21

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

ne, sau gyvena jos kuo puikiausiai :::b18 ne nejauciu kad ten kazkas yra :V tik jau ryt trauksiu i miestuka pirkt kita :V menesiukas praejo lyg ir big_smile bet as nuolaidu dar turiu tam optikos salone big_smile tai is vis belekaip man gerai big_smile)
>> tipo sako, negalima akies trinti. nu ka zinau.. ir patrinu ir nieko. nu nzn.. viskas su jais gerai.. is pradziu as pabijojau.. bet visdelto renkuosi juos.. nes teises kai pradejau laikytis, tai man pasake, kad reikia akinius tureti tada .. nu laba diena galvoju.. kad tik as nesinesiociau. tai ir nusipirkau lesiukus.. pliusas dar tas, kad man darbe taip akys nepavargsta << nes darbe ir be akiniu sedziu prie kompo, nes kazkaip pamirstu as nesiotis juos visur ir visada.. telefona pamirstu, akinius isvis pamirsiu. tai va.. o lesiukai. nieko nei nesiotis nei rupintis per daug nereikia wink zdz, taika, vaikai.. taika wink

22

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

Dabar su akinukais vaikštau,tingiu lešius iminėt.nors ilgokai juos nešiojau 6 metus.per nėštumą perėjau prie akinių,taip ir likau.dabar vaikas nuolat kėsinasi į mano akinius:::734tai reiks jaučiu vėl grįžt prie lešių

23

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

Nu va :V lesiai praktiska :::b18 itikinai Nioliuk big_smile
tik as noriu tu spalvotu :::111

24

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

as tai vasara pirksiu kokius melynus melynus big_smile big_smile kaip d-a-n-g-u-s  :::b02

25

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

Nijolė, 21 parašė:

as tai vasara pirksiu kokius melynus melynus big_smile big_smile kaip d-a-n-g-u-s  :::b02


As juodus big_smile nors melini tai ir nieko :V Zidri :=D ?

26

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

aisq lesiai , 4ever

27

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

As tai noreciau spalva ryskinanciu :> nes man ir mano naturali spalva labai patinka tongue

28

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

as zinau kad yra lesiu su ryskiom rainelem,tai tuos ir imciau big_smile gal dar kokiu neoniniu yra,tada isideciau eidama miegoti :::044

29

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

Apie tuos neoninius tai negirdejau tokiu :? abet viens bicas neteko akies ir isidejo raudonai sviecianti proteza big_smile nes kazkokiam spektakliui reikejo ;D nu bet atrode krutai :=D isivaizduoju Gabija isjungia auto sviesas ir apsviecia neonkem kelia ;D

30

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

Tomas, 25 parašė:

Apie tuos neoninius tai negirdejau tokiu :? abet viens bicas neteko akies ir isidejo raudonai sviecianti proteza big_smile nes kazkokiam spektakliui reikejo ;D nu bet atrode krutai :=D isivaizduoju Gabija isjungia auto sviesas ir apsviecia neonkem kelia ;D

jo,ir tada varau ten magistralej kur visi mylisi(cia is temos sexs automobilyje) :::044

31

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

(tmi)
>> bet faktas tas, jei turi jau lesiukus, tai nereikia jais apsiriboti.. va, savaitgali as palepinu akytes akinukais :V

32

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

as su lesiais net minutes prie kompiuterio neisbunu, taigis kadangi darbas dazniausiai pas mane vyksta prie kompiuterio, tai lesiams buvo pasakyta ATE smile siaip jei akinukai dailus ir priderinti prie veiduko, tai akinukai net puosia zmogu wink

33

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

as akinius nesiojau 6 metus ir dabar isbandziau lesius,nesigailiu visai ,aisku as ju visa laika nenesioju...pareinu namo is darbo ir tada akinukai gerai,va o darbe akinia netiko,kadangi apdulkedavo ir nieko nematydavau :::034kaip kas cia rase ,ziema tikrai akiniai nervina ,kai aprasoja,o va vasara gerai  jie ,jeigu su tamsejianciais nuo saules stiklais...

34

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

Dovile, 29 parašė:

as akinius nesiojau 6 metus ir dabar isbandziau lesius,nesigailiu visai ,aisku as ju visa laika nenesioju...pareinu namo is darbo ir tada akinukai gerai,va o darbe akinia netiko,kadangi apdulkedavo ir nieko nematydavau :::034kaip kas cia rase ,ziema tikrai akiniai nervina ,kai aprasoja,o va vasara gerai  jie ,jeigu su tamsejianciais nuo saules stiklais...

niaukti akiniai big_smile :::044

35

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

as uz lesius. visa diena tenka dirbti kompiuteriu, bet akys nepavargsta. ir visai patogu... neapsunkina nei trupucio. zinoma kartais reikia leisti akims pailseti, tai namie slampineju su akiniais...

36

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

Aš akių lešius nešioju jau seniai, akinių praktiškai atsisakiau jau. Akiu lesiai labai gerai, kai sportuoju ar esu vakarėliuose. Dar patinka spalvotos linzes, nes visai gražu pasikeisti bent dienai smile

37

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

Ar tie ar tie tai tik tas pats kas ramentai slubuojanciam. Norite akis atstatyti treniruokite akiu raumenis uzuot visa gyvenima slubave su ramentais...
Kazkada senai ne uz ka nenorejau nesioti akiniu ir naudot pradejau kontaktinius. Regejimas pablogejo su jais, jau nekalbant apie uzdegimus ir panasiai. Nors zinoma cia gal nuo gyvenimo budo  priklauso daugiau... Bet as renkuosi akinius. Apart to kad daznai duzta asmeniskai man jie daug geriau uz lesius. smile

38

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

Kontaktinius lesius nesiojau 7m kiekviena diena. ir po tiek metu akys sunkiai juos prieme akys raudonos budavo, jausdavau braizyma, nepatoguma akyje. Na o db puse metu kaip po lazerines akiu operacijos esu labai patenkintas atsikrates akiniu ir lesiu wink

39

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

Dabar jau akiniai ir tik jie smile
O siaip kazkada masciau apie operacija, rinkau informacija, kalbinu pazistamus. Tada viena pazistama pasake idomia minti. Sako, paziurek i japonus, sitiek atradimu, o jie toliau su akiniais vaiksto...Vadinasi, yra gana paprasta priezastis smile.Dar pazistamu patirtys ne 100 proc teigiamos buvo. Tarkim, drauges vyrui dare, nepavyko, teko taisyti, vargo jis vyrukas su tom operacijom...
Akinius nesioju jau nemazai metu, pati sau be akiniu atrodau keistai tongue. Greiciausiai liksiu jau su jais, nes linziu akys nepriima smile

40

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

Nuo pat vaikystės nešiojau akinius. Prieš keletą metų pabandžiau kontaktinius lęšius ir negaliu atsidžiaugti, nes su akiniais atrodžiau pikta (aplinkinių nuomonė). Pradingus akinukams sulaukiu labai daug komplimentų dėl gražių akių (o tai visada malonu). Šiaip kontaktiniai lęšiai turi daug pliusų: vasara gali nešioti saulės akinius, paplūdimyje degintis nebijant, kad veidas nudegs nelygiai ir tuo pačiu matyt kitus (ypač gražius vyrus:D), įėjus iš šalčio į šiltą patalpą neaprasos tau jie (kaip atsitinka su akiniais), lijant lietui vis tiek tu matysi (buvau sumąsčius, kad reikia į akinius įsistatyti mažyčius valytuvus:D). Aišku, akinius vieną kartą nusipirkai ir nešioji daug metų, o kontaktinius lęšius tenka pirkti kartą į mėnesį. Šiaip dėl tos regos operacijos-tikrai apsimoka. Kiek pažįstamų yra pasidarę, niekas nesigaili. Reikės pasitaupyti pinigėlių ir pasidaryti. Ir tada pasakysiu ate ne tik akiniams, bet ir kontaktiniams lęšiams:)