21

Re: kokios spalvos drabuziu spintoj pas jus daugiausia?

Martyna, 18 parašė:
Meda, 19 parašė:
Martyna, 18 parašė:
Vilma, 20 parašė:

man tai patinka kaip vaikinai devi kokius zydrus marskinukus arba koki rausva megztuka big_smile lb simpatiskai atrodo big_smile


bet nevyriškai užtat atrodo, tai čia neleistina taip išsidirbinėti mūsų Vyram big_smile

man ir patinka kai vaikinas devi sviesius drabuzius,kad ir zydra megztuka.. Vis kazkas idomesnio,o nebanalaus..;)
O kodel neleistina? hmz,keistai tu cia...


na čia perkeltine prasme išsireiškiau wink daugumai atrodo nevyriška tokių spalvų drabužius dėvėt ir tiek.


aisku jai vaikinas ir taip uznesa i geju,tai apsirenges dar rozini megztuka isvis bus moteriskas:D

22

Re: kokios spalvos drabuziu spintoj pas jus daugiausia?

melina,geltona,raudona ir juoda geriausios spalvos drabuziams wink

23

Re: kokios spalvos drabuziu spintoj pas jus daugiausia?

man labai patinka ryskiu spalvu drabuziai nemegstu niuriu, tamsiu spalvu man atrodo kas jos paslepia zmogu po tais rubais

24

Re: kokios spalvos drabuziu spintoj pas jus daugiausia?

na joa istikro spalvos padeda atsiskleisti asmenybei big_smile

25

Re: kokios spalvos drabuziu spintoj pas jus daugiausia?

Martyna, 18 parašė:

man atrodo, dauguma tuo tamsių, niūrių spalvų kultu tikisi kompensuoti savo vyriškumo trūkumą... arba jiems išradingumo trūksta.. arba šiaip nuobodžios asmenybės. Tų, kurie sugeba savitą stilių ir iš juodų drabužių susikurti absoliuti mažuma. Nuobodoka

As nesioju tamsius, niurios spalvos drabuzius, taciau priezastis, del ko as tokius drabuzius nesioju, nieko neatitinka ka isvardinai... Gal is labai mazos dalies, kad esu nuobodi asmenybe... big_smile

26

Re: kokios spalvos drabuziu spintoj pas jus daugiausia?

... nesamone... nesi tu nuobodi asmenybe..ir ash nesu nuobodi... juoda visad buvo elegancijos spalva.

27

Re: kokios spalvos drabuziu spintoj pas jus daugiausia?

pas mane spintoj daugiausiai vietos uzima juodi rubai, arba siaip turintys ka nors bendro su juoda.. smile neatsisakau ir sviesiu spalvu, bet nekenciu rozines spalvos smile

28

Re: kokios spalvos drabuziu spintoj pas jus daugiausia?

ruda, raudona, ružava smile

29

Re: kokios spalvos drabuziu spintoj pas jus daugiausia?

Ieva, 16 parašė:

pas mane spintoj daugiausiai vietos uzima juodi rubai, arba siaip turintys ka nors bendro su juoda.. smile neatsisakau ir sviesiu spalvu, bet nekenciu rozines spalvos smile

ko ta ruzava daugkam kliuna? big_smile man tai lb simpatiska spalvyte

30

Re: kokios spalvos drabuziu spintoj pas jus daugiausia?

mano spintoj betvarke big_smile
kalbant apie  spalvas...emm smile tai daugiausiai turiu zaliu,oranziniu ir juodu drabuziu :::030

31

Re: kokios spalvos drabuziu spintoj pas jus daugiausia?

Vilma, 20 parašė:

sakoma pagal tai kokios spalvos drabuziai galima daugka suzinoti apie zmogu big_smile ar tai tiesa?

pas mane tai daug spalvotu... tai nezinau ka dabar galite pasakyti apie toki zmogu... turbut esu be galo spalvota asmenybe ;D
taigi cia Tau spresti ar tai tiesa ar ne kad esu tokia asmenybe big_smile ;D

32

Re: kokios spalvos drabuziu spintoj pas jus daugiausia?

zalios,samanines >:)