41

Re: priauginti plaukai

na galiu pasakyti,kad priauginti plaukai ira tikras s...... nes pati nesiojau priaugintus plaukus,savus plaukus taip sugadini,kad sunku juos paskui atgaivinti....niekada merginos nesiauginkite plauku.....

42

Re: priauginti plaukai

na as taip pat labai megstu ilgus plaukus ir tikrai zadu juos prisiauginti kai tik grysiu is uzsienio tongue palaikau tas kurios del saves negaili nieko winkhttp://forumas.ieskok.lt/imgload/3834

43

Re: priauginti plaukai

Kristina, 19 parašė:

na as taip pat labai megstu ilgus plaukus ir tikrai zadu juos prisiauginti kai tik grysiu is uzsienio tongue palaikau tas kurios del saves negaili nieko winkhttp://forumas.ieskok.lt/imgload/3834

aha, nieko negaila - net sunaikinti savo nuosavus plaukus - ot žygdarbis! :::044 pažiūrėk, ką parašė Edita... :::759

44

Re: priauginti plaukai

Kvailiausia tai, kad visos eina sushtampuotos kaip is vieno salono! =P Tie patys priauginti plaukai, akriliniai nagai, soliariuminis idegis... Fui! Jokios ivairoves ar naturalumo =P

45

Re: priauginti plaukai

o kiek kainuoja prisiauginti

46

Re: priauginti plaukai

good atrodo;p

47

Re: priauginti plaukai

priauginti plaukai :? neee ne kas, na jei dar nesimatytu kad jie priauginti tai dzin bet kai is kazin kur svieciasi tie dirbtiniai tai jau ten ne grozis o jo gadinimas big_smile va zmogus rase kad plaukus sugadino tai gal geriau tu dirbtiniu neprisiauginti o pasistengti savo uzsiauginti maziau balinti ar juodinti wink ir bus grazus plaukiukai wink

48

Re: priauginti plaukai

as manau kad yra labai grazu priauginti paluaki svarbu kad jei butu priziureti

49

Re: priauginti plaukai

(Inesute, 20)]o kiek kainuoja prisiauginti[/quote]
as uzsienyje mokejau 450e istirko lb graziai atrodo ir nieko nera baisausi ir paluko sawo tikrai negadina

50

Re: priauginti plaukai

as tai neturiu nieko pries smile

51

Re: priauginti plaukai

  Visishka nesmaone ! nepatinka.

52

Re: priauginti plaukai

mane tik uzknisa pavadinimas "priauginti" priauginti reiskia kad plaukai uzauga.................jei plaukus priklijuoji tai ir reikia sakyti plauku priklijavimas o ne priauginimas

53

Re: priauginti plaukai

o siaip grazu kai mergina rupinasi savimi.......kad ir kaip ji atrodytu.....

54

Re: priauginti plaukai

manau kad kai juos nusiimsi tai isvis plaukyu nebeturesi big_smile

55

Re: priauginti plaukai

Taip ir yra. Juos nusiemus nusiima labai daug ir savu plauku. Verkia mergaites nusiemusios kasas.

56

Re: priauginti plaukai

o aš esu prisiauginus plaukus ir visiškai nemanau,kad čia pinigų švaistymas. Pati užsidirbau ir išpildžiau savo svajonę,kuri jau seniai mano galvoje sukosi smile ir esu labai tuo patenkinta (:

57

Re: priauginti plaukai

man tai apskritai nepatinka tie visi dirbtinumai. jei jau nori buti grazi, tai prisiziurek, naudok tinkamas priemones ir uzsiauginsi savus plaukus. tas pats ir su nagais, ir visa kita smile

58

Re: priauginti plaukai

diewe priauginti plaukaj wemt werce...
mokykloje wiena fyfute prisiaugino net spalwos nesuderino,kaskokius nusiurusius,wisokie gelezys issikise ziauru ziuret
as turiu tikru plauku sruogeles ir wisi ejna ir klause ar jie dirbtinej ,,,xD~~

59

Re: priauginti plaukai

nu tikrai grazu,bet reik pagalvot ar verta gadint plaukus:)

60

Re: priauginti plaukai

Man atrodo, kad tas priaugintu plauku grozis tikrai neatperka zalos, kuri padaroma plaukams.... Geriau jau sveiki, grazus savi plaukai, nei kazkokia arklio uodega prikabinta=P. O dar tokias kruvas pinigu sukisha i tuos dirbtinius plaukus.... galetu gi visa galybe geru priemoniu nusipirkti;].