41

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

manyciau kad tos kurios  iesko meiles jos ir iesko bet ne isskaiciavimu.. ir zinoma buna atvirksciai...

42

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

Zenia, 22 parašė:

Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?


tai va zinok,kad meiles.visos paneles troksta buti mylimos

43

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

jei mergina nera durna tai pinigus pati mokes uzsidirbti,o meiles.. kazin ar sugebes...

44

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

zinoma meiles,kodel siuolaikinei zmones tokie materelistai pasidare?:-[:-[:-[:-[

45

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

KIEK TEKO SUSIDURTI,KAIP VIENAS SAKE FIFOS ZIURI Y PINIGUS, O VISOS KITOS GAL IR Y MEILE.BET BE PINIGU ZINOMA NEGYVENSI. O JEI PINIGAI TIK IS VIENOS PUSES JIE KAZKADA VISTIEK GALI ISSEKTI. smile

46

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

niu man tei meiles reikia..pinigu ir pati moku uzsidirbt..:)

47

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

tik meiles:)

48

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

as tik uz meile!!! :::713 vaikinui gali greit atsibost leist pinigus ant Taves, o beto pinigai uzdirbami,taip kad uz tai reik atlikt savo darba ir jis paprasys pas Tave "atidirbt" ;> taip kad.. pinigai ir meile du nesuderinami dalykai.

49

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

taip bet pinigu stygius gali sunaikint bet kokias meiles, ypac gyvenant kartu.. hmm

50

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

Deividas, 22 parašė:

taip bet pinigu stygius gali sunaikint bet kokias meiles, ypac gyvenant kartu.. hmm

pritariu simtu penkiasdesimt procetu.. pinigai musu pasaulyje yra visa ko pagrindas.. ir netgi sakyciau, kad ir ta pacia meile uz pinigus perkame..

51

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

man asmeniskai ,,ne piniguose laime" man meile visu svarbiausia,o pinigus pati galiu uzsidirbt savo darbu o ne is kitu reikalauti...:)

52

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

Kalbama,jog pinigai laimes neatnesa,bet kiek jie atnesa dziaugsmo!Meile ira jausmas,o jausmo niekur nenusipirksi,jai galetumem nusipirkti meile,tai niekas jos ir nejieskotu:p

53

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

Man nepatinka dideli materialistai kai viska matuoja pagal pinigus net meile.Pinigai atnesa dziaugsma bet reikia nevelti ten meiles

54

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

ne materializme cia esme, o gyvenimiskose tiesose.. realybe pas mus tokia, kad pinigai daug ka valdo.. o gal net ir viska

55

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

net ir viso pasaulio pinigai neatstoja nuosirdzios meiles smile

56

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

Mejlea nugal iwiska ;>> Net ir pinigus..Tad sakaw, kad mejle.. =>

57

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

as manau nevisom ir rupi pinigai,pvz man tai tikrai.dar ne karto meiles neiskeiciau i pinigus jei man reikia pinigu as tam pati uzsidirbu..o tos kurios vaikosi dideliu pinigu ,pinigingu vyru pacios ir verkia kai paskui gyvena auksiniame narvelyje

58

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

na as deja dar tokios nesutikau kuriai nerupetu pinigai... krc tu neturi babkiu tai jau nepatinki kai baxuras... nors visos neigia kad tai del babkiu...na aisku kur cia prisipazinsi...geda juk...:/

59

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

Meile, man zinoma, svarbiau..... taciau meluociau jei sakyciau kad man nereikia pinigu ir, kad pati uzsidirbdama, galeciau myleti zmogu kuris visiskai neturi pinigu... gal as ir materialiste, taciau manau kad ir meile buna tarp panasios padeties zmoniu...ir abejoju ar ilgai ta meile gyvuotu jei pastoviai reiktu galvoti kaip isgyventi...

60

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

na jei antra puse staiga tampa neigali ar suserga kad nebegali sau uzsidirbti ne visi ir meta savo meile (nors yra ir tokiu kad palieka likimo valiai)as ti negaleciau zmogaus apleist