21

Re: priauginti plaukai

Jolanta, 22 parašė:

ot tolkas svetimus pinigus skaiciuot kas kur nori tas ten deda

tema ne apie pinigus, o apie priauginamus plaukus wink

22

Re: priauginti plaukai

Edita, 25 parašė:

as tik sakau kas realiame gyvenime swarbu ir lengviau pasiekiama toms kurios turi grozi ir toms kurios neturi jo.o grozi galima padaryti is bent kurio zmogaus tik turi buti noras ir aisku kiseneje nesvilpauti vejas.

pradziai net pinigu daug nereiketu, uztektu pasportuot, dietos pasilaikyt...

23

Re: priauginti plaukai

ne apie figura,o apie plaukus

24

Re: priauginti plaukai

Jeigu imanoma kazka patobulinti tai kodel gi ne:) as ir pati zadu juos prisiauginti wink

25

Re: priauginti plaukai

siaip man tai negraziai yra kai yra priauginti plaukai matosi taip nekaip atrodo mano akims bent jau

26

Re: priauginti plaukai

na as noriu prisiauginti plaukus, juk tai grazu ... pritariat man?

27

Re: priauginti plaukai

Karolina, 18 parašė:

na siaip as nesakiau kad nesamone.. sakiau kad ner kur pinigu det, tai ir auginasi viska ka imanoma..  taip, sutinku su Ingutes nuomone, kad turedamos panos rupinasi savo groziu. bet kas per daug - tas nesveika.. as tai jauciu labai levai jausciausi jei kiekviena diena liesciau negyvus savo plaukus.. na cia aisku kiekvienas savo nuomone turi.. bet vaikscioti su kazkieno kito ar dirbtiniais plaukais.. man asmeniskai slykstu..

o tau nera slykstu kai pana eina su nutriususiais galais ,kadangi ji ju nekerpa nes nori tureti ilgus plaukus....arba su nagais kuriu beveik nera!as tai uz priaugintus plaukus ir uz priaugintus nagus!is karto matosi,kad pana rupinasi savo isvaizda!

28

Re: priauginti plaukai

Sandra, 19 parašė:
Karolina, 18 parašė:

na siaip as nesakiau kad nesamone.. sakiau kad ner kur pinigu det, tai ir auginasi viska ka imanoma..  taip, sutinku su Ingutes nuomone, kad turedamos panos rupinasi savo groziu. bet kas per daug - tas nesveika.. as tai jauciu labai levai jausciausi jei kiekviena diena liesciau negyvus savo plaukus.. na cia aisku kiekvienas savo nuomone turi.. bet vaikscioti su kazkieno kito ar dirbtiniais plaukais.. man asmeniskai slykstu..

o tau nera slykstu kai pana eina su nutriususiais galais ,kadangi ji ju nekerpa nes nori tureti ilgus plaukus....arba su nagais kuriu beveik nera!as tai uz priaugintus plaukus ir uz priaugintus nagus!is karto matosi,kad pana rupinasi savo isvaizda!

man slykstu kai pana eina su 2cm ir ilgesniais nagais ir draugiu praso kad jai tase atsegtu, bo uztrauktuko nesugraibo.. jau geriau trumpesni. del plauku, jei nezinojai, tai kas kiek laiko pakerpant galiukus, plaukai ima augti greiciau ir taip nenusiura. o pana, norinti tureti ilgus plaukus nemanau kad leis jiems nusiurti. as taip pat uz merginas, kurios rupinasi savo isvaizda, taciau kaip jau sakiau, mano nuomone, kas per daug - tas nesveika.

29

Re: priauginti plaukai

cia visu tokia nuomone kas per daug tas nesveika!o del plauku kas tie galiukai?kartais tie nusiure galiukai buna ne 2 ir ne 3 cm!o panos kurios nori tureti ilgus plaukus tai jos su tokiais galais ir vaiksto!o del priaugintu nagu tai niekas ir nekalba apie tokio ilgio nagus su kuriais uztrauktuko sugraibyti negali....

30

Re: priauginti plaukai

nu tai sorry, nereikia laukt kol ant tiek nusiurs! jei jau turi nora, tai prisiziurek nuolat, o ne kas puse metu..

31

Re: priauginti plaukai

visu pirma as ne apie save !kirpykloj praleidziu ne viena ir ne du kartus per menesi!o 30 dienu per men!ir matau kokios ateina!

32

Re: priauginti plaukai

sorry jei ne taip supratai, bet asmeniskai tikrai netaikiau.. sakiau apskritai..

33

Re: priauginti plaukai

na man regis yra grina kwajlyste juos prisiaugint nes mano drauge buwo prisiauginus juos ir po to kaip juos teko nuimt dar labiau patrumpejo plaukai ir tapo negrazus tad neuzka as ju neisiauginciau

34

Re: priauginti plaukai

Mano manymu, tai puiki iseitis toms, kurios turi tik kelis plaukus ant galvos, o be to yra ir prisegamu sruogu, atrodo labai naturaliai ir labai graziai...:::960

35

Re: priauginti plaukai

galvoju ir as apie plauku priauginima, nes jau atsibodo laukt kol manosios kasos uzaugs big_smile tik bijau, kad tai labai nepakenktu plaukams, tuomet ir tu paciu nebeturesiu smile taip pat girdejau, kad labai daug prieziuros reikia su priaugintais plaukais, o pati tai tingiu ilgai su jais terliotis...gal buvot kuri prisiauginusi, gal galit papasakoti apie tai..?

36

Re: priauginti plaukai

man negrazu priauginti plaukai nes kai prisiaugina tai jau iki pasturgalio dazniausiai big_smile
> ir siaip man jie labai neneturaliai atrodo. :V nors nzn as nsu ekspertas big_smile

> kiekvieno laisve rinktis wink

37

Re: priauginti plaukai

kazin ekspertas ar nustatytum ju nepalietes kurie plaukai tikri, kurie priauginti big_smile

38

Re: priauginti plaukai

as ieskau blondine paneliu........

39

Re: priauginti plaukai

Na mano ir taip ilgi... bet turbut noreciau dar ilgesniu big_smile as uz tuos plaukucius tik joa jie tikrai nepigiai kainuoja... svajosiu toliau :::629

40

Re: priauginti plaukai

va iš tikrųjų: aibė norinčių prisiaugint plaukus, bet gal galėtų pasisakyt kuri nors, kuri jau buvo prisiauginus - kaip įspūdžiai?? kiek įsivaizduoju, tai sruogas prilydo prie tavo natūralių plaukų sruogelių - tai negi nėra įspūdžio, kad kažkas nuolat tempia tavo plaukus žemyn??? :::041 kaip įsivaizduoju turėtų būti bjaurus jausmas... juolab, kad tavo plaukai tai vis tiek auga ir tos visos prilydytos sruogelės sėkmingai "tolsta" nuo galvos odos - o tai kaip šukuotis? tik galus, kad nenurautum visų sruogų??? :::041 man kažkaip ir savų plaukų ilgio ir vešlumo visai užtenka - bet va įdomu, koks turėtų būt jausmas, prisiauginus svetimus plaukus??? :::041