drauge,tai ji man ir yra geriausias ir draugas ir mergina. ! TAI DEJAU AS ANT TU GERIAUSIU DRAUGU,MAN GERIAUSIA MERGINA!!!

99 (redagavo Erikutea 2013-08-10 17:06)

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

tai aisku jiems visiems draugai svarbiau big_smile

100 (redagavo Erikutea 2013-08-10 17:07)

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Arturas parašė:

jeigu tureciau pirma butu visada mergina


vienintelis saunus vaikinas kuriam rupetu jo panele,maladec smile