21

Re: kuo skiriasi blondines nuo briuneteS?

plauku spalva big_smile

22

Re: kuo skiriasi blondines nuo briuneteS?

isvis blondine man atrodo gyvenimo budas, o ne plauku spalva.

23

Re: kuo skiriasi blondines nuo briuneteS?

Martyna, 18 parašė:
Vilma, 20 parašė:
Martyna, 18 parašė:

tai susipažinkim ;D

uztektu kad pasakytum sawo IQ testo rezultatus big_smile


o ar tik pagal tai žmogaus protą vertini? wink šiaip jau būtent IQ rodiklių objektyvumas yra dar ginčytinas klausimas, nes tokio pobūdžio testuose visiškai neatsižvelgiama į tai KAIP žmogus protauja, o atsakymus dažnas paspėlioja... wink be to IQ netinka ir žinioms tikrinti. Amen big_smile

nu gerai tebunie tu teisi big_smile as tik viena zinau kad blondinem gyvenimas tikrai lengvesnis big_smile kadangi kaip blondine kzk padaro netaip kiti pasiuziuri ir tiesiog numoja ranka sakydami "aj nu ji blond", o jau jei kitos spalvos plaukai tai visai kitaip ziurima i bilekokia klaidele big_smile

24

Re: kuo skiriasi blondines nuo briuneteS?

Vilma, 20 parašė:
Martyna, 18 parašė:
Vilma, 20 parašė:
Martyna, 18 parašė:

tai susipažinkim ;D

uztektu kad pasakytum sawo IQ testo rezultatus big_smile


o ar tik pagal tai žmogaus protą vertini? wink šiaip jau būtent IQ rodiklių objektyvumas yra dar ginčytinas klausimas, nes tokio pobūdžio testuose visiškai neatsižvelgiama į tai KAIP žmogus protauja, o atsakymus dažnas paspėlioja... wink be to IQ netinka ir žinioms tikrinti. Amen big_smile

nu gerai tebunie tu teisi big_smile as tik viena zinau kad blondinem gyvenimas tikrai lengvesnis big_smile kadangi kaip blondine kzk padaro netaip kiti pasiuziuri ir tiesiog numoja ranka sakydami "aj nu ji blond", o jau jei kitos spalvos plaukai tai visai kitaip ziurima i bilekokia klaidele big_smile

na čia irgi nelabai logiška: jei panelė proto turi, negarsėja tuo, kad blondinės stereotipą puikiai atitinka, tai dėl vienos klaidos jai nieks ir neprilipdys tos etiketės smile ( čia aš vėl iš tos pozicijos, kad "ne visos jos tokios" kalbu big_smile) )

25

Re: kuo skiriasi blondines nuo briuneteS?

nu bet nesakyk juk kad tai netiesa (as pvz zinau is sawo patirties, nes kzk buvau nusidaziusi visiskai blond) zmones klijavo, klijuoja, klijuos etiketes, nors ir tai neatitinka tiesos, arba kad ir yra isimciu...tai va blondines ir liks blondinem big_smile

26

Re: kuo skiriasi blondines nuo briuneteS?

Nesamone. As taip pat buvau blonde. Jokiu etikeciu man niekas neklijavo:)

27

Re: kuo skiriasi blondines nuo briuneteS?

Julija, 20 parašė:

Nesamone. As taip pat buvau blonde. Jokiu etikeciu man niekas neklijavo:)

deja man teko susidurti su tuo poziuriu "aj ji blond!" tai gal tawo apliknoje vien blondai ir blondes buvo big_smile

28

Re: kuo skiriasi blondines nuo briuneteS?

da jus kad zeme prasmegtu su ta blond spalva ...... as **** nusidazau plaukus blond tai as jau debilas ir ligonis??? ir man visi sakys jei kas netajp as blond ??? **** ce vadinasi PROTO NEIHSISLAVINIMAS [b15]

29

Re: kuo skiriasi blondines nuo briuneteS?

Evaldas, 22 parašė:


man tai jis gerai visur pavaro :::608
respectas :::833

30

Re: kuo skiriasi blondines nuo briuneteS?

Evaldas, 22 parašė:

da jus kad zeme prasmegtu su ta blond spalva ...... as **** nusidazau plaukus blond tai as jau debilas ir ligonis??? ir man visi sakys jei kas netajp as blond ??? **** ce vadinasi PROTO NEIHSISLAVINIMAS [b15]

lol pabandyk ir suzinosi tongue

31

Re: kuo skiriasi blondines nuo briuneteS?

vilma o ta leizuvy as tau sugrusiu atgal ir beje mano grazesnis :PP

32

Re: kuo skiriasi blondines nuo briuneteS?

nemanau tongue ir beto ar matei kad taip sakai tongue

33

Re: kuo skiriasi blondines nuo briuneteS?

vilmA nu blemba:D maciau i daba matau big_smile susiraukusia pamelynavusia kap bzz melyna spalva y da toky negrazu ilga kishanti daigta rodaj:D p.s pamirshau paskayt as plauku dazausi daznai daznai balinu galunes niekas nesako debilas blondinaas ir t.t :PP tik tevai pasiepia kartais kad blond big_smile
p.p.s rimtai as ta ji sugrusiu:D