41

Re: Ar galima tik draugyste tarp skirtingu lyciu?

Tomas, 23 parašė:
Auris, 19 parašė:

na kai esi girtas ir aplinkui yra kitu mergelikiu, tai tikrai ne i ta geriausia drauge zvalgais tuo momentu nes nieko ten ipatingo ir nematai ;]]]]] eini svezienos ;] visi vyriokai tokie - visad medzioja sveziena ! :]

o kam sviezienos? jei yra galimybe uztirintesne? :::153

Kam ryte poto turet problemu ir keikti save del tos turinienos jei gali sau leist svezienos ir gal ryte but net lb laimingas? :]

42

Re: Ar galima tik draugyste tarp skirtingu lyciu?

velnias zino

43

Re: Ar galima tik draugyste tarp skirtingu lyciu?

tai paklausiam jo? :?

44

Re: Ar galima tik draugyste tarp skirtingu lyciu?

Auris, 19 parašė:

tai paklausiam jo? :?

Ale kur ta velnia galima butu surasti..?:?

45

Re: Ar galima tik draugyste tarp skirtingu lyciu?

Vilma, 20 parašė:


man asmeniskai geresni draugai vaikinai, jie juk neziuri i mane kaip i konkurente big_smile


dar karta dekui Dievui uz alu ir uz tai, kad negimiau mergina.. gyvenime i joki draugeli neesu paziurejes kaip i konkurenta del merginos wink

46

Re: Ar galima tik draugyste tarp skirtingu lyciu?

Lauras, 20 parašė:
Vilma, 20 parašė:


man asmeniskai geresni draugai vaikinai, jie juk neziuri i mane kaip i konkurente big_smile


dar karta dekui Dievui uz alu ir uz tai, kad negimiau mergina.. gyvenime i joki draugeli neesu paziurejes kaip i konkurenta del merginos wink



O del paneliu nepakonkuruojat?:)

47

Re: Ar galima tik draugyste tarp skirtingu lyciu?

Julija, 20 parašė:
Lauras, 20 parašė:
Vilma, 20 parašė:


man asmeniskai geresni draugai vaikinai, jie juk neziuri i mane kaip i konkurente big_smile


dar karta dekui Dievui uz alu ir uz tai, kad negimiau mergina.. gyvenime i joki draugeli neesu paziurejes kaip i konkurenta del merginos wink


O del paneliu nepakonkuruojat?:)


as su gerais draugais asmeniskai ne.. jei matyciau, jog geram draugui patinka ta pati kaip ir man pasitraukciau ish kelio.. sena draugyste svarbiau.. wink

48

Re: Ar galima tik draugyste tarp skirtingu lyciu?

Lauras, 20 parašė:
Julija, 20 parašė:
Lauras, 20 parašė:
Vilma, 20 parašė:


man asmeniskai geresni draugai vaikinai, jie juk neziuri i mane kaip i konkurente big_smile


dar karta dekui Dievui uz alu ir uz tai, kad negimiau mergina.. gyvenime i joki draugeli neesu paziurejes kaip i konkurenta del merginos wink


O del paneliu nepakonkuruojat?:)


as su gerais draugais asmeniskai ne.. jei matyciau, jog geram draugui patinka ta pati kaip ir man pasitraukciau ish kelio.. sena draugyste svarbiau.. wink

bet nevisi tai supranta... ir kaip tik stengiasi nuvylioti tavaja... asmeniskai nesusiduriau bet linksma buna paziureti kai tokie pazystami konkuruoja big_smile

49

Re: Ar galima tik draugyste tarp skirtingu lyciu?

imanoma tikrai, tik kartais kitos puses buna nesupratingos ir nepritaria tokiai draugystei, paprasciausei pavydi:)

50

Re: Ar galima tik draugyste tarp skirtingu lyciu?

esu isitikinusi, kad draugyste tarp skirtingu lyciu negalima. labai greit ji pasibaigia arba seksu (su ivairiausiomis pasekmemis, kartais labai skausmingomis), arba nusivylimu, kai vienas nori, o kitas ne. arba nenori abu. musu prigimtis tokia, kad budami su kitos lyties atstovu (ne giminaiciu, zinoma), arba apie seksa pradedame galvot, arba pasidaro tiesiog neidomu. pavydas cia ne prie ko

51

Re: Ar galima tik draugyste tarp skirtingu lyciu?

Aiste, 34 parašė:

esu isitikinusi, kad draugyste tarp skirtingu lyciu negalima. labai greit ji pasibaigia arba seksu (su ivairiausiomis pasekmemis, kartais labai skausmingomis), arba nusivylimu, kai vienas nori, o kitas ne. arba nenori abu. musu prigimtis tokia, kad budami su kitos lyties atstovu (ne giminaiciu, zinoma), arba apie seksa pradedame galvot, arba pasidaro tiesiog neidomu. pavydas cia ne prie ko

Sutinku su tavim... bet kartais pagalvoju, ar tai kad su tau simpatisku draugu (mano atveju drauge) tu retsykiais ir nuklysti uz draugystes ribu? Bet jeigu tu ir ji supranta kad tai gal but tik vienos nakties malonumas, ir viskas sugris i savo vietas po to karto? Ar tai is tiesu labai blogai?

52

Re: Ar galima tik draugyste tarp skirtingu lyciu?

man tik viena karta taip buvo, kad viskas sugrizo i savo vietas pasimylejus su draugu.

53

Re: Ar galima tik draugyste tarp skirtingu lyciu?

Aiste, 34 parašė:

man tik viena karta taip buvo, kad viskas sugrizo i savo vietas pasimylejus su draugu.

na bet ar tai sutrukde tolimesniems jusu draugystes santykaims ?a?