121

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Kad dažnai kaip tik moterims būna draugės svarbiau, nei vaikinas big_smile Ir tiki kiekvienu žodžiu, nors aišku yra tokių kur ir savo nuomonę turi smile, o dėl draugų ir merginos, tai buvo gera alaus reklama, ten viskas paaiškinta big_smile Tik nepamenu kokio alaus big_smile

122 (redagavo Sioma 2013-12-26 16:45)

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

draugai smile jie nepraskes koju kitam, nesukels pavydo, nesiskus del demesio stokos manau argumentu uztenka big_smile

123

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Rita parašė:

is kur toks tikras kad draugai lieka visam gyvenimui? jei mergina myli o ji tave, tai gali kaip tiktai likti visam gyvenimui

Mantas parašė:

merginos ateina ir iseina, draugai lieka visam gyvenimui wink na ir klausimas... smile

Taip taip ir lieka merginos visam gyvenimui ir siurbe po to krauja, iki grabos lentos.

124

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

tik mergina .draugai tik po jos . o jei rimtai po jos ji vel

125

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

tai kad nesulaukei tos grabo lentos dar is kur toks visazinis? juk ne visos siurbia krauja, jei tau pasitaike tokios tai vadinas pats blogai pasirinkai jas...

Arturas parašė:
Rita parašė:

is kur toks tikras kad draugai lieka visam gyvenimui? jei mergina myli o ji tave, tai gali kaip tiktai likti visam gyvenimui

Mantas parašė:

merginos ateina ir iseina, draugai lieka visam gyvenimui wink na ir klausimas... smile

Taip taip ir lieka merginos visam gyvenimui ir siurbe po to krauja, iki grabos lentos.

126

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Rita parašė:

tai kad nesulaukei tos grabo lentos dar is kur toks visazinis? juk ne visos siurbia krauja, jei tau pasitaike tokios tai vadinas pats blogai pasirinkai jas...

Arturas parašė:
Rita parašė:

is kur toks tikras kad draugai lieka visam gyvenimui? jei mergina myli o ji tave, tai gali kaip tiktai likti visam gyvenimui

Taip taip ir lieka merginos visam gyvenimui ir siurbe po to krauja, iki grabos lentos.

Tai matai isimylejas buvau aklas. O kai praragejau saukstai po pietu. Beje dabar kai pasiziuri tai 90 procentu tokiu yra.

127

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

Bent jau as manau, jog svarbiausia yra mergina, kuri priima mano draugus ir draugai merginos, kuriuos as priimu. Abipusis supratimas, tiek draugu, tiek antruju pusiu - tai svarbiausia! smile Jei mano draugai mato, kad JI man tinka, o jos draugai mato, jog as JAI tinku - visiskai superinis dalykas smile

128 (redagavo urtyte 2013-12-28 04:56)

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

manau, kad jie atsakytu, DRAUGAI IR ALUS

129

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

urtyte parašė:

manau, kad jie atsakytu, DRAUGAI IR ALUS

Kaip ir jus - drauges ir pinigai. smile

130

Re: kas, vaikinai, jums svarbiau: mergina ar draugai?

man tai isvis viskas ****