21

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

NU as pvz gryzau is londono apsipinigaves truputuka tai iskart pajutau spaudiam ir draugu ir draugiu ir ex ir tt spaudima tik einam i miesta tik o man lauktuviu parveziai as noreciau to ano ... zodziu dushna wink

22

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

siaip yra gera fraze apibudinanti vyru ir moteru poreikius (vieniems is kitu): moteris is vieno vyro tikisi daug, o vyras is daugelio moteru tikisi tik vieno...
:::106

23

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

manau kad panos iki kokiu 18 ziuri i pinigine o jau virs 20 ziuri i jausmus nes jos jau planuoja givenima su milimu zmogum o ne su pinigine

24

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

joms reikia pinigu uz meile... ;D

25

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

kad ir kokia simpatulka bebutum, bet vistiek manau, dar biski keleta metuku palukek, pamatysi, nuomone biskuty pasikeis:)

26

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

visos mes skirtingos.. :> vienos neisivaizduoja gyvenimo be pinigu.. meiles gali nebuti.. kitoms reikia vien abieju dalyku.. kitoms uztenka tik meiles.. smile tarp kitko ir man:) Gi neziuri i jo kisene.. reikia pacio zmogaus, o ne jo pinigu :::138

27

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

kaip jau sakiau, turi but balansas, vien meile gyvas nebusi:) kai reix seima islaikyt tai pradesi kitaip galvot:P

28

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

svarbus abu dalykai.. pati savo kailiu patyriau, kad meile gali uzgozti problemos del pinigu.. jausmai aisku svarbiau, bet be pinigu gyvenimas mielas nebus, kad ir is proto kraustytumeis bemyledamas.. toks jau gyvenimas..

29

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

Vaikinai, is tikruju merginoms reikia jusu DEMESIO, SUPRATIMO ir RUPESCIO. Tai gali buti parodoma ivairiais budais. Gali buti paprasta lauko geliu puokste...arba atsuktuvas kisenej kai jai sugedo duru spyna....arba palaikymas uz rankos prie stomatologo kabineto....arba brangios dovanos jei kitkam nera fantazijos smile

30

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

nu tai jau taip,nors daugelis sako kad as netokia,bet is tiesu apgaudineja tik pacios save... smile
nu nemanau kad atsiradus pasirinkimui tarp bachuro pvz su masina ir be jos mergina rinksis ta kuris netures jos :-D aisku yra tokiu kurios pasirinktu kitaip,bet tai 1is 10000 ;D

31

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

pirmas ispudis aisku visada tenka kaip atrodai, kokia masina vazineji ir ar sumoki uz arbata.. ypac jei panele visa tai turi, taigi savotiskas palyginimas gaunasi: ka gi vaikinukas sugeba daugiau nei as smile bet pabendravus kai kurie dalykai gali tapti nebe tokie svarbus.. geras posakis yra: auksas ir pelenuose ziba smile yra teke sutikti vaikinuku, kurie vazineja blizganciais bmw ir kazkuo pan., bet be masinos pasirodo nieko geresnio ir nebeturi (ne materialiai turiu omeny) smile taigi, ne tame esme, bet siek tiek pinigeliu kiseneje tureti pravercia smile

32

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

viktorija:
kartais ir meiles neuztenka norint pinigu kad turet mylima ir artima zogo.
tik kaikurios ir kaikrie naudojasi tavo finansinims galimybemis. ar na tap???

33

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

Zygimantas, 25 parašė:
Mindaugas, 19 parašė:

aj, visos sneka vienaip, daro kitaip:D heh...

sutinku su tavim ir dar man atrodo,kad jos taip snekedamos tik save pacios apgaudineja ir net nepastebi:)


(Bliamba kiek laiko sugaisau skaiciuodama pazystamas moteriskes, kurios uzdirba daugiau nei ju vyrai (reik atsinesti degtuku, nes pirstu nebeuztenka))

Zygimantai, Mindaugai, jo, visiskai su jumis sutinku.



:::718

34

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

kodel visi vaikinai mano,kad visoms merginoms reikia tik pinigu?juk mes visos skirtingos,nesakau,kad nera tokiu,kurioms nerupi jausmai,o reikalingas pasonej tik turtingas grazuoliukas,su kuriuo galetu pasipuikuoti pries draugus...bet tai mes ne visos tokios..man tai labiau rupi jausmai,pvz mano draugas dirba airijoj ir vis man siulo pinigu,o as nesutinku,neimu is jo pinigu,man reikia is jo tik meiles,svelnumo ir supratimo...aisku,kai turesim seima,tai tada bus bendri pinigai...bet nesuprantu kodel visi vaikinai susidare yra nuomone,kad jie pagrinde turi islaikyt seima,jei jau zmona uzdirba daugiau pinigu,jau tragedija,nesuprantu to...o jus vaikinai,nesuprantat,kad jus kartais patys uz savo pinigus perkat merginu jausmus...

35

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

daug žmonių, daug nuomonių...

36

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

manau, kad merginoms kurioms reikia pinigų, meilės tikrai nereikia, o kurioms reikia meilės-pinigais nesuviliosi:)

37

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

na mano manymu pinigai irgi yra gan svarbu,nes jei vien tik snekesi grazei tai visa gyvenima to neuzteks,vistiek reikia ir kazkokiu kad ir menkuciu dovaneliu,juk jos ir yra ta romantika kuri tik paskatina dar labaiu gerbt ir mylet zmogu:)

38

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

manyciau kad be pinigu ilgai meiles nebus

39

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

merginoms reikia visko po truputi, bet daugiausia pagarbos ir demesio bei atsakingumo...

40

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

reik daug pinigu ir dar daugiau meiles ((: